Nieruchomości

238 366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

390 000 zł1 000 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m2 położona w malowniczym miejscu, blisko lasów w Kątach Węgierskich, w Gminie Nieporęt w pobliżu ul. Kościelnej. Działka wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł101,82 m² 3 879,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Doskonała nieruchomość z klimatem dla inwestora, dla rodziny, mieszkanie: na sprzedaż przestronne mieszkanie aktualnie 5-pokojowe z oddzielną kuchnią i dwiema łazienkami.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²45 m² 1 890 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   całkowicie wyposażony lokal W centrum miasta Lokal w centrum miasta znajdujący się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

673 000 zł53,83 m² 12 502,32 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z ogródkiem na Lipie Piotrowskiej. Lokal idealny dla rodziny. Położony w budynku o charakterze willowym, o nowoczesnej architekturze na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł56,50 m² 22 654,87 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe, nowocześnie urządzone dwupokojowe mieszkanie, zaprojektowane przez projektanta wnętrz w nowoczesnym i minimalistycznym stylu. Jasna kolorystyka: biel, beż.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł24 600 m² 17,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Dąbrowa (gmina bartoszyce) - działka 2.46 HA Z WYDANYMI WARUNKAMI ZABUDOWY na 10 budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z infrastrukturą techniczną DZIAŁKA: Na sprzedaż nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł400 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 315 m²

Do sprzedania solidny dom z lat 90 o powierzchni 400 m2 z dwoma garażami. Dom położony na dużej działce o powierzchni 2315 m2 graniczący z drogą krajową nr 5 (wrocław -.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł59,80 m² 8 177,26 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie 5 pokojowe o powierzchni 59,8m2 położone w Białymstoku przy ulicy Waszyngtona na osiedlu Piaski. Lokal mieści się na 10 piętrze w 11 piętrowym bloku z 1978.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł1 400 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki budowlanej o powierzchni 14arów, zlokalizowanej w miejscowości Świerczów, gmina Świerczów Położenie: - nr działki 432/5 - Świerczów(z dala od głównych dróg.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł51 621 m² 13,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Możliwość wydzielenia mniejszej powierzchni. Możliwość zamiany na inne grunty lub budynki w okolicy działka inwestycyjna Międzyleś, gm. Tuczna Powierzchnia: 5,1621 ha Cena: 29 pln/m Nr ew. 333/2.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł2 000 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż ładnie położoną działkę w miejscowości Lubomyśl o pow. około 20 ar w cenie 180 tys. Jest ona uzbrojona w wodę i prąd. Istnieje możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł16 937 m² 15,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Posiadam do sprzedania działki rolno-budowlane częściowo zalesione z możliwością podzielenia na kilka działek o łącznej powierzchni 16937 mkw , działki usytuowane są w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł44 m² 8 068,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

> kama Nieruchomości prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy położonej w Jeleniej Górze z bliskim dostępem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

83 000 zł1 384 m² 59,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę - Świelubie, gm. Dygowo Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1384m2, położona w spokojnej miejscowości Świelubie, gmina Dygowo. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

15,85 zł/m²284 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu w budynku dworca w Międzylesiu przy ul. Kolejowej , usytuowanego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ciosowa

Ciosowa,świętokrzyskie

150 000 zł918 m² 163,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka budowlana 918 m - Ciosowa, gm. Miedziana Góra Prezentujemy ofertę sprzedaży działki o powierzchni 918 m , położonej w malowniczej miejscowości Ciosowa.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł2 700 m² 2 185,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:30 700 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży nieruchomość komercyjną w Okmianach składającą się z dwóch działek o łącznej powierzchni 30700 m2 przy drodze krajowej nr.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł47,70 m² 8 784,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Chojnowskiej dobrze skomunikowanej części miasta, z szybkim dostępem do centrum. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie 50 m , Śródmieście-Sterlinga Do wynajęcia od zaraz mieszkanie o powierzchni 50 m , znajdujące się przy ulicy Sterlinga 20 w Łodzi. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł768 m² 115,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Nędza, w spokojnej okolicy w rejonie ulicy Jana Pawła II. Lokalizacja łączy kameralny charakter z bardzo dobrym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł170,72 m² 6 730,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny z dużą działką - Szczyty k. Białobrzegów Radomskich 40 minut do Warszawa Okęcie Na sprzedaż przestronny, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł154,60 m² 2 878,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Budynek mieszkalny wraz z zabudowaniami gospodarczymi położony na działce o powierzchni 2228 m2 w miejscowości Dryżyna, gm. Szlichtyngowa Powierzchnia domu według dokumentów: - 91,62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł700 m² 1 571,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA sprzedaż Działka zabudowana nieużywanymi obecnie budynkami o powierzchni 700 m2 Powierzchnia działki 2870 m2 Nieruchomość składa się z większych pomieszczeń, w których odbywała.

Szczegóły ogłoszenia

1 659 000 zł155 m² 10 703,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 155 m 2 , położony w miejscowości Krzysztoforzyce, graniczącej z Krakowem. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

3 263 000 zł2 331 m² 1 399,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiamy do sprzedaży niezabudowaną, atrakcyjną działkę o łącznej pow. 2331 m2 przy ul. łagowska 30 i 32 na terenie osiedla Krzyżowniki Smochowice w Poznaniu. Oferowana do.

Szczegóły ogłoszenia

175 500 zł1 000 m² 175,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Januszowicach - Spokój, natura i Wygoda Blisko Krakowa! Lokalizacja marzeń - Januszowice, gmina Słomniki, powiat krakowski Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

568 700 zł28,78 m² 19 760,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowy apartament w Międzywodziu oddalony o jedynie 350 metrów od malowniczej plaży. Rok budowy - 2020. Wysoki potencjał inwestycyjny - apartament.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł66 m² 4 015,15 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie 66 m z ogrodem, garażem i piwnicą - Mianowice, okolice Redzikowa i Słupska. Lokalizacja Mianowice, gmina Redzikowo - spokojna, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 344 zł49,52 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Krakowska, rzeszów | I piętro W ofercie naszego biura funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,52 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł6 286 m² 22,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| polecam niezabudowaną nieruchomość gruntową składającą się z dwóch działek ewidencyjnych, o łącznej powierzchni 6286m2, położoną w Grabówce Cykarzewskiej. Działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł59 m² 76,27 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Hampton Home oferuje do wynajęcia piękne, słoneczne mieszkanie - przy Marinie Mokotów Do wynajęcia nowocześnie urządzone, jasne i przestronne mieszkanie na Mokotowie. Lokal znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60,90 m² 8 193,76 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz przestronnego mieszkania w przy samym Parku Śląskim ze stałym dochodem? Ta oferta jest dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Katowicach przy ulicy Tysiąclecia 78.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 800 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działki z wydanymi wz o powierzchni od 1600 do 2900m2, położone w miejscowości Rzegocin gm. Nowy Korczyn, ok 5,5km od uzdrowiska Solec-Zdrój i 6,5km od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Fabianki,kujawsko-pomorskie

57 290 zł674 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mapa Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować działkę na sprzedaż, zlokalizowaną w centrum Fabianek, tuż przy drodze krajowej nr 91, zaledwie 10 km od Włocławka. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

1 364 500 zł65 m² 20 992,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

2 pozimowe Z balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Królowej Jadwigi, dzielnica Zwierzyniec. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową:.