Nieruchomości

238 303 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

34,20 zł/m²36,84 m² 1 260 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal (pow. 36,84 m2) usytuowany na 3 piętrze biurowca w dzielnicy Okole. +1 miejsce parkingowe na wyłączność oraz parking dla klientów. Funkcjonalna powierzchnia z przeznaczeniem na dowolny.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł92 m² 5 108,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:835 m²

Na sprzedaż wolnostojący ładny dom mieszkalny o powierzchni całkowitej około 80m2, na działce o powierzchni 835m2 w miejscowości Chomiąża Szlachecka gm. Gąsawa. Sąsiedztwo jest tylko.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł107,58 m² 8 821,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Przestronne, mieszkanie w bardzo dobrze skomunikowanej części Wejherowa jest idealną ofertą dla rodziny, poszukującej dużego mieszkania z zielonym zaciszem. Zapraszam do obejrzenia Virtualnej.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł3 003 m² 179,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nad Jeziorem Borzymskim | gmina Gryfino | 3003 m Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 3000 m , położona w malowniczej okolicy nad Jeziorem Borzymskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 700 zł31,90 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel:   Nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Lokale idealne pod najem krótkoterminowy! Oddanie w 2027 roku. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

747 000 zł101 m² 7 396,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 090 m²

Flixhome Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę domu wolnostojącego o powierzchni 101m2 w miejscowości Chełm Śląski. Chełm Śląski to spokojne miejsce na przedpolach.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł120 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prestige Real Estate prezentuje do wynajęcia:apartament o powierzchni 120 m2. Rozkład pomieszczeń: apartament o powierzchni 126,2m2 składa się z: - salon z jadalnią i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

478 998 zł40,94 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży zespół pokojowy o pow. 40,94 mkw usytuowany na parterze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 193 zł32,01 m² 12 096 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wygodne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,01 m2, na 1 piętrze z balkonem od południowej strony. * bez prowizji i bez podatku pcc * Gwarancja najniższej ceny. * zapewniam.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²185 m² 13 875 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy 185 M2. - w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h ,.

Szczegóły ogłoszenia

6 150 000 zł240 m² 25 625 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2003

Luksusowy apartament 240 m w sercu Warszawy Śródmieście - ul. Czerniakowska | prywatne piętro | park za oknem Na sprzedaż unikatowy apartament klasy premium o powierzchni 240 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 448 015 zł46,43 m² 31 187,06 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Luksusowe apartamenty nad Motławą - serce Gdańska, prestiż i historia w jednym Zamieszkaj tam, gdzie historia spotyka współczesny luksus. W samym sercu Gdańska, na wyjątkowej Wyspie.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł55 m² 67,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończony apartament w dzielnicy Czyżyny, przy ul. Aleja Pokoju 83f w Krakowie. 2- pokojowy, lokal o powierzchni 55 m2, położony jest na parterze w 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 630 zł61,33 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ostatnie mieszkanie gotowe do aranżacji, dostępne w tej nieruchomości z puli rodzinnej - idealna propozycja dla osób szukających komfortu, zieleni i świetnej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł63 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:755 m²

Parter domu z potencjałem - Wielgowo, ul. Zagajnikowa (inwestycja Gotówkowa) Szukasz bazy pod własny projekt w rozsądnej cenie? Ta oferta w Wielgowie to propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 m² 146,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:7 501 m²

Stacja paliw na sprzedaz Strzezow Drugi kolo Miechowa (dk7) Biuro nieruchomosci ckdom oferuje wyjatkowa nieruchomosc inwestycyjna o powierzchni 7501 m , polozona w Strzezowie Drugim, zaledwie 5.

Szczegóły ogłoszenia

374 000 zł18 700 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży działkę Leśno- rolna o powierzchni 18700m2 Wymiary działki 27x700 Media: prąd, oraz woda w drodze bezpośrednio przed działką. Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 000 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 774 m²

Nowa oferta Oferujemy do sprzedaży obiekt usługowy w miejscowości Łazy w woj. śląskim, wraz z dużą działką 2774 m2. Obiekt może być przeznaczony pod różne rodzaje działalności.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²613 m² 24 520 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz swojego miejsca na działalność gospodarczą? Mamy powierzchnię usługowe pod wynajem o zróżnicowanym metrażu. Oferta wynajmu pomieszczeń usługowych w centrum Koszalina Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Rakszawa

Rakszawa,podkarpackie

290 000 zł100 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący do remontu, położony na działce o powierzchni 18 arów, teren jest ogrodzony dodatkowo za działka jest 10 arów lasu. Znajduje się w spokojnej części Rakszawy.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł85 m² 23 412 zł/m²

 

Piętro:21/27

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż apartament o powierzchni 85m2 położony na 21 piętrze Apartamentowca Hanza Tower w Szczecinie. Apartament o powierzchni 85m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

324 900 zł3 249 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3249 m2, położona w miejscowości Cygusy na trasie Sztum- prabuty, gmina Sztum. Nieruchomość o kształcie zbliżonym do prostokąta, położona.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł3 894 m² 1 540,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży parterowy obiekt produkcyjno-magazynowy o łącznej powierzchni 3895 m2 na który składają się dwa połączone, położone bezpośrednio obok siebie budynki. Obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł123 m² 10 560,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Uwaga: pierwsze 4 zdjęcia w ogłoszeniu stanowią wizualizacje, przygotowane w celu zaprezentowania.

Szczegóły ogłoszenia

399 200 zł800 m² 499 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura pokrywa klient sprzedający - bez prowizji! Rozglądasz się za idealnym miejscem pod budowę domu? Pragniesz zacisznej lokalizacji wśród zieleni, a przy okazji blisko wygodnej,.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł120 m² 4 408,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis ogólny Na sprzedaż 50% udziału w nieruchomości wspólnej, obejmującej część czterokondygnacyjnej kamienicy o pow.: ok.: 250 m z działką o pow.: 465 mkw. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł3 562 m² 24,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Ruszcza, gmina Połaniec, działki rolne na sprzedaż z możliwością zabudowy o powierzchni 35,62 ar, cena 89 000 złotych. Prezentowane działki są doskonałym miejscem do budowy domu marzeń.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 zł41,49 m² 163,89 zł/m²

 

Piętro:18/29

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wykończony w najwyższym standardzie, elegancki i spójnie zaprojektowany apartament, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Towarowa Towers, w samym sercu dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Cisowa

Manowo,zachodniopomorskie

172 260 zł1 566 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną - Manowo, ul. Cisowa Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1566 m2, położoną w miejscowości Manowo, w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł1 155 m² 2 588,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 003 m²

Obiekt handlowo-usługowy W rybniku - doskonała lokalizacja I potencjał inwestycyjny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku usługowo-handlowego mieszczącego się na.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł58,19 m² 4 554,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży funkcjonalne i ciepłe mieszkanie położone na II piętrze reprezentatywnej i w pełni odrestaurowanej kamienicy w centrum Wałbrzycha. Lokal świetnie skomunikowany,.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 000 zł174 m² 38 505,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Luksusowy apartament Z bezpośrednim dojściem do morza Widok na park I Doskonała lokalizacja | Kameralna, niska zabudowa | Bezpośrednie wyjście na plażę | bliskość atrakcji Sopotu |.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł45 m² 58,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Nietuzinkowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Układ pomieszczeń: - salon ( 16 m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

24,32 zł/m²74 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 74 m2 znajdujący się na I piętrze. Na jego powierzchnię składają się dwa pokoje (w tym jeden przechodni). Pomieszczenia doświetlone świetlikami.

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł4 400 m² 26,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jeśli szukasz ciszy i spokoju oraz pięknych widoków, to ta oferta z pewnością Cię zainteresuję. Widokowa działka w miejscowości Łomnica Zdrój o powierzchni 0,44ha. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł415 m² 4 024,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Inwestycja w centrum Piotrkowa - obiekt z lokalami użytkowymi i restauracją na sprzedaż! Szukasz atrakcyjnej inwestycji w nieruchomości? Odkryj potencjał tego obiektu! Prezentujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 882 m² 68,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i w miejscowości Turowola Kolonia, w powiecie łęczyńskim, województwie Lubelskim. Powierzchnia : 1882 m2 ,wymiary: 27x70.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł32,50 m² 15 353,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Nowa cena! Mieszkanie 2-pokojowe po remoncie w niskim, zadbanym bloku z ogrzewaniem miejskim na Starym Mieście Szczepinie - okolice ul. Dobrej. Mieszkanie ma dwa pokoje, oddzielną kuchnię ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł101,29 m² 6 506,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesna nieruchomość Premium w zabudowie bliźniaczej - Twoje wymarzone miejsce do życia. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży eleganckich domów zaprojektowanych.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł235,32 m² 101,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

106 040 zł1 928 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro eko-invest nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę letniskową. Szukasz pięknej działki położonej w cichej i spokojniej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną.