Nieruchomości

238 370 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

49 zł/m²100 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia parter budynku w Gliwicach w dzielnicy Zatorze - magazyn ok. 70m2, 2 mniejsze pomieszczenia, sanitariaty. Budynek po remoncie z nowoczesnym wykończeniem. Pod budynkiem parking.

Szczegóły ogłoszenia

589 925 zł16 855 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż 3 działki leśne o łącznej powierzchni 16855 m2 (4346 m2, 3517 m2 i 8992 m2) zarośnięte drzewami, położone w miejscowości Borkowo, gmina Żukowo, powiat kartuski.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł700 m² 1 142,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

| na sprzedaż trzykondygnacyjny budynek usługowy (młyn zbożowy) o pow. ok. 700 m2, zlokalizowany na działce o pow. 3527 m2. W skład nieruchomości wchodzą: - budynek usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

586 950 zł55,90 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 55,90 mkw usytuowane na II piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł360 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia wolnostojący dom położony w Kobierzycach, przy ul. Parkowej. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie technicznym, w pełni przygotowana do wprowadzenia się od zaraz. Dom idealny.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Wyspiańskiego w Darłowie. Lokal usytuowany jest na 4. piętrze budynku i zachwyca przytulnym.

Szczegóły ogłoszenia

172 720 zł1 016 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! Na sprzedaż działka położona przy ulicy A.Piotrowicza w Chełmnie. Nieruchomość o powierzchni 1016 m2. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł700 m² 171,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w miejscowości Pietna, oznaczona w mpzp symbolem mn Teren przygotowany pod budowę domu. Jest projekt budowy oparty na projekcie firmy Archon (ze zmianami), wizualizacje na.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł220 m² 7 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:967 m²

W bardzo dobrej lokalizacji pod działalność usługową śródmieście Budynek zlokalizowany na działce o powierzchni 967 m2 w Śródmieściu. Dokładna lokalizacja to skrzyżowanie ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

69,27 zł/m²97,30 m² 6 740 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa położona na 1 piętrze w budynku o charakterze biurowym. Wejście bezpośrednio z ulicy. Lokal składa się z pięciu pokoi biurowych, korytarza i toalety. Na.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł5 172 m² 126 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zieleniewo na sprzedaż działka gruntu o pow. 5.172 m2 oddalona ok. 3 km do morza. Działka położona na granicy administracyjnej Kołobrzegu i Zieleniewa w sąsiedztwie nowo powstających.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 300 m² 192,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Jawczycach - cisza, natura i szybki dojazd do Krakowa. Prezentuję Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 13 arów, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

220 200 zł734 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Możliwość zakupu innej powierzchni- zapytaj! ładnie położona działka pod zabudowę jednorodzinną, z mpzp - skrzynka na działce Polecam działkę o powierzchni 734 mkw położoną.

Szczegóły ogłoszenia

4 260 €568 m² 7,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 568m2 w Raszynie. Wspaniała lokalizacja, blisko lotniska, przy trasie S2 i S8. Do magazynu przynależy 128m2 biura. Standard: nośność posadzki 5t/m2 wysokość 10m.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 200 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kształtna działka 30x37m z dobrym dojazdem, sąsiadująca z działkami zabudowanymi i lasem. Woda miejska i prąd w ulicy przed działką. Teren nie jest objęty mpzp trzeba.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł202 m² 32 178,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Luksusowy apartament z niesamowitym widokiem na Wawel [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować piękny,.

Szczegóły ogłoszenia

122 000 zł81,47 m² 1 497,48 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami.

Szczegóły ogłoszenia

52,38 zł/m²84 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wrocław / krzyki / klecina Do wynajęcia od zaraz powierzchnia biurowa - 84 mkw. Lokal składa się z sali sprzedaży, pokoju biurowego, magazynu , który można przerobić na kuchnię lub pokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł2 483 m² 410,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przestronna działka w Bojanie - cisza, natura i bliskość Trójmiasta! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2483 m2, położona w malowniczej miejscowości Bojano, gmina Szemud,.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł250 m² 27 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Sprzedam, stacja paliw, orlen, roi 12%, myszków, szybki zwrot z inwestycji. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu na sprzedaż gotowy, dochodowy biznes jakim jest świetnie prosperująca.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł28 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka Z garażem I tarasem Z widokiem na odrę I stocznię - szczecin, ul. Nocznickiego 40 Do wynajęcia wyjątkowa, całkowicie nowa kawalerka, zlokalizowana na VI piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Przezmark

Przezmark,warmińsko-mazurskie

304 800 zł3 048 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna ze złożonym wnioskiem O warunki zabudowy (wz) miejscowość przezmark cena: 304 800 zł powierzchnia: 3048 m Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 3048 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł37 m² 5 675,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni użytkowej 37 m2. Nieruchomość zlokalizowana w Koninie przy ul. Matejki na 4 piętrze w ocieplonym bloku z dużą, czystą i zadbaną klatką.

Szczegóły ogłoszenia

115 zł/m²60 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Mint Property prezentuje na wynajem atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 60 m , położony na parterze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Grzegórzeckiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł230 m² 6 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:566 m²

Jeśli myślisz o długoterminowej inwestycji, z możliwością mieszkania i prowadzenia biznesu w jednym miejscu, to ta oferta z 9-10% roi jest dla Ciebie! Świetna lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł144 m² 9 020,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Szukasz ciszy i niezależności, ale przerażają Cię koszty remontu i rosnące ceny energii? Ten dom to gotowa odpowiedź na Twoje potrzeby. Gruntowny remont w 2021 roku (instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

396 000 zł80 m² 4 950 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

DO sprzedaży lokal W piotrkowie trybunalskim lokalizacja : wojska polskiego Sprzedawana nieruchomość to lokal położony na parterze kamienicy piętrowej. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł480 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż willa z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej Bardzo dobra lokalizacja, cicha ulica w dzielnicy willowej. W pobliżu Focus Park, komunikacja miejska Parking dla.

Szczegóły ogłoszenia

877 000 zł17 800 m² 49,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1,78 ha (dwie działki: 1,21 ha oraz 0,57 ha). Teren objęty jest aktualnym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego: około 60% powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł66,22 m² 9 030,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta W love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja. Sprawdź opinie o naszej firmie na stronie - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI-

Szczegóły ogłoszenia

Hala Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

12 000 zł450 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy na wynajem lokale biurowo-magazynowe, położone na parterze. Budynek z 2020 roku , nowoczesny biurowiec , całość ogrodzona, wjazd bramą na pilota. Powierzchnia biurowa na parterze 450m2.

Szczegóły ogłoszenia

23,94 zł/m²133,64 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Polecamy do najęcia pomieszczenia biurowe o powierzchni 106,12 m2 (pow. całk. 133,76 m2) znajdujące się na piętrze biurowca mieszczącego się w dzielnicy Bierkowice w Opolu. Parking dla 6.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł3 641 m² 384,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka na zboczu Gór Izerskich Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę inwestycyjną o powierzchni 3641 m2, położoną w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Szklarskiej Poręby - Biała.

Szczegóły ogłoszenia

16 €/m²569,68 m² 9 115 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje na wynajem biuro na 6 piętrze w kompleksie biurowo-handlowym, położonym przy ul. Puławskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

967 423 zł69,85 m² 13 850,01 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji! Unikalny projekt łączący elegancję współczesnej architektury z funkcjonalnym układem i wysokim standardem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł70,98 m² 9 143,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Nad Wietcisą w Skarszewach! Lokal mieszkalny usytuowany jest na drugim piętrze o powierzchni 70,98m2.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł124,80 m² 7 203,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Segment posiada 5 pokoi, pow. 124,80mkw położony jest na pięknej działce o pow. 229,68mkw / w bryle budynku garaż oraz miejsca postojowe przy domu / okna tarasowe na ogród przesuwne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wąwelnica

Wąwelnica,zachodniopomorskie

1 362 000 zł22 700 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna o powierzchni 22700 m2 pod zabudowę jednorodzinną znajdująca się w powiecie polickim, gmina Dobra. Bliskość Lubieszyna, gwarantuje nam dostęp do sklepów, restauracji,.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł40 412 m² 123,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż wolnostojący

Gotowy tartak W pełnym biegu produkcyjnym - oferta inwestycyjna W płośnicy koło działdowa Opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonujący tartak z pełną infrastrukturą, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 000 zł67,33 m² 10 485,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w zielonej części Gdańska, z łatwym dostępem do centrum i obwodnicy - idealne dla osób szukających równowagi między naturą a wygodą miasta. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł52,23 m² 6 701,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone na drugim piętrze nowego bloku znajdującego się przy ul. Bałtyckiej. Ogrzewanie miejskie, budynek docieplony, okna pcv, rolety zewnętrzne. Bardzo dobra.