Nieruchomości

238 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

120 000 zł950 m² 126,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży działkę z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe - jednorodzinne, objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka o pow. 950m 2 znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 500 zł91 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Nieruchomości Freedom w Bolesławcu przedstawia dom w zabudowie bliźniaczej do własnej aranżacji, położony w malowniczej i spokojnej okolicy, tuż przy terenie rekreacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł12 267 m² 70,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta 1464 Do sprzedania cała góra, malownicza, widokowa działka o powierzchni 12267m2. Działka (niegdyś przyhotelowy park) uzbrojona w wodę, prąd, gaz, kanalizację. W pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 000 zł53 m² 6 981,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Już dziś możesz zarezerwować mieszkanie deweloperskie w apartamentowcu w Bieruniu! Ponad 100 mieszkań czeka - u nas na pewno znajdziesz swoje wymarzone 4kąty! Prezentujemy ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 329 m² 193,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo dobra lokalizacja droga asfaltowa , media, sochaczew - Boryszew atrakcyjna działka położona wśród zabudowy jednorodzinnej. Blisko do rzeki Bzura, zalewu, obwodnicy. Do Centrum Sochaczewa około.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł200 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w wyjątkowej lokalizacji w Starym Komorowie, łączącej prestiż, ciszę oraz komfort życia w otoczeniu zieleni. Dom przeznaczony do adaptacji,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł51,80 m² 5 193,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mały dom z ogrodem 524 m w cenie mieszkania - Nowa Wieś Przywidzka Jeśli marzysz o własnym kawałku zieleni, ale nie chcesz wydawać fortuny na dom - ta oferta może być idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł24 m² 75 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortową kawalerkę na wynajem , zlokalizowane przy ul. Popiełuszki w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 24m2,.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 056 m² 71,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z warunkami zabudowy - Darżkowo, gm. Kołczygłowy Na sprzedaż działka o powierzchni 1056 m , położona w miejscowości Darżkowo (gmina Kołczygłowy), przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł44,12 m² 9 723,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 44 m2 , zlokalizowane w dobrej okolicy, blisko centrum, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu komfortowe mieszkanie na wynajem po generalnym remoncie przy ul. Staszica w centrum miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 313 m² 172,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana z usługami - Rędziny, ul. Konwaliowa | 2313 m | mpzp 31mn/u Lokalizacja:Rędziny, ul. Konwaliowa, powiat częstochowski, woj. śląskie Powierzchnia działki: ok. 2313.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł988 m² 167 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka z wydanymi warunkami zabudowy 988 m - Sznurki, gmina Chmielno Cena: 165 000 zł Lokalizacja: sznurki, gmina Chmielno, powiat kartuski (16 km od Kartuz) Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

935 292 zł76,39 m² 12 243,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w Kartuzach Podstawowe informacje Powierzchnia: 65,89 m + 10,5 m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: 2/2 Balkony: 4,46 m + 4,38 m (łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł2 740 m² 17,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 2740 m - Radostków, ul. Zachodnia, gmina Mykanów Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 2740 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł100 m² 5 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:568 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w Podjazach, gmina Sulęczyno. 0% prowizji dla kupującego! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni ok. 100 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

3 978 000 zł306 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:1905

Oferujemy Państwu bardzo ciekawą inwestycję w samym centrum Krakowa. Całe 3 piętro (poddasze) do adaptacji w starej kamienicy z 1905 roku. Wysokość w kalenicy - 6 metrów Gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 000 zł129,65 m² 5 823,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Dom bez emisyjny w zabudowie szeregowej. Powierzchnia: 129,65 m Liczba pokoi: 5 Powierzchnia działki: 304 m Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 129,65.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł56,65 m² 7 043,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Klimatyczny domek letniskowy wśród zieleni - 400 m od jeziora | Potęgowo 0% prowizji dla kupującego! Na sprzedaż wyjątkowy, klimatyczny domek letniskowy położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

38,89 zł/m²360 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dream House Brokers prezentuje na wynajem przestronny lokal użytkowy przy ulicy Targowej o powierzchni 360 m , idealny pod działalność usługowo - handlową. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł100 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 400 m²

Na sprzedaż dom parterowy z zabudowaniami gospodarczymi i lasem Chruścińskie, gmina Kiełczygłów, powiat pajęczański, woj. łódzkie Oferta dostępna wyłącznie w biurze epj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł124 m² 5 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:820 m²

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowy dom wolnostojący, usytuowany nad stawem, w Libidzy blisko Częstochowy. 0% prowizji dla Kupującego Lokalizacja: libidza, spokojna, zielona okolica nad.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł41,08 m² 19 961,05 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe 41.08 m w inwestycji Albatros Towers dewelopera ROBYG na Przymorzu. Mieszkanie Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł498 m² 1 524,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym - Stężyca, kaszuby Szanowni Państwo, z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego dwulokalowego, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł100 m² 6 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:592 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży komfortowego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 100 m , usytuowanego na działce o powierzchni 592 m w miejscowości Somonino przy.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł66,72 m² 9 277,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: nowoczesne, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem Pszczyna / Poręba. Szukasz spokojnego miejsca do życia, ale z szybkim dojazdem do centrum? To mieszkanie może być dokładnie tym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł122 m² 4 336,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy Państwu na nowo powstającym osiedlu siedem nowoczesnych, komfortowych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem, usytuowanych opodal granicy Nowa Wieś.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł31 m² 15 484 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 31 m składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł90 m² 4 988,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z potencjałem | Bytów, ul. Sikorskiego Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 90 m , położone na 1. piętrze kamienicy w Bytowie. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

184 836 zł844 m² 219 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić i zaprosić Państwa do oferty atrakcyjnej działki z pozwoleniem na budowę! Powierzchnia 8 lub 9 arów położone.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł2 300 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni ok. 2300 m2 znajdującą się w Częstochowie, w dzielnicy Dźbów. Lokalizacja: częstochowa, ul. Nieduża, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł251 m² 5 936 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Ema Nieruchomości z dumą przedstawia wyjątkową ofertę: piękny, przestronny dom o powierzchni około 250 m2, położony w urokliwej Wręczycy Wielkiej przy ulicy Wiśniowej. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł14 233 m² 252,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowa w Świebodzicach przy ul.Strzegomskiej. Działka inwestycyjna ul.Strzegomska, Świebodzice Powierzchnia: 1,4233ha Ukształtowanie terenu: płaska, teren równy -.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł55 m² 3 618,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z widokiem na góry Szczawnica, ul. Połoniny | Do remontu w ogłoszeniu są zamieszczone także wizualizacje wnętrza. Do sprzedaży pakiet 3 mieszkań bądź zakup pojedynczego.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł43 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne dwupokojowe mieszkanie w bardzo spokojnej okolicy, przy ulicy Wielkopolskiej w inwestycji Park Południe. Dobra lokalizacja w pobliżu przystanku komunikacji miejskiej. Liczne tereny.

Szczegóły ogłoszenia

55,37 zł/m²12,10 m² 670 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro/lokal usługowy na dowolną działalność. Dobrze nadaje się do pracy dla jednej osoby. Otwieralne okna. Wykładzina dywanowa atestowana. Powierzchnia: 12,10 m . Lokal usytuowany jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 245 zł31,10 m² 13 159 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 31,10 m2, znajdujące się w nowej inwestycji przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie! Postaw na styl, jakość oraz.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 845 m² 130,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w centrum Zblewa Przedstawiam Państwu działkę o powierzchni 1 845 m , położoną bezpośrednio przy ul. Kościerskiej, tuż przy dk 214.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł7 599 m² 85,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka Budowlano-Siedliskowa na Sprzedaż - Pomysk Wielki, woj. pomorskie Wydane wz - dom seniora i inne możliwości. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlano-siedliskowa o powierzchni 7 599.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł115 m² 4 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:858 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż wyjątkowy nowoczesny dom jednorodzinny według projektu bk Dom Płaski D11 , położony w malowniczej lokalizacji w Wieńcu pod Mogilnem.

Szczegóły ogłoszenia

629 777 zł53 m² 11 882,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Witam, polecam na sprzedaż wyjątkowo przestronne i komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni (ok 53 m2). Do mieszkania przynależy również komórka lokatorska/piwnica oraz spory.