Nieruchomości

238 370 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

128 000 zł1 282 m² 99,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1282 m | nożyno | 128 000 pln Homfi ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną o powierzchni 1282 m , położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł36,20 m² 6 602,21 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy Kosmonautów w Koninie. Mieszkanie idealnie nadaje się dla singla, pary lub jako inwestycja. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł120 m² 12 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:395 m²

Ząbki rejon ul. Piłsudskiego (centrum Ząbek), do sprzedania 1/2 bliźniaka o pow. 120 m2 m2, 2-lokalowy (na parterze i na piętrze) z 6 pokojami, 2 kuchniami i 2 łazienkami,.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł38,30 m² 20 496,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne, niewielkie mieszkanie o powierzchni 38 metrów kwadratowych, w niewielkim domu gdzie mieszczą się 4 lokale z osobnymi wejściami, bardzo blisko plaży. Ciekawa propozycja idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

29 656 zł1 345 m² 22,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia halę produkcyjno- magazynową z zapleczem socjalno- biurowym o powierzchni 1345 m kw. Posadzka niepylna, hala ogrzewana i klimatyzowana, brama wjazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł64,40 m² 45,03 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy, z szybkim dostępem do Centrum miasta? To oferta dla Ciebie! Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,4 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł61,90 m² 8 061,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje - Zielona Góra - os. Pomorskie Powierzchnia: 61,90 Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości Biuro Nieruchomości d&k oferuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

34,83 zł/m²129,19 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy w centrum Elbląga przestrzeń dla Twojego biznesu! Szukasz przestronnego lokalu pod działalność handlową, usługową lub biurową w świetnej lokalizacji? Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 300 m² 223,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka w odległości ok 1000 m od morza! Doskonała lokalizacja! Niezabudowana działka gruntu w nadmorskiej Miejscowości Gąski. Powierzchnia działki: 1300 m2 Działka z pozwoleniem.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 690 m² 147,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwej działki o powierzchni 1690 m , idealnej dla osób pragnących zbudować swoje wymarzone miejsce. Działka, o numerze 711/198,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł4 547 m² 252,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 4 547 m2 (działka 136/1 oraz 138/2, obręb 32) położonej w Przylasku Rusieckim. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 600 zł39,13 m² 9 471 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż - narożny lokal usługowy. Lokalnr.2 Funkcjonalna przestrzeń z ogromnym potencjałem - idealna pod biuro, gabinet lub usługi! Biuro Nieruchomości BMC prezentuje rogowy lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 667 zł47,93 m² 9 569,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Dobre Klucze oferuje na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w Rzeszowie, w dzielnicy Załęże przy ul. Potockiego. Lokal o powierzchni 47,93 m2 (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł33,90 m² 5 310 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż Mieszkanie dwupokojowe o pow. 33,9m2 podzielone na 2 mikro kawalerki o pow. 21,5m2 i 12,4m2.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł1 117 m² 653,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki budowlane na wrocławskim Ołtaszynie. Kazda działka o powierzchni 1117mkw. Teren objęty mpzp, przeznaczenie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca. Blisko woda, energia , gaz.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł32,48 m² 13 823,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w spokojnej i zielonej części Wrocławia. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku z windą, oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

5 950 000 zł415 m² 14 337,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej na Zawadach : Dla Kogo? Oferta dla wymagających osób poszukujących domu o nowoczesnej bryle w zielonej i spokojnej okolicy. : atuty: najwyższy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł220 m² 6 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 599 m²

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową, nowoczesną nieruchomość dla osób poszukującej nowoczesnej architektury i najwyższych rozwiązań technologicznych. Na sprzedaż luksusowy, parterowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł3 000 m² 18,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3000 m , położona w urokliwej miejscowości Trygort, to idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, naturę i mazurski klimat. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł22 784 m² 7,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa, niższa cena działka rolno-leśna na sprzedaż - kołaczyce Na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z 3 działek o łącznej powierzchni 2,2645 ha, położona.

Szczegóły ogłoszenia

60,42 zł/m²33,10 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis Lokal użytkowy przeznaczony na usługi lub działalność gospodarczą z zapleczem biurowym oraz sanitarnym o powierzchni 33,11 m2. Nieruchomość położona jest w centrum miasta przy.

Szczegóły ogłoszenia

896 000 zł25 600 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą działki w położoną w gminie Kołbiel, w miejscowości Chrosna, o powierzchni 25600 mkw. Nieruchomość objęta jest mpzp,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 40 m2 w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Lokalizacja: ulica Białoprądnicka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²960 m² 33 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadamy obiekt usługowo handlowy o powierzchni 2200m2 w miejscowości Pułtusk przy ul. Kościuszki 20 znajdujący się bezpośrednio przy drodze krajowej nr 61. Pułtusk jest miastem liczącym.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł55 m² 71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowy apartament o powierzchni 55m2 znajdujący się na pierwszym piętrze nowo wybudowanego apartamentowca usytuowanego przy ul. Biegańskiego. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

16,26 zł/m²123 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy na pierwszym pietrze (właściwie całe piętro kamienicy) w ścisłym reprezentacyjnym centrum Inowrocławia. Powierzchnia to aż 123m2, na którą składają się.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł90 m² 9 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Biuro nieruchomości Mały Domek polecają wyjątkową nieruchomość w Kruszynie, tuż obok Bolesławca. Na posesji znajduje się dom mieszkalny oraz przestronna sala gościnna, idealna do organizacji.

Szczegóły ogłoszenia

3 090 000 zł5 055 m² 611,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna położona bezpośrednio przy Zakopiance najbardziej ruchliwej trasie w regionie Podhala, codziennie pokonywanej przez tysiące samochodów w kierunku Zakopanego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł35 m² 17 114 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji! Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 35 m2 z balkonem w dobrej lokalizacji Pruszkowa przy ul. Stalowej blisko stacji pkp/skm. Mieszkanie w apartamentowcu z 2020 roku, składa.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł203 m² 4 679,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Przestronny dom z dużym ogrodem biura! Gorąco polecam dom położony w spokojnej i malowniczej pod Oławskiej miejscowości Bystrzyca. W niedalekim sąsiedztwie znajdują się lasy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł113 m² 7 256,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Do sprzedania skrajny, już gotowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 113 m , usytuowany na działce 280 m . Nieruchomość sprzedawana jest w stanie deweloperskim. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 610 000 zł600 m² 2 683,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:855 m²

Okazja! super inwestycja, dom wolnostojący mieszkalno-usługowy do sprzedaży Jelenia Góra na pięknym zielonym osiedlu Zabobrze.ul Wiosenna część mieszkaniowa o pow 140 m2 , część usługowa 460.

Szczegóły ogłoszenia

1 228 899 zł88,41 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:15/41

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpackie, ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż apartament w inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie przy ul. Fryderyka Szopena. Mieszkanie W92 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł56,80 m² 15 123,24 zł/m²

 

Piętro:10/15