Nieruchomości

238 536 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

113 500 zł1 060 m² 107,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Spokojna lokalizacja, świetne parametry - działki budowlane w urokliwej, gminnej miejscowości! Brodziaki, gm. Biłgoraj Położenie i okolica: działki zlokalizowane w spokojnej, urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²80 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 200m2 usytuowany na parterze w budynku wolnostojącym. Do lokalu przynależy duży ogród o powierzchni ok. 500m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł27 600 m² 4,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

| oferta na wyłączność! Bez prowizji od kupującego! Cena podlega negocjacji. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 2,76ha w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł2 951 m² 199,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Chcesz uciec od zgiełku miasta i zbudować dom w malowniczej, spokojnej okolicy? To dla Ciebie idealna szansa! Ofertą sprzedaży jest działka budowlana w Nowym Warpnie: - 266/2.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości 4 Kąty posiada w ofercie wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie o łącznej pow. 45 m2, usytuowane na parterze budynku z cegły. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 363 m² 139,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1366 m2 i wymiarach 21 x 65m, położona na obrzeżach Puszczy Białej , w widłach Bugu i Narwi, na terenie miejscowości Huta Podgórna, gm. Somianka,.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł103 m² 6 601,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Sędziszowie, przy drodze asfaltowej, w rejonie o charakterze mieszkalno-przemysłowym. Otoczenie stanowią głównie zabudowania jednorodzinne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł382 m² 863,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek na dużej działce: - położony bezpośrednio przy drodze, - w sąsiedztwie licznych punktów handlowych i usługowych, - najbliższe otoczenie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

277 000 zł1 385 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne, zlokalizowana w Obrotach, 6km od Kołobrzegu. Sprzedaż wraz z udziałem w działce stanowiącej drogę dojazdową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 900 zł148,50 m² 6 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy Dom - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok 148 m2, usytuowany na malowniczej, bardzo ładnej działce o powierzchni około 600 m2. Lokal nr 2. Ten przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biały Ług w gminie Prażmów w powiecie piaseczyńskim. Działka o powierzchni 1000 mkw( do wyboru 12 działek). Obowiązujący Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Prażmów przewiduje.

Szczegóły ogłoszenia

191 000 zł3 824 m² 49,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Waliły - miejsce z powstańczą historią. Waliły to spokojna wieś w gminie Gródek. Dojazd z Białegostoku drogą asfaltową (ok.30km). Te miejsce do życia uznał za najlepsze profesor.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł2 900 m² 11,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka rolno -leśna o powierzchni 2900 m2 połowa to grunty rolne, na których jest możliwa zabudowa zagrodowa. Położenie na skraju bardzo małej spokojnej podlaskiej wsi w gminie Nurzec.

Szczegóły ogłoszenia

3 318 000 zł4 740 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Teren budowlany o powierzchni 4740 m2 z wydanymi warunkami zabudowy , projektem budowlanym 4 budynków jednoklatkowych- po 6 lokali mieszkalnych na każdej kondygnacji, garaże w części.

Szczegóły ogłoszenia

335 400 zł1 118 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1118 m2 , zlokalizowaną w dzielnicy Wyczerpy Górne. Działka o wymiarach 40m x 27m, dojazd drogą utwardzoną oraz polną; brak.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł72,30 m² 6 210,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Dwupoziomowe niezależne mieszkanie 72,3 m Z ogrodem I garażem warka, ul. Mostowa Na sprzedaż oferuję unikalną nieruchomość położoną w samym sercu Warki przy ul. Mostowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 417 m² 83,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Link do lokalizacji: Działka budowlana 1417 m - Kucoby, ul. Spacerowa (blisko Olesno i Lubliniec) Na sprzedaż działka o powierzchni 1417 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł35,01 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Do wynajęcia przytulna kawalerka z balkonem - ul. Skarbowców, krzyki, wrocław Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 35 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł63,83 m² 8 914,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 159 m²

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   Funkcjonalny bliźniak: lokal z ogrodem i lokal z poddaszem, stan deweloperski bez podatku pcc! W ofercie znajdują się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł120,60 m² 6 293,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:277 m²

Dom w zabudowie szeregowej 120,6 m | Klepacze blisko Białegostoku Na sprzedaż nowoczesny segment w zabudowie szeregowej S3 o powierzchni 120,6 m , zlokalizowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

286 860 zł27,32 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokal inwestycyjny o pow. 27,32 m2 na 5 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 15,67 m2.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł140 m² 30,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferuję dom na wynajem o powierzchni 140 m ,parter to dwa pokoje, duża kuchnia z meblami, kuchnią, lodówką i łazienka z prysznicem. Piętro to pokój i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Bierzwnik,zachodniopomorskie

699 000 zł261 m² 2 678,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowa bardzo atrakcyjna cena W cenie zamontowana nowa pompa ciepla Na sprzedaz willa z 2014 roku polozona na osiedlu domow jednorodzinnych w miejscowosci Bierzwnik, 10 km od Dobiegniewa.

Szczegóły ogłoszenia

44 000 zł2 200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:23 000 m²

Oferta bez prowizji Nowa hala magazynowa, produkcyjna o powierzchni 2200m2 (możliwość najmu powierzchni od 7242m2). Hala dostępna będzie od 06.2026 roku. Standard: - wysokość hali netto 7,1m -.

Szczegóły ogłoszenia

382 760 zł1 367 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

!Na sprzedaż działka budowlana położona w Bytomiu w dzielnicy Stolarzowice przy ulicy Stolarzowickiej. Działka jest zlokalizowana w pobliżu domów jednorodzinnych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 985 000 zł267,45 m² 7 421,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:853 m²

Mały, kameralny i klimatyczny pensjonat po kapitalnym remoncie wykonanym w 2021 roku do sprzedania z wyposażeniem i meblami w części służącej turystom. Willa usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 420 zł31,65 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

i podatku pcc. Kolejny etap cieszącego się dużym powodzeniem osiedla w Rembertowie. Nowoczesne osiedle położone na obrzeżach Warszawy, liczne tereny zielone i sąsiedztwo lasu rembertowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł80,32 m² 2 676,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Nie interesuje mnie współpraca Z agencjami nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 80,32 m w ocieplonym budynku - oficyna w samym centrum miasta. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł1 037 m² 395,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dreamnest prezentuje na wyłączność działkę budowlaną położoną w miejscowości Góraszka, gmina Wiązowna zaledwie kilkanaście minut od centrum Warszawy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł52,60 m² 6 634,98 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 52.60 m2. Lokalizacja:Dębowa. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł81 m² 10 852 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 82m z ogródkiem na kameralnym osiedlu świetna lokalizacja! [ ~~ Najważniejsze informacje ~~ ] - Kameralne i przytulne, zamknięte osiedle 14 kompaktowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł164 m² 4 878,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:946 m²

Oferujemy na sprzedaż zabytkową, kolejową wieżę wodną położoną w sercu Szczecina przy ul. Potulickiej. To unikalne miejsce, które łączy w sobie historyczny charakter z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 46,6 m , położone na IV piętrze w spokojnej części Bydgoszczy przy ul. Stawowej 15a. Lokal jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł110,67 m² 8 855,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentujemy niezwykle klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ponad 110 m , położone na parterze eleganckiego budynku przy ul. Kołobrzeskiej. To nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł20 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia przytulna kawalerka po gruntownym odświeżeniu, położona w okolicach pl. Grunwaldzkiego.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:208 m²

Dwa mieszkania + 2x garaż i 2x pomieszczenie gospodarcze - idealne dla wielopokoleniowej rodziny! Szukasz przestrzeni, która pomieści całą rodzinę, a jednocześnie zapewni niezależność? Mam.

Szczegóły ogłoszenia

999 600 zł47,60 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 47,60 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Młyny Mogilska Budynek C. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł103 m² 5 631,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 103 m , zlokalizowane w samym centrum Oławy. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, którą mogą.

Szczegóły ogłoszenia

188 997 zł37 m² 5 108,03 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Przedmiotem oferty sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 37m na Osiedlu Wyzwolenia w Piotrkowie Trybunalskim. Mieszkanie usytuowane na II piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

219 500 zł2 195 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana w Nowym Barkoczynie! Lokalizacja: nieruchomość znajduje się we wsi Nowy Barkoczyn-jest to.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł2 405 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka usługowa 2400 m atrakcyjna lokalizacja Oferuję na sprzedaż działkę usługową o powierzchni 2400 m , położoną w doskonałej lokalizacji, idealną pod.