Nieruchomości

239 046 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

115 zł/m²60 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Mint Property prezentuje na wynajem atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 60 m , położony na parterze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Grzegórzeckiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł230 m² 6 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:566 m²

Jeśli myślisz o długoterminowej inwestycji, z możliwością mieszkania i prowadzenia biznesu w jednym miejscu, to ta oferta z 9-10% roi jest dla Ciebie! Świetna lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł144 m² 9 020,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Szukasz ciszy i niezależności, ale przerażają Cię koszty remontu i rosnące ceny energii? Ten dom to gotowa odpowiedź na Twoje potrzeby. Gruntowny remont w 2021 roku (instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

396 000 zł80 m² 4 950 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

DO sprzedaży lokal W piotrkowie trybunalskim lokalizacja : wojska polskiego Sprzedawana nieruchomość to lokal położony na parterze kamienicy piętrowej. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł480 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż willa z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej Bardzo dobra lokalizacja, cicha ulica w dzielnicy willowej. W pobliżu Focus Park, komunikacja miejska Parking dla.

Szczegóły ogłoszenia

877 000 zł17 800 m² 49,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1,78 ha (dwie działki: 1,21 ha oraz 0,57 ha). Teren objęty jest aktualnym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego: około 60% powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł66,22 m² 9 030,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta W love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja. Sprawdź opinie o naszej firmie na stronie - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI-

Szczegóły ogłoszenia

Hala Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

12 000 zł450 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy na wynajem lokale biurowo-magazynowe, położone na parterze. Budynek z 2020 roku , nowoczesny biurowiec , całość ogrodzona, wjazd bramą na pilota. Powierzchnia biurowa na parterze 450m2.

Szczegóły ogłoszenia

23,94 zł/m²133,64 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Polecamy do najęcia pomieszczenia biurowe o powierzchni 106,12 m2 (pow. całk. 133,76 m2) znajdujące się na piętrze biurowca mieszczącego się w dzielnicy Bierkowice w Opolu. Parking dla 6.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł3 641 m² 384,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka na zboczu Gór Izerskich Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę inwestycyjną o powierzchni 3641 m2, położoną w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Szklarskiej Poręby - Biała.

Szczegóły ogłoszenia

16 €/m²569,68 m² 9 115 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje na wynajem biuro na 6 piętrze w kompleksie biurowo-handlowym, położonym przy ul. Puławskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

967 423 zł69,85 m² 13 850,01 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji! Unikalny projekt łączący elegancję współczesnej architektury z funkcjonalnym układem i wysokim standardem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł70,98 m² 9 143,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Nad Wietcisą w Skarszewach! Lokal mieszkalny usytuowany jest na drugim piętrze o powierzchni 70,98m2.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł124,80 m² 7 203,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Segment posiada 5 pokoi, pow. 124,80mkw położony jest na pięknej działce o pow. 229,68mkw / w bryle budynku garaż oraz miejsca postojowe przy domu / okna tarasowe na ogród przesuwne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wąwelnica

Wąwelnica,zachodniopomorskie

1 362 000 zł22 700 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna o powierzchni 22700 m2 pod zabudowę jednorodzinną znajdująca się w powiecie polickim, gmina Dobra. Bliskość Lubieszyna, gwarantuje nam dostęp do sklepów, restauracji,.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł40 412 m² 123,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż wolnostojący

Gotowy tartak W pełnym biegu produkcyjnym - oferta inwestycyjna W płośnicy koło działdowa Opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonujący tartak z pełną infrastrukturą, położony.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż piękna działka budowlana w Bronowie! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2510 m , położoną w spokojnej i zielonej okolicy Bronowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 000 zł67,33 m² 10 485,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w zielonej części Gdańska, z łatwym dostępem do centrum i obwodnicy - idealne dla osób szukających równowagi między naturą a wygodą miasta. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł52,23 m² 6 701,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone na drugim piętrze nowego bloku znajdującego się przy ul. Bałtyckiej. Ogrzewanie miejskie, budynek docieplony, okna pcv, rolety zewnętrzne. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł66,48 m² 14 741,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie wykończone jak na zdjęciach, wszystko jest nowe i na gwarancji, kuchnia oraz szafy robione przez stolarza na wymiar, pełny sprzęt agd w zabudowie kuchennej, do mieszkania należy.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł33 m² 4 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż: mieszkanie w Gozdnicy idealne dla singla, pary lub jako inwestycja! Lokalizacja: gozdnica Powierzchnia: 33 m Cena: 140 000 zł Rynek: wtórny Forma własności: pełna własność Opis.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł57 m² 9 280,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Przedstawiam przestronne i ciche mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,6 m i całkowitej 57 m - po podłodze. Zlokalizowane w spokojnej części Czyżkówka, niedaleko rzeki,.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł44,60 m² 10 739,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2 pokoje w Pruszczu Gdańskim! do odświeżenia i własnej aranżacji mieszkanie: na sprzedaż jasne, rozkładowe, ustawne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w Pruszczu Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

11,50 €/m²134 m² 1 541 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia kameralny moduł biurowy zlokalizowany na 2. piętrze budynku. Przestrzeń obejmuje jeden duży, bardzo dobrze doświetlony open space, który zapewnia szerokie możliwości aranżacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 01.03.2026r. Do wynajęcia komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Perseusza w Głogowie. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kaputy,mazowieckie

1 185 898 zł146 m² 8 122,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

kontakt   Gotowe energooszczędne 8min.do METRA RATY u dewelopera Osiedle nowych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej na zamkniętym i dozorowanym terenie. 8min.do STACJI.

Szczegóły ogłoszenia

1 918 000 zł274 000 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy na sprzedaż nieruchomość, składającą się z dwóch działek leśnych, na terenie Borów Dolnośląskich w gminie Chocianów. Oferta sprzedaży jest dostępna od 2025r. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł4 362 m² 206,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Na sprzedaż działka budowlano-rolna w Krakowie. Homfi prezentuje dużą działkę przy ul. Za Ogrodem w Krakowie. Nieruchomość nadająca się pod inwestycje - możliwy podział.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł220 m² 5 904,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:360 m²

Odkryj niepowtarzalną okazję dla Twojego biznesu - nieruchomość o wyjątkowym potencjale i świetnej lokalizacji! Prezentujemy przestronny, funkcjonalny budynek biurowo-mieszkalny, który można.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł5 637 m² 372,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Przypkach gmina Tarczyn z prawomocnym pozwoleniem na budowę 15 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i wolnostojącej. Powierzchnia działki: 5637m2.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł59 m² 8 135,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mam do zaprezentowania mieszkanie rozkładowe z dużym potencjałem, mieszczące się w poniemieckiej kamienicy. Mieszkanie do remontu. Mieszkanie to ma 59m2 i składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

99 300 zł662 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Promienko, w gm. Pobiedziska. - 662m2 (prostokąt 66m x ok.10m) - do działki doprowadzona woda - prąd w drodze - kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

21,43 zł/m²35 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny lokal użytkowy w Centrum Gniezna (boczna ulica od ul. Warszawskiej), idealny na działalność biurową, usługową czy handlową. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²92,34 m² 4 155 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje prezentuje na wynajem lokal biurowy o powierzchni 92,34 m2 znajdujący się na pierwszym piętrze przy al. Okulickiego w Rzeszowie. Nieruchomość idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 474 m² 169,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Henrykowo, gmina Supraśl. Polecamy działkę o powierzchni 1474m2. Działka posiada uzyskane warunki zabudowy na budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł4 834 m² 49,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Do sprzedania duża działka 4834 m2 w miejscowości Wojciechów Kolonia Pierwsza. Wymiary w przybliżeniu: 130,00 m x 69,00 m x 112,00 m (działka w kształcie trójkąta).

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł32 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kołobrzeg najpopularniejszy polski kurort nad Bałtykiem. To tutaj możesz połączyć przyjemność wypoczynku z pewną i dochodową inwestycją. O apartamencie Na sprzedaż nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł825 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż cztery działki budowlane zlokalizowane w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Skrzyszowskiej. Działki o powierzchni: 1. 825 m2 - 107.000 zł 2. 867 m2 - 112.000 zł 3. 903 m2.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł33,06 m² 16 909 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atrium spa sarbinowo | zachodni apartament | widok na ogród wewnętrzny Wypoczynek nad morzem przez cały rok! Twój apartament w Atrium Spa Sarbinowo czeka właśnie na Ciebie - zaledwie 50 m od.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł24 200 m² 23,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Pojezierze Drawskie działki gruntu, położone na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego na obrzeżach miejscowości Złocieniec. Z działek rozciąga się piękny widok na panoramę miasta oraz na.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł175 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim przy dk52 (kraków Bielsko-Biała), tylko 3 km od Andrychowa i 7 km od Kęt Oferuję dom jednorodzinny.