Nieruchomości

238 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

752 900 zł169 m² 4 455,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Sprzedam bardzo ładny ,zadbany dom w Myszkowie w atrakcyjnej cenie Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną na działce o powierzchni 1700 m2 na której z wyłączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 248 m² 359,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie przepięknie położona działka budowlana w Dziwnowie, zlokalizowana między Morzem Bałtyckiem a Zalewem Kamieńskim. Nieruchomość malowniczo położona, wśród wielu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł717 m² 417,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana położona w bliskim centrum Wisełki. Działka usytuowana blisko drogi głównej - bliskość dwóch jezior oraz morza - Wolińskiego Parku Narodowego.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Kielce

Kielce,świętokrzyskie

43 295 zł1 600 m² 27,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 525 m²

| do wynajęcia hala o powierzchni ok. 1600 m2, zlokalizowana na ogrodzonym terenie w dzielnicy Czarnów, w Kielcach. Konstrukcja hali stalowa, pokryta blachą, ściany z pustaka ocieplone.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł4 329 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka w Nowym Warpnie o powierzchni 4 329 m2 idealna pod inwestycję i wypoczynek. Działka położona w malowniczym obrębie w gminie miejsko-wiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

174 370 zł2 491 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Oferujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane o pow. 2491m2 zlokalizowaną w gminie Zabór Miejscowość znajduje się zaledwie 20 km od centrum Zielonej Góry, wiodącego.

Szczegóły ogłoszenia

76,92 zł/m²65 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Śliczne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 65m2 zlokalizowane na Podzamczu w budynku apartamentowo-biurowym z 2008r. Apartament przekształcony na lokal biurowy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł62,40 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone Białegostoku, na osiedlu bojary. Lokal znajduje się na 4. piętrze zadbanego bloku. Wyróżnia się przemyślanym układem pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

373 975 zł46,35 m² 8 068,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty: robert Szeidl tel.:   Na sprzedaż oferuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,35 m do generalnego remontu, dzięki czemu można je urządzić według własnych.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł53,25 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Chełmie przy ul. Wołyńskiej. Nieruchomość o powierzchni 53,25 m2 usytuowana jest na drugim piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł56,80 m² 3 873,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie z loggią, ogrodem i 2 garażami blaszanymi - Stara Wiśniewka, gmina Zakrzewo. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 56,8 m . Są miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

321 200 zł1 606 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Osowiec znajdująca się blisko ulicy Szkolnej. Działka idealna jako inwestycja. Wokół powstają nowe domy jednorodzinne i bliźniaki. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

89,60 zł/m²112 m² 10 035 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja - Stare Miasto, ul.Kiełbaśnicza Do wynajęcia lokal biurowy o pow.112m2, w odrestaurowanej kamienicy tuż przy Rynku. Składa się z 3 pokoi/gabinetów o pow.: 29m2, 32m2,.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 300 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Raciborsko, gmina Wieliczka Cena wyjściowa - 10 000 zł/ar 1. Działka 13 arów - 130 000 zł. 2. Działka 14 arów - 140 000 zł. 3.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł31 m² 12 225,81 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Ładna kawalerka o powierzchni 30,9 m2 w bardzo dogodnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju z wnęką sypialnianą, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 303 000 zł3 712 m² 620,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 712 m²

Gotowa baza dla firmy instalacyjnej - kompleks budynków + działka 3712 m + działający biznes Na sprzedaż nieruchomość komercyjna stanowiąca w pełni funkcjonującą bazę operacyjną firmy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł38,59 m² 16 843,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż - luksusowy apartament z widokiem na Śnieżkę i zalew w Lake Hill Resort & spa****, sosnówka k. Karpacza Biuro Nieruchomości Optima oferuje na sprzedaż przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł210 m² 11 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

0% prowizji Nowe domy w zabudowie bliźniaczej | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesna, kameralna inwestycja zlokalizowana w Opaczy Małej przy ul. Czystej, w gminie Michałowice,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł5 975 m² 50,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: dostęp do drogi powiatowej Rzeka Szkarpawa zaraz obok działek Spokojna, zielona okolica z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł4 025 m² 124,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kameralna działka budowlana z widokiem na Wielką Sowę w Michałkowej. Lokalizacja: miejscowość Michałkowa. Działka znajduje się na wzniesieniu, w bardzo cichym, ustronnym.

Szczegóły ogłoszenia

734 900 zł52 m² 14 132,69 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 52 m znajduje się w bloku z ok2000 roku. Pełna własność oraz stan wykończenia "do zamieszkania" zapewniają komfortowe warunki. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł9 800 m² 5,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki rolne w Zofiowie (województwo wielkopolskie, powiat czarnkowsko - trzcianecki, gmina Czarnków) o łącznej powierzchni 9.800 m 2 Działki położone w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł55,50 m² 13 495,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3p w niskim apartamentowcu nowe budownictwo mieszkanie o wysokim standardzie 3-pokojowe na nowym osiedlu w dwupiętrowym apartamentowcu czeka na nowego właściciela! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

37,02 zł/m²1 350,79 m² 50 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość zabudowana położona w Kamieniu gmina Szemud teren usługowo - produkcyjny, o powierzchni działek 9100 m.km. zabudowane zespołem budynków zakładu produkcyjnego, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 240 zł59,20 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Najbardziej "zielona" oferta na Czyżkówku. Mieszkanie, w którym ogród dba o siebie sam. Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 60 m z prywatnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł43 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 43m2 na czwartym piętrze w centrum Skawiny. Lokal składa sie z 2 pokoi , kuchni ,łazienki i przedpokoju. Dodatkowym atutem jest balkon Treść.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 458 zł51,16 m² 13 613,33 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna przestrzeń życia, biznesu I inwestycji | W centrum krakowa Funkcja mieszkaniowa i biznesowa | Potencjał inwestycyjny | Możliwość odliczenia vat | Topowa lokalizacja |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 119 000 zł139,09 m² 8 045,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Wyjątkowy dom parterowy 139 m z garażem i dużą działką | Osielsko, ul. Lawendowa Są domy, które po prostu mają dobry metraż. I są też takie, które już na etapie projektu zostały.

Szczegóły ogłoszenia

260 400 zł840 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie dotyczy działki o powierzchni 840m2. W ofercie posiadamy również działki o innych powierzchniach. Możliwa jest także budową domu na wybranej działce. Dostępne media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł30,73 m² 15 782,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie z ogródkiem w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Ujeścisko. Mieszkanie: na sprzedaż przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł180,06 m² 6 664,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 345 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży piękną i klimatyczną posiadłość zlokalizowaną w miejscowości Osowa,7 km od Okuninki.Na nieruchomość składa się budynek mieszkalny jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł330 m² 10 606,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:873 m²

Atuty: * 4 min autem do obwodnicy Trójmiasta; * 10 min autem do centrum Gdańska; * Wydzielony osobny lokal z własnym wejściem * 2 bramy wjazdowe; * Garaż; * Ogród; * Cicha i spokojna okolica;.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł152 m² 15 723,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 138 m²

dla Biura! Brak podatku pcc przy zakupie pierwszej nieruchomości. Kredyt przy moim pośrednictwie zostanie szybko i sprawnie przeprowadzony. Serdecznie zapraszam do zakupu domu jednorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł5 800 m² 51,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna