Nieruchomości

239 148 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

756 800 zł88 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Spółka locus home to deweloper który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. Nowa inwestycja na ulicy bukszpanowej (obok nr 19).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 806 zł48 m² 9 495,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 741 zł110 m² 8 734,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

988 222 zł118 m² 8 374,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

994 610 zł126 m² 7 893,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

982 305 zł118 m² 8 324,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 161 zł55 m² 8 948,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 745 zł50 m² 9 234,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

748 411 zł90 m² 8 315,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 161 zł55 m² 8 948,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Przetarg

160 346 zł72,30 m² 2 217,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa w Katowicach ogłasza przetarg na ustanowienie i przeniesienie własności lokalu mieszkalnego będącego pustostanem. Przetarg odbędzie się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 405 zł55 m² 9 498,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 287 zł110 m² 9 075,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

451 528 zł50 m² 9 030,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 416 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Zawarża Gmina: pińczów Dojazd drogą asfaltową Woda w drodze asfaltowej. Powierzchnia: 1416m2 Wymiary:30x32x55x48

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament Centaurus na wynajem Olsztyn Biuro dom Nieruchomości oferuje Państwu apartament na wynajem, zlokalizowany w prestiżowym budynku Centaurus w centrum Olsztyna przy ul. Piłsudskiego 36.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł42 m² 9 521,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie Tarnów, ul. Chopina (centrum miasta) Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Chopina w Tarnowie, w ścisłym centrum miasta. Lokal usytuowany jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł170,60 m² 2 051,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Budynek mieszkalny z częścią handlowo-usługową | Przedecz Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio budynek mieszkalny w zwartej zabudowie z budynkiem handlowo-usługowym zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł22 500 m² 39,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż grunt inwestycyjny, rolny o pow. 2,25 ha z budynkami produkcyjnymi, usługowymi i gospodarczymi dla rolnictwa oraz częścią mieszkalną, położony w Starościnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

765 000 zł125 m² 6 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

*Szanowni Państwo każdy nasz dom jest sprzedawany w standardzie deweloperskim. Zdjęcia z ogłoszenia przedstawiające umeblowanie oraz wyposażenie pochodzą z domu pokazowego, który.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł1 815 m² 1 818,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Miasto hel ul. Wydmowa. Lokalizacja doskonała, bliskość plaży zatoki puckiej i centrum Helu, przy Nadmorskim Parku Krajobrazowym, w spokojnej i cichej części miasta. Przedmiot oferty -.

Szczegóły ogłoszenia

5 329 800 zł2 959 m² 1 801,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie sądowe w sprawie pisemnego ofertowego przetargu na sprzedaż nieruchomości upadłego Megii Food Technology Spółka z ograniczoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł22 957 m² 51,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję na sprzedaż działkę inwestycyjną zlokalizowaną w Widziszewie (gmina Kościan) przy ul. Widziszewskiej. Opis nieruchomości: działka nr 10/6.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²18 m² 360 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Jasne biuro 18 m na wynajem Łódź, teofilów Przemysłowy Szukasz funkcjonalnej i doskonale skomunikowanej przestrzeni dla swojego biznesu? Oferujemy na wynajem kameralny lokal biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 300 m² 230,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka pod lasem idealna pod budowę domu, płaska z zadrzewieniem, ogrodzona, sucha, piękna okolica, cisza i spokój, blisko do jezior, do Gliwic.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł104 m² 37 980,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Apartament W willi Z 1900 roku Z 3 sypialniami, ogrodem, zaledwie 200 M od plaży I grand hotelu 3 Sypialnie | Ogród 100 m | Parter z niezależnym wejściem | Wysokość 3.

Szczegóły ogłoszenia

84 927 zł3 002 m² 28,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Ettrick Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 226 zł30,65 m² 19 648,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Victoria Estate prezentuje 1-pokojowe mieszkanie z balkonami na wschodzie Krakowa - bez prowizji - stan deweloperski Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²365 m² 5 475 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w centrum miasta znajdująca się na IV piętrze biurowca przy ulicy Tkackiej 55 w Szczecinie. 365m2. Dwa duże pomieszczenia open space. Dodatkowo 4 osobne.

Szczegóły ogłoszenia

13 200 zł900 m² 14,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam kształtną działkę w miejscowości Ligęzów. Numer ewidencyjny działki: 352. Klasa gruntu Ls VI.

Szczegóły ogłoszenia

65,79 zł/m²38 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal na Ślichowicach Możliwość podziału na dwa odrębne lokale: lokal 1: 14m2 kwota najmu 1200 zł (kwota zawiera już czynsz) Lokal 2: 38m2 kwota najmu 2500 zł (kwota zawiera już czynsz)

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł50 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie na ulicy Limanowskiego. Cena: 355000,00 zł (7100,00/m2) Mieszkanie jest na 1 piętrze, składa się z salonu z aneksem (około 20 m2), 2.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł864 m² 56,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o numerze ewidencyjnym 179/2 w Wólce Zamojskiej oznaczona na zdjęciu czerwonymi liniami. Powierzchnia działki 864 m2 Klasa gruntu rv Działka posiada Warunki Zabudowy na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł50,37 m² 10 819,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,37 m , położone przy ul. Cokołowej 4 w Warszawie, usytuowane na 3. piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

292 759 zł3 020 m² 96,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Redmile Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

231 060 zł3 020 m² 76,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł120 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:427 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam dom jednorodzinny o powierzchni ~120m2, usytuowany na ponad czteroarowej działce (4,27ar działka + dodatkowo około 1,6ar droga służebna od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

1 500 zł32,82 m² 45,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone na 2 piętrze bloku w Ełku przy ul. Tuwima 4. Mieszkanie ma powierzchnię 32,82m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym, 1 sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł3 743 m² 14,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Projekt Kolonia Brzeziny Wielkie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

57 000 zł3 912 m² 14,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

2 980 000 zł118 m² 25 254,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

To nie jest zwykła nieruchomość. To adres dla konesera, który poszukuje przestrzeni jedynej w swoim rodzaju. Wyobraź sobie luksusowy penthouse, otoczony dwoma rozległymi tarasami każdy.