Nieruchomości

238 356 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

3 265 000 zł305 m² 10 704,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 138 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w topowej lokalizacji na Osowie, blisko Szczecińskiej Gubałówki. Lokalizacja gwarantuje dla przyszłych mieszkańców idealne warunki do aktywnego wypoczynku, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 805 zł35,23 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie jest dostępne i już gotowe do nabycia. Nowoczesne i nowe 2 -pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 €8 000 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy! Do wynajęcia magazyn wysokiego składowania w Olkuszu (województwo małopolskie). Powierzchnia 8000 mkw. Możliwość wynajęcia powierzchni biurowej. Atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 560 m² 96,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezpośrednia! Kompleks działek z wydanymi warunkami zabudowy położonych w Wilkaskach, województwo warmińsko - mazurskie, gmina Giżycko, powiat giżycki: działka O powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 530 000 zł25 300 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka z widokiem na Śnieżkę Zapraszam do zakupu działki budowlanej z szałowym widokiem na Karkonosze. Działka znajduje się w miejscowości Ściegny przy Karpaczu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 168 m² 642,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 870 m²

Na sprzedaż działka zabudowana kompleksem biurowo-mieszkalnym i gospodarczym. Na nieruchomość składają się budynki: biurowo-techniczny o powierzchni 537,95 m 2 ; biurowo-mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł116 m² 4 818,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Okolice Lądka Zdrój. Wyjątkowa nieruchomość w otoczeniu natury Na sprzedaż klimatyczny, dwukondygnacyjny dom jednorodzinny o powierzchni 116 m , położony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł2 272 m² 349,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2272 m , zlokalizowana w Wieszowej, w województwie śląskim. Prostokątny, równy teren idealny pod zabudowę jednorodzinną, oznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

1 219 000 zł221,64 m² 5 499,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Na sprzedaż nieruchomość przy ul.Wyszyńskiego.Oferujemy trzy sąsiadujące działki o łącznej powierzchni 1051 m , z uporządkowanym stanem prawnym. Na terenie nieruchomości znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

355 500 zł47,40 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

[domplus nieruchomości] Nowoczesne 2 pokoje z klimatyzacją ul. Ociosowa, polkowice Biuro Domplus prezentuje funkcjonalne mieszkanie o pow. około 47,40m , które łączy wygodę miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł203 m² 7 339,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Polecam do zapoznania się z przeznaczoną do sprzedaży dobrze usytuowaną tuż przy głównej drodze miejscowości nieruchomością usługową będącą dochodową, funkcjonującą restauracją wraz.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł45,48 m² 11 653,47 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku z 2014 roku przy ulicy Kryształowej - Węglin Południowy lokalizacja: - nowoczesne osiedle cieszące się.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł3 765 m² 58,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę Usługową w Myszkowie przy ulicy Armii Krajowej , o powierzchni 3765 m2. Działka : o pow. 3765 m2 wymiary :szer.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł57 m² 7 982,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam kompletnie wyposażony dom o pow. 57m2 wraz z działką położny w odległości ok 550 metrów od wejścia na szeroką piaszczystą plażę. Posiadamy w tej lokalizacji łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

386 000 zł1 791 m² 215,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Staniszowie Na sprzedaż działka w malowniczej miejscowości Staniszów, położona w sercu górskiego regionu. Działka o powierzchni 1791 m , zapewnia nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 900 zł61,41 m² 7 651,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wiosenna promocja - zadzwoń po szczegóły! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie (61,41 m ) z balkonem, znajdujące się na 2. piętrze nowej inwestycji przy ul. Gałczyńskiego 11. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł44,60 m² 5 941,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

2 pokoje | 44,6 m | balkon | potencjał inwestycyjny Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może szukasz bezpiecznej inwestycji pod wynajem? Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł85 m² 3 529,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania bezczynszowego , usytuowanego w kameralnym budynku mieszkalnym. Nieruchomość znajduje się w obiekcie składającym.

Szczegóły ogłoszenia

2 256 000 zł2 256 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Okazja! do sprzedania działka inwestycyjna o powierzchni 2256 m2 w okolicy ulicy Jutrzenki w Warszawie. Wydane aktualne warunki zabudowy przewidują możliwość zabudowy ok 32% powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 400 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

tel.   . Znudziło Ci się mieszkanie w blokach? Marzy Ci się budowa domu w pięknej, zielonej i spokojnej okolicy? Poszukujesz pełnej uroku.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł6 400 m² 58,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka na leśnej polanie, w Załężu Trzy Rzeki, gmina Przodkowo, powiat kartuski w woj. pomorskim. Ok. 5000 m2 roli oraz 1400 m2 lasu na jednej działce. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł155 m² 5 154,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:390 m²

Nowa niższa cena Oferujemy do sprzedaży dom z wydzielonymi czterema mieszkaniami o powierzchni całkowitej 155 metrów kwadratowych położony w Sulejowie przy zrewitalizowanym Placu Straży.

Szczegóły ogłoszenia

299 500 zł500 m² 599 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana blisko centrum pruszcza gdańskiego - 500 m atuty nieruchomości: - znakomita lokalizacja w północno-wschodniej części Pruszcza Gdańskiego - Działka przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

419 000 zł20 987 m² 19,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż posiadamy trzy działki o łącznej powierzchni 2,0987 ha w miejscowości Nowe Pole tuż przy zajeździe Nowa Holandia. Jednia z działek posiada wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł632 m² 2 689,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 193 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość inwestycyjną zabudowaną budynkiem, położoną w centrum Wrześni, przy ul. Wojska Polskiego. Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 508 m² 298,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta bez prowizji od kupujacego! Na sprzedaż - działka inwestycyjna w centrum Tarnowa z istniejącą zabudową usługową! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 15,08 ara.

Szczegóły ogłoszenia

269 900 zł39,02 m² 6 916,97 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| atrakcyjna nowa cena! Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 39,02 m , usytuowane na parterze zadbanego budynku przy ul. Belzackiej To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł43,60 m² 10 206,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przytulne, jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 43,6m , mieszczące się na 3 piętrze niskiego bloku przy ul. Niskiej w Białymstoku. Trzypiętrowy budynek z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie

Gdynia,pomorskie

1 160 940 zł107,66 m² 10 783,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 107,66 m znajduje się na pierwszym piętrze i oferuje ekspozycję północno-południową, co pozwala cieszyć się światłem przez cały.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²100 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajmu lokal o powierzchni użytkowej 100m2 położony w budynku przy ulicy Usługowej w Iławie , woj. warmińsko-mazurskie , na parterze. Obiekt składa się z części.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł500 m² 1 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:23

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Odkryj niezwykłą okazję inwestycyjną w sercu Bieździadki! Przedstawiam wyjątkową nieruchomość rekreacyjno-inwestycyjną o powierzchni 5,2 hektara, położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 800 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działek w Feliksowie. 3 działki rolne. Każda o powierzchni 3500m2 w cenie 35zł/m2. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 999 zł219,01 m² 5 479,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:236 m²

Kołobrzeg, ul. Perłowa - przestronny szeregowiec blisko morza z potencjałem inwestycyjnym! Na sprzedaż wyjątkowy szeregowiec o powierzchni użytkowej 219 m2, położony w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mapa nieruchomości prezentuje na wynajem dwupokojowe mieszkanie umiejscowione na pierwszym piętrze w niskim bloku na osiedlu Michelin. Wyjątkowa lokalizacja, nieruchomość z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Żabno,małopolskie

610 000 zł139 m² 4 388 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:440 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny dom położony w Żabnie. Funkcjonalny dom budowany w latach 80-tych, o powierzchni użytkowej ok 93 m2 położony na działce o powierzchni 0,0440 ha.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł210 m² 5 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 492 m²

Dom wolnostojący 210M2/ Z dużą działką 1492M2/ wiązowna/ boryszew Idealna propozycja dla osób szukających nowego miejsca do zamieszkania w spokojnej okolicy, nie tracąc tym samym dogodnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł67,50 m² 16 296,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,5 m2 zlokalizowane na warszawskiej Woli, przy ul. Juliana Konstantego Ordona. W skład mieszkania wchodzą: pokój dzienny (25 m2) Sypialnia (12.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł902 m² 182,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Najważniejsze informacje: - duże, wymiarowe działki budowlane, - możliwość połączenia, - dostępne media: prąd, woda, gaz - działki objęte mpzp pod zabudowę jednorodzinną i usługową -.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł220 m² 1 590,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

W samym sercu pulsującego życiem miasta otwiera się przed Tobą unikalna okazja - całe poddasze w stylowej kamienicy, które pragnie odrodzić się z uroku minionych lat. To prawdziwe dzieło do.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł6 200 m² 17,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 6200 m2 położona w miejscowości Borki , w gminie Mrozy. Jest to obecnie czynnie uprawiane pole , o wymiarach od drogi 94 metry , zaś 66 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

300 zł12 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym na zamkniętym osiedlu przy ul. Baildona 20 w Katowicach. Cena wynajmu 300 pln miesięcznie. Wszelkie dodatkowe informacje uzyskacie.