Nieruchomości

239 694 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

90 000 zł3 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kochasz otoczenie lasu, lubisz być blisko z naturą? Chciałbyś mieszkać przy lesie a jednocześnie z wszystkimi udogodnieniami ta działka jest to Twoje miejsce na Ziemi .Położona.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł3 200 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***3200m2***dobrzyniewo Kościelne*** Działka położona w dobrzyniewie kościelnym o powierzchni 3200m2. Nieruchomość o wymiarach około 42m szerokości na 88m długości. Atutem działki.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł4 300 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona 7 km od Bielska Podlaskiego w kierunku Białegostoku, 120 m od głównej drogi. Media: woda, prąd Wymiary działki pozwalają na podział. Możliwość zakupu całej działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 367 240 zł4 883 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

***możliwość uzyskania warunków zabudowy***doborowe sąsiedztwo*** super oferta dla inwestora** Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Atrakcyjne, dwie ładnie położone działki w Niewodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 500 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka ze stawem blisko Białegostoku. Powierzchnia gruntu to około 2500m2 wymiary to: 33m/70m w większości pokryta stawem. Nietypowa nieruchomość dostępna wyłącznie w Dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł90 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

*** świeta lokalizacja *** lokal Z duszą*** Zapraszamy Państwa na bezpłatną prezentację drewnianego domu wolnostojącego zlokalizowanego w Hajnówce. Dom wybudowany w 1939r. podniesiony,.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł12 840 m² 31,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** idealna działka na twoją inwestycję *** warunki zabudowy *** wyłącznie W dobrym domu *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację działki położonej w odległości ok 2 km od miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł15 000 m² 21,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

**duża działka rolna około 1,5 ha Z dostępem do rzeki narew** Zapraszamy na bezpłatną prezentację działki rolnej, położonej ok. 10min od centrum Białegostoku w bardzo dobrej cenie.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł1 500 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*Działka budowlana*w gminie Choroszcz * Zachęcamy Państwa do prezentacji nieruchomości w miejscowości Kościuki, gmina Choroszcz. Ogrodzona działka o powierzchni 1500 m2 i wymiarach 29x48.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Nadwarciańska

Poznań,wielkopolskie

931 240 zł1 502 m² 620 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży unikalną działkę o powierzchni 1500 m2 położona w Poznaniu, przy ul. Nadwarciańskiej, bezpośrednio przy lesie, ciągnącym się wzdłuż rzeki Warty. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Warszawska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 900 zł47 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie w nowym bloku, położone na 3 piętrze z windą. Lokal ma 47m2, składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grudziądzka

Kwidzyn,pomorskie

1 800 000 zł240 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 240 m2, w samy centrum miasta, z zadaszonym parkingiem i wideo domofonem lokal posiada osobne wejściem przez klatkę schodową wraz z pomieszczeniem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

200 zł37 m² 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się blisko Starego Miasta i jeziora długiego,zamek

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nakielska

Warszawa,mazowieckie

1 520 000 zł62 m² 24 516,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Eleganckie 4 pokoje | balkon | garaż | Wola | ul. Nakielska 62 m2 Na sprzedaż eleganckie, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu przy ul. Nakielskiej 1C na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Holzera

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł44 m² 23 863 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 44 metrów położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Jasińskiego

Gdańsk,pomorskie

1 779 000 zł110 m² 16 172,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Na sprzedaż dom szeregowy (środkowy) wybudowany w 2025 roku przez dewelopera inpro, zlokalizowany na końcu osiedla optima w Gdańsku Jasień, przy ul. Tadeusza Jasińskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spółdzielców

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

729 000 zł71 m² 10 267,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Dzień dobry Chciałbym zaoferować Państwu na sprzedaż nowoczesne w pełni wykończone mieszkanie w pięknej spokojnej okolicy w centrum Polanicy-Zdrój. Gotowe do zamieszkania od zaraz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porzeczkowa

Białystok,podlaskie

448 000 zł48 m² 9 372,38 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

2 pokoje | 47,8 m | balkon | os. Dziesięciny | 3 piętro | nowa winda Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem os. Dziesięciny Na sprzedaż jasne i bardzo funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn wolny od zaraz, ul. Rzeźnicza

Stargard,zachodniopomorskie

4 250 zł170 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 447 m²

Hala magazynowo produkcyjno - usługowa o pow. 170 m2 w pobliżu Centrum Stargardu do wynajęcia. Opłata za pierwsze 3 miesiące najmu wynosi 3.570,00 netto. Obiekt zlokalizowany jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tartaczna

Przysietnica,małopolskie

800 000 zł150 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Na sprzedaż oferuję solidny, zadbany dom oddany do użytku w 2000 roku, po gruntownym remoncie w 2021 roku (realizowanym w ramach programu Czyste Powietrze). Budynek został ocieplony 20 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Błędowa Tyczyńska

Błędowa Tyczyńska,podkarpackie

193 200 zł2 800 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Okazja! Przy zakupie pakietu działek oferta specjalna: szczegóły telefonicznie. Piękna kameralna widokowa działka z potencjałem z warunkami zabudowy. Media dostępne na działce lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Błędowa Tyczyńska

Błędowa Tyczyńska,podkarpackie

496 400 zł14 600 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Przy zakupie pakietu działek oferta specjalna: ,budowlana,przy-les
ie/26222567.html Szczegóły telefonicznie. Piękna zaciszna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł43 m² 80,83 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z tarasem zlokalizowane przy ul. Pory na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie o powierzchni 43,3 m znajduje się na 4. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tomcia Palucha

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł34 m² 17 308,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Bezpośrednio mieszkanie na start lub jako inwestycja. Ciche, czyste i zadbane mieszkania z balkonem i oddzielną kuchnią z oknem. Mieszkanie na ostatnim 5 piętrze z windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

790 000 zł54 m² 14 727,80 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż prezentuję mieszkanie w inwestycji Capital Tower, zrealizowanej i oddanej do użytku w 2021 roku. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, a w cenie pozostaje kompletne agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Jaszczurowa

Jaszczurowa,małopolskie

348 000 zł2 500 m² 139,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Witam serdecznie, do zaoferowania posiadam piękna działkę widokową, zlokalizowaną w Beskidzie Małym. Z działki roztacza się uwodzicielski widok na Babią Górę i okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niedźwiedzia

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł33 m² 16 819,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnej lokalizacji we wrocławiu? To mieszkanie to strzał w dziesiątkę! Położone przy ul. Niedźwiedziej, zaledwie 3 minuty spacerem od Galerii Magnolia, łączy w sobie wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala z parkingiem, ul. Zakładowa

Poręba,śląskie

4 300 000 zł916 m² 4 694,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 903 m²

Hala produkcyjno-magazynowa z rampą -poręba ul. Zakładowa. Wynajmę lub sprzedam halę produkcyjno-magazynową o łącznej powierzchni ok. 750 m/2, przystosowaną do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł32 m² 18 718,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Przytulne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym na drugim piętrze. Mieszkanie przeszło remont generalny 2021roku. Doskonała lokalizacja dobra do zamieszkania lub pod inwestycje. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mełgiewska

Lublin,lubelskie

463 000 zł46 m² 10 032,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,15 m , zlokalizowane na 2. piętrze w kameralnym, trzypiętrowym bloku. Nieruchomość jest gotowa do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zębcowska

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

340 000 zł26 m² 13 203,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne, stylowe i w pełni nowe mieszkanie położone w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Zębcowskiej, w nowoczesnym budynku mieszkalnym z windą. Lokal o powierzchni 25,75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyzwolenia

Rybnik,śląskie

300 000 zł45 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje przy ul. Wyzwolenia 42 Zaprojektuj wnętrze według własnego gustu! Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe, położone na 3. piętrze w bloku przy ul. Wyzwolenia 42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Elbląska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 000 000 zł132 m² 7 575,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

* ogłoszenie prywatne * Na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący z dodatkową powierzchnią biurowo-magazynową na ul.Elbląskiej (Osiedle Mazurskie, okolice ul. Pstrowskiego). Spacer do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Przylesie

Siedlec,wielkopolskie

127 650 zł690 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzialki budowlane-przy lesie Na sprzedaz atrakcyjne dzialki budowlane o powierzchni okolo 700 m2 kazda, polozone w miejscowosci 62-025 Siedlec w spokojnej zielonej okolicy z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jagodowa

Poznań,wielkopolskie

590 000 zł117 m² 5 042,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

Szukasz przestrzeni blisko miasta, ale z klimatem domu i własnym ogrodem? Ta oferta łączy jedno i drugie to idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć wnętrze po swojemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pod Borem

Kotórz Mały,opolskie

1 280 000 zł151 m² 8 476,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:799 m²

Dom parterowy z poddaszem użytkowym druga linia zabudowy dojazd drogą gminną utwardzoną cicha spokojna okolicą na granicy Zawady i Kotorza .Dom z pustaka ceramicznego 30cm plus 10 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zasobna

Warszawa,mazowieckie

100 zł/m²40 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal w budynku usługowym przy ul. Zasobnej 49 w Warszawie w Radości. Przy budynku jest ogólnodostępny parking dla użytkowników budynku. Lokal ma 40 metrów kwadratowych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Kościół

Nowy Kościół,dolnośląskie

70 000 zł34 m² 2 058,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie do remontu, 34m, dwa pokoje, kuchnia, łazienka, ogrzewane piecem kaflowym. 2 piętro, budynek wielorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Złotniki Lubańskie

Złotniki Lubańskie,dolnośląskie

4 050 000 zł14 523 m² 278,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:14 523 m²

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "złoty Sen" to wyjątkowy obiekt położony w malowniczej części Dolnego Śląska, w miejscowości Złotniki Lubańskie, bezpośrednio nad brzegiem Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

17 500 zł579 m² 30,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:7 600 m²

Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 579 m2. Dane techniczne - konstrukcja hali stalowa, ściany z płyt warstwowych / murowane - brama wjazdowa o wymiarach 2,8 x 2,7m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

70 zł/m²261 m² 18 287 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa- do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 241,24 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Czerniakowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.