Nieruchomości

239 021 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

31,87 zł/m²91 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal biurowo usługowy o powierzchni 91 m2, położony w centrum miasta przy ul. Lisa Kuli. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Sierosław,zachodniopomorskie

1 913 000 zł250 m² 7 652 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 377 m²

Wyjątkowa nieruchomość nad morzem - inwestycja i komfort w jednym! Marzysz o własnym domu z możliwością wynajmu? A może szukasz elastycznej inwestycji w turystycznym.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 000 zł350 m² 22 571 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Ekskluzywna willa na sprzedaż Wysoki standard | Duża działka 1500 m2 | Stan deweloperski | Osiedle zamknięte | Możliwość wybudowania basenu | Przestrzeń | Wizualizacje Moovin Interiors ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł100 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 083 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjny dom w stylu góralskim, postawiony na działce o powierzchni 1083m2. Atuty Pełen relaks.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł180 m² 15 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 896 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona na terenie miasta Gorzów Wielkopolski, w dzielnicy Zakanale spokojnej i zielonej części miasta. Okolica charakteryzuje się kameralną zabudową oraz dużą.

Szczegóły ogłoszenia

250 120 zł1 352 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1352 m2 , zlokalizowana w miejscowości Korzecko, w gminie Chęciny. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta. Dojazd do działki drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł45,57 m² 10 094,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane w Krośnie przy ul. Handlowej. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 900 zł54,54 m² 9 899,16 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ostatnie wolne mieszkania południe! ceny mieszkań zaczynają się od 9500zł/m2 do 10500zł/m2! Posiadamy w sprzedaży 10.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 000 zł3 626 m² 6 894,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna nieruchomość logistyczna zlokalizowana w Dzierżoniowie, zaledwie 22 kilometry od trasy S8, 74 kilometry od centrum Wrocławia i 86 kilometrów od Portu Lotniczego Wrocław. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł160 m² 7 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:535 m²

Marzysz o przestrzeni dla siebie i najbliższych, własnym ogrodzie oraz codziennym kontakcie z naturą? Ten dom spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Lokalizacja: tomaszkowo, ul. Kormorana 14.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²60,10 m² 601 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia znajdujące się na pierwszym piętrze w nieczynnym Dworcu w miejscowości Łankiejmy (dz. 141/6, obr. Łankiejmy). Łączna powierzchnia pomieszczeń wynosi 60,10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł90 m² 4 222 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 035 m²

Dom murowany w miejscowości Wyrąb 3 km od Sokołowa Podlaskiego. Powierzchnia działki 3035m2, wymiary ok 35x75m - zlokalizowana przy drodze asfaltowej Sokołów Podlaski - Jabłonna Lacka. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²30 m² 1 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu biurowego mieszczącego się na drugim piętrze reprezentacyjnej kamienicy przy jednej z głównych ulic o dużym natężeniu ruchu pieszego.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 400 m² 78,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na przedmieściach dąbrowy tarnowskiej. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok.0,14ha, położona w miejscowości Oleśnica, w odległości ok.4,5km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł1 142 m² 1 400,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana objęta ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego o powierzchni 1142 m2 (wymiary : 23x51) w Białymstoku, osiedle Nowe Miasto, ul.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł48,20 m² 12 655,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, wyposażone mieszkanie 48,2 m z garażem 17,5 m - gotowe do zamieszkania! Balkon typu loggia | Wózkownia | Duża szafa w zabudowie | Doskonała lokalizacja. Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

336 750 zł22 450 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży grunt rolny o powierzchni 2,24 ha w jednym kawałku, z możliwością wydzielenia działek budowlanych, przy głównej drodze w centrum Nowej Wsi - media w drodze, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł54,31 m² 10 845,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament wykończony pod klucz o powierzchni około 79m2 - 54,31 m plus ok. 25 m antresoli, zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł75,19 m² 9 974,73 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

NA sprzedaż mieszkanie W śródmieściu Mieszkanie znajduje się w samym sercu Lublina - ul. Niecała 15, w prestiżowej dzielnicy Śródmieście. Bliskość Placu Litewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 277 090 zł151 806 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Urokliwa działka leśna, o dużym potencjale, położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 056 m² 141 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki położoną w miejscowości Dziśnity, w pobliżu jeziora Ruda Woda, stanowiącego odcinek szlaku kanału Elbląskiego. Dziśnity wieś.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł70 m² 7 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Domek letniskowy z widokiem na Jezioro Dąbrowskie! Oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł45,92 m² 8 275,26 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: monika Bistuła Tel.:   Opis lokalizacji: Mieszkanie położone jest w atrakcyjnej części Łodzi na Retkini, przy ul. Tomaszewicza. To jedna z bardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²93 m² 8 370 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy do wynajmu, usytuowany na parterze budynku w nowej inwestycji linea. Linea w Gdańsku to nowoczesne, wieloetapowe osiedle składające się z 6 budynków wielorodzinnych oraz 27.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł65 m² 16 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Luksusowy apartament na sprzedaż przy ul. Ciesielskiego w Krakowie z ogródkiem. Wyjątkowa okazja - apartament z rynku wtórnego w stanie idealnym. Mieszkanie jest zamieszkiwane od.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł40,70 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,7 m2 zlokalizowane na parterze w bloku na osiedlu Ślichowice, przy ul.Dewońskiej. W najbliższym otoczeniu znajduje się kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł48,47 m² 2 434,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie mikołowskim, przy ul. Rajcy 1/6.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł163,79 m² 7 021,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży domu jednorodzinnego w spokojnej lokalizacji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

345 352 zł29,23 m² 11 814,98 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m w prestiżowej inwestycji przy ul. Olimpijskiej 9, tuż obok kultowego Spodka. Lokalizacja: jeszcze ciepła, nowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł921,48 m² 2 170 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 057 m²

Przedstawiamy Państwu kamienicę do remontu blisko Centrum Świdnicy. Obiekt, pełen potencjału, został już poddany kilku istotnym modernizacjom. Pierwszym ważnym punktem jest wymiana okien i dachu.

Szczegóły ogłoszenia

227 000 zł893 m² 254,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy atrakcyjne działki inwestycyjne zlokalizowane w miejscowości Połchowo (gmina Puck, województwo pomorskie), objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako: - tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²203,34 m² 12 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem powierzchnie biurową w nowoczesnym biurowcu w Sopocie. Powierzchnia gotowa do użytku. Lokalizacja: budynek usytuowany blisko głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

711 475 zł45,96 m² 15 480,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Inwestycja powstaje w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Rybacka

Chełmno,kujawsko-pomorskie

26 zł/m²154,97 m² 4 029 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Obwieszczenie O zbieraniu ofert W trybie negocjacji cenowych na najem nieruchomości W chełmnie przy ul. Rybackiej 2 Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 136 m² 396,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu nieruchomość niezabudowaną położoną w miejscowości Gąski, gmina Mielno, obręb wiejski. Działka w kształcie prostokąta, sąsiaduje przy zabudowie rekreacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Numer oferty w biurze 6878 Oferta tylko dla osób narodowości polskiej. Mieszkanie dwupokojowe na wynajem! Super lokalizacja! Polecamy do wynajęcia mieszkanie typu M-3 po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł43,95 m² 15 676,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w spokojnej i cenionej części Gdańska - Matarni. To idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać blisko natury, a jednocześnie mieć łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem

Koszalin,zachodniopomorskie

607 809 zł73,23 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie 4 pokojowe na parterze z tarasem Symbol mieszkania A1 Powierzchnia 73,23 m2 4 pokoje - salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienka, przedpokój Taras 21,87 m2, winda od poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Tanowo

Tanowo,zachodniopomorskie

1 900 000 zł401,31 m² 4 734,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 626 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą! Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Tanowie, w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej dla osób szukających komfortu życia.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł1 167 m² 264,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1167 m z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego. Nieruchomość ma nieregularny kształt, zbliżony do trójkąta ze ściętym.