Nieruchomości

238 517 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

949 999 zł1 575 m² 603,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w pięknej lokalizacji na granicy z Wyspą Sobieszewską nieruchomość Na sprzedaż działka budowlana nr 88/52 o powierzchni 1575 m , przeznaczona pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie typu M3, zlokalizowane przy ulicy Armii Krajowej, dzielnica Tysiaclecie, w Czestochowie. Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni ok. 47m2 mieści się na szóstym pietrze w waiezowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

99 500 zł1 000 m² 99,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1000m2. Lokalizacja: kopalnia ul. Kwiatowa, gmina Konopiska wymiary działki: szerokość: 23m Długość: 47m.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł37,20 m² 6 962,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,2 m w spokojnej okolicy. Znajduje się na 3. piętrze czteropiętrowego bloku z lat 80-tych. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

49,50 zł/m²202 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

Lokal użytkowy 202 m2 na wynajem idealny pod przedszkole / żłobek / działalność edukacyjną

Szczegóły ogłoszenia

8 950 zł118 m² 75,85 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu ekskluzywnego 4-pokojowego apartamentu o powierzchni 118 m2, zlokalizowanego w prestiżowej dzielnicy. Rewelacyjna prestiżowa lokalizacja, ścisłe centrum, garaż podziemny,.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł9 010 m² 49,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki z ogromnym potencjałem inwestycyjnym między innymi dzięki mającym powstać w oddalonym o 6km Łutynówku największym parku rozrywki w całej Europie (ponad dwukrotnie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł126 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Jedynie takie mieszkanie w Gostyninie, które daje poczucie życia jak w domu. Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 126 m (105,60 m użytkowej), położone.

Szczegóły ogłoszenia

153 000 zł5 100 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania w calosci. Dzialka budowlana z Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Dla dzialki sprecyzowane sa rodzaj- oraz warunki zabudowy. Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł52 m² 9 596,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż komfortowe, jasne i ciepłe mieszkanie po generalnym remoncie, usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku z cegły. Budynek jest ocieplony styropianem, co.

Szczegóły ogłoszenia

16,18 zł/m²550 m² 8 899 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną i gotową do użytku halę produkcyjno-magazynową zlokalizowaną w Jasle przy ul. Mickiewicza, w przemysłowej części miasta. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 265 000 zł1 686 m² 750,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam wyjątkową ofertę działki: działka budowlana o powierzchni 1 686 m2. Lokalizacja: bobrowiec, w okolicy domów jednorodzinnych. Media: pełne uzbrojenie - prąd, gaz, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł8 225 m² 19,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Idealne miejsce do odosobnienia to działka w Nowych Żukowicach. W naszej ofercie działka, która: - może stać się Twoją oazą spokoju, - to miejsce, które otacza las, - nieopodal działki.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł56,67 m² 8 647 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Uwaga - do 10 maja kontakt w sprawie prezentacji - pod tel.   lub - email:   Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,67 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

872 000 zł22 500 m² 38,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna, położona w witkowie zaledwie 10min od Stargardu. Nieruchomość gruntowa w trakcie wydania warunków zabudowy, co znacznie przyspieszy.

Szczegóły ogłoszenia

112,50 zł/m²24 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferuję do wynajęcia wyjątkowy lokal użytkowy położony przy ulicy Kazimierza Wielkiego, który przez 40 lat pełnił funkcję prestiżowego butiku. Lokal charakteryzuje się przestronną, szklaną.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52,90 m² 9 432,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na prezentację   wyjątkowa oferta mieszkania 3 pokojowego na oś pomorskim wyjątkowa oferta mieszkania - idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Zadzwoń już teraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie z antresolą na wynajem długoterminowy - Szczyrk. Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego mieszkania o powierzchni 58 m , położonego w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

300 zł15 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia miejsce postojowe w hali garażowej nowoczesnego budynku przy ul. Lisiej 12- 14. Wjazd do hali bramą automatyczną zamykaną na pilota. Opłaty: -300 zł odstępne dla właściciela, -300.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł289 m² 3 079,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal usługowo-gastronomiczny o powierzchni 289,51 m, do 2020 roku funkcjonował jako lokalna restauracja. Oferta sprzedaży lokalu usługowo-gastronomicznego idealnego do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 999 zł92,73 m² 12 940,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

** apartament na starym mieście W lublinie ** Do sprzedania ostatni apartament w prestiżowej inwestycji Misjonarska 20 w Lublinie. Aparatmenty Vettera powstają w wyjątkowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł820,26 m² 1 463,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 076 m²

Na sprzedaż Piekarnia z gruntem w użytkowaniu wieczystym Dretyń, gmina Miastko Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem użytkowym po byłej piekarni. Grunt znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 100 zł45,88 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokojowe mieszkanie z loggią na II piętrze Symbol - E2 II piętro nowego budynku z windą Mieszkanie o powierzchni 45,88 m2, 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 571 zł32,99 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania położonego w nowoczesnym kompleksie apartamentowców w Pogorzelicy Lokal o powierzchni 32,99 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł10 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Plac/parking do wynajęcia, powierzchnia 10m2 - Lublin, felin Prąd na placu, możliwość powiększenia wynajmowanej powierzchni do 20m2 lub 30m2, możliwość korzystania z pomieszczenia socjalnego.

Szczegóły ogłoszenia

46,67 zł/m²150 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

OD zaraz. Lokal biurowy O powierzchni 150 M2 W bardzo dobrym standardzie W doskonałej lokalizacji - W centrum dzielnicy przymorze - małe. Biura mieszczą się na parterze oraz na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł64,64 m² 8 972,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:840 m²

Dom nad morzem 64,64 m2 Mieroszyno Marzysz o spokojnym miejscu blisko plaży? W samym sercu spokojnego Mieroszyna, w otoczeniu domów jednorodzinnych i pięknych lasów, powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

934 000 zł55 m² 16 981,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 na Ochocie przy ul. Włodarzewskiej 51g. Ciche, jasne i funkcjonalne mieszkanie na wysokim parterze w 3-piętrowym budynku z 2000 r.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł47,21 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Działdowo, ul. Karłowicza 4 Oferujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,21 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Okazja - biznes, pensjonat dla przedsiębiorczych! Opcje oferty: -sprzedaż -zamiana na mniejszy dom w promieniu 20km od Świdnicy lub mieszkanie/a (maksymalnie drugie piętro) w samej Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 108 m² 361,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nad morzem o powierzchni 1108 mkw. Zlokalizowana w województwie zachodniopomorskim w gminie Dziwnów tuż przy drodze wojewódzkiej 102 łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł44,30 m² 19 751,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Nie pobieramy wynagrodzenia do kupującego. Ponadczasowa propozycja dla koneserów klimatu przedwojennej architektury, harmonijnie łącząca charakter z nowoczesną funkcjonalnością. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł45,30 m² 9 690,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Polecam Państwu na sprzedaż rewelacyjne mieszkanie o powierzchni 45,3 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Białegostoku - na osiedlu Leśna Dolina. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

45,50 zł/m²12,70 m² 577 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem biuro o powierzchni 12,7m2 znajdujące się w Gdyni Śródmieście przy ulicy Żeromskiego z dostępem do zaplecza sanitarnego oraz kuchni z jadalnią zaraz obok biura.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł60 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Sosnowiec, sielec | 4 piętro Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o funkcjonalnym, nieprzechodnim układzie , zlokalizowane w dzielnicy Sielec.

Szczegóły ogłoszenia

1 332 450 zł2 961 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zakup bezpośrednio od właściciela, bez prowozji. Do kupna działka o powierzchni 2961m2. Działka w 1 linii zabudowy, z bezpośrednim dostępem do wody. W cenie właściciel otrzyma.

Szczegóły ogłoszenia

2 765 zł230,40 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała, hałcnów Proponuję do wynajęcia zabudowaną wiatę konstrukcji stalowej docieploną płytą warstwową o łącznej powierzchni 230,4m 2 położoną na terenie zamkniętego kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł50,52 m² 13 638,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wysoki standard Z pełnym pakietem na start! gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie Zakup od zaufanego dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Obsługa: sandra turkiewicz   Na.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł5 058 m² 108,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna położona w Krakowie, dzielnica Krowodrza, przy ulicy Powstania Styczniowego, województwo małopolskie, obręb K-50. Szczegóły nieruchomości: numer działki: 139.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł126 m² 2 341,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:445 m²

Szukasz domu w otoczeniu natury, w ciszy i spokoju? Ta oferta jest dla Ciebie! We wsi Knieja, w sercu zielonych lasów, znajduje się nieruchomość, która może stać się Twoją oazą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

395 000 zł320 m² 1 234,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 122 m²