Nieruchomości

238 354 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

395 000 zł52,73 m² 7 490,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Bolesławiec oferuje do sprzedaży komfortowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Lubinie. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 52,73 m2 położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł74 m² 5 256,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:501 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu. Dom z potencjalem w spokojnej okolicy tuż obok jeziora o powierzchni 74 m2, położony na działce letniskowej 501m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

9,80 zł/m²173,40 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem przestronny i funkcjonalny lokal, idealny pod działalność usługową, handlową lub biurową. Zlokalizowany w Wałczu przy ul. Południowej, wśród dużej ilości bloków.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł303 m² 2 814 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż przestronny lokal usługowo-handlowy o łącznej powierzchni 303 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Ropczyc, tuż przy rynku. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł4 763 m² 79,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentują Państwu uroczą działkę o powierzchni 4763 m2, o nr ewid. 215/3 obręb 0032, na Mazurach w powiecie ełckim, w miejscowości Oracze. Nieruchomość znajduje się zaledwie 4.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 094 m² 187,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż jedna z 8 dostępnych w naszym biurze działek, położonych w miejscowości Rębiska (3km do Kielna, 2 km do Warzna, 7km do Chwaszczyna, 18km do Gdyni). Szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²40,20 m² 1 809 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal nr W07-08 położony jest na poziomie -1 (galeria Zachodnia) dworca Warszawa Centralna. Przewidywany rodzaj działalności: handlowo-usługowa; moc zamówiona dla lokalu nr W07-08: 11 kw; lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 952 zł47,04 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Mieszkanie gotowe do odbioru! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,04 m2 z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł57 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo słoneczne i ciepłe mieszkanie 3-pokojowe, położone na 3. piętrze w spokojnej części miasta , a zarazem blisko centrum. W najbliższej okolicy znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł50,28 m² 11 933,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zanim zanurzysz się w zapachu drewna, mam dla Ciebie wiadomość, która zapewni Ci święty spokój. Jako jedyny reprezentant właściciela, biorę na siebie pełną odpowiedzialność za Twój komfort.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł37,50 m² 20 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferuję jasne 2- pokojowe, funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 37,5 m , usytuowane na 4. piętrze, po generalnym remoncie. Idealne dla osób ceniących spokój, doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł423 m² 4 940,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowiec inwestycyjny nad morzem | roi 10% | 64 miejsca noclegowe Na sprzedaż doskonale prosperujący obiekt turystyczny nad morzem, położony w centrum miejscowości Ostrowo, w pobliżu Karwi,.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł64,47 m² 37 071,51 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż słoneczny apartament w nowym apartamentowcu Chmielna Duo. Ta nowoczesna inwestycja klasy Premium, zlokalizowana w samym centrum Warszawy, została oddana do użytku w II kwartale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 434 zł25,89 m² 19 870 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł79,50 m² 5 018,87 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta idealne na biuro lub do zamieszkania! Oferujemy przestronne, trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w samym centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł52,50 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** gdynia redłowo ul. Redłowska *** 2-pokoje Z miejscem parkingowym W hali garażowej *** wolne - od zaraz *** lokalizacja: szukasz wygodnego mieszkania w Gdyni? To 52,5 m2 na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł68,39 m² 11 990,06 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Światowida, białołęka (warszawa) Powierzchnia: 68,39 m | Piętro: 4 z 7 | Budynek z windą | Balkon | Garaż Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

0,06 zł/m²70 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal W super lokalizacji! Na wynajem lokal użytkowy położony przy najbardziej rozpoznawalnych ulic w centrum Gdyni - ul.Starowiejska. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 000 zł21 500 m² 1 488,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:110 000 m²

Powierzchnia całkowita gruntu: 11,20 ha powierzchnia działki inwestycyjnej: 5,38 ha powierzchnia całkowita hali: 21 350 m 2 przeznaczenie: - handel wielkopowierzchniowy, logistyka, produkcja,.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł2 700 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka przemysłowo- usługowo-produkcyjna w kształcie prostokąta, pow 2700 m położona w Ratowicach przy głównej drodze do Jelcz -laskowice. Działka typowa przemysłowa , inwestycyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Tuchola

Tuchola,kujawsko-pomorskie

1 130 000 zł295 m² 3 830,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 367 m²

Budynek Powierzchnia: 295 m2 Kondygnacje: parter, poddasze Pokoje: 6 Rodzaj: wolnostojący Rok budowy: w budowie Technologia: tradycyjna (ytong) Standard: surowy zamknięty Okna: pcv trzyszybowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 448 zł81,84 m² 9 340,76 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

356 000 zł34 m² 10 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania piękne mieszkanie dwupokojowe z balkonem zlokalizowane w Jeleniej Górze w okolicach Szkoły Podstawowej nr 10 Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 501 zł52,47 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne Apartamenty w Kameralnej Zabudowie. Mieszkania na parterze lub pierwszym piętrze 52,47 m Marzysz o mieszkaniu w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni, z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł105,70 m² 9 272 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferta na wyłączność Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania bezczynszowego o łącznej powierzchni 105,70 m2 plus ogródek, z możliwością przebudowy na mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 479 m² 148,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! działka pod lasem! W pełni uzbrojona. Jeżeli szukasz spokojnego miejsca na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł165 m² 5 575,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Dobre Nieruchomości prezentują : Komfortowy dom parterowy 165 m | 1350 m działki | Prądki gm. Białe Błota | Garaż | Fotowoltaika | Klimatyzacja Na sprzedaż przestronny i zadbany dom.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 311 m² 112,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż Działkę budowlano - rolną o powierzchni 2311 m2 zlokalizowaną w miejscowości Smyków, gminie Daleszyce , powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Olecko,warmińsko-mazurskie

850 000 zł179,61 m² 4 732,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Rezerwacja Olecko, ulica Żeromskiego; na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący położony na spokojnym osiedlu w pobliżu jeziora Olecko Wielkie o powierzchni użytkowej 142,7 m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

111 000 zł480 m² 231,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż w drodze przetargu nieruchomość stanowiącą prawo użytkowania wieczystego działki gruntu nr 475/11 o powierzchni 480 m2, zabudowaną budynkiem transportu i łączności,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 111 111 zł123,90 m² 8 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedania bliźniak dwulokalowy w doskonałej lokalizacji na obrzeżach Świdnicy - Słotwina - ostatni! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży bliźniaka dwulokalowego,.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł140 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przestrzeń z charakterem - 122 m + poddasze, wysoki standard, centrum! Na sprzedaż wyjątkowe, niecodzienne mieszkanie o powierzchni użytkowej 122 m + 28 m zaadaptowanego poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

483 750 zł64,50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Trzypokojowe mieszkanie w Centrum miasta , zamykane podwórko , wystawa okien południowo-zachodnia , niezależne indywidualne ogrzewanie gazowe , na podłogach dębowe parkiety, szafa w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł11 800 m² 296,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna położona przy ulicy Glinik, wadów, dzielnica Wzgórza Krzesławickie. Nieruchomość o powierzchni 1,18 Ha/ 118,57 arów/ 11857 m2 o wymiarach 34 x 360.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł219,52 m² 7 060,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 478 m²

= kontakt magdalena cecotka   = dom wolnostojący, 5 pokojow Y W tym 3 niezależne sypialnie , 1 gabinet na parterze, łazienka, wc , garaż W bryle ogród, taras Z niesamowitym.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 800 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Rzeplin - obok Karwiany, suchy Dwór, biestrzyków. 1800 metrów kwadratowych za 500.000 zł. Nie dzielimy działki. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł97,79 m² 7 464,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Komfortowy dwupoziomowy segment z przestronnym ogrodem wysoki standard i przemyślane rozwiązania w Porosłach. Powierzchnia użytkowa: 95 m Powierzchnia ogrodu: 80 m Miejscowość:.

Szczegóły ogłoszenia

263 000 zł873 m² 301,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 873 mkw znajdująca się na terenie miasta Wadowice. Nieruchomość posiada dostęp do dróg publicznych z dwóch stron, z każdej jest dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

116,63 zł/m²30 m² 3 499 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Розмовляємо Українською / For details in English, call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia funkcjonalny lokal handlowo-usługowy z antresolą,.

Szczegóły ogłoszenia

12 900 000 zł8 196 m² 1 573,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:20 371 m²

Oferta sprzedaży hali produkcyjno-magazynowej wraz Z biurowcem położonej W łodzi, dzielnica polesie. Oferta obejmuje sprzedaż prawa własności do zespołu budynków.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 527 m² 261,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w malowniczej miejscowości Chmielno, powiat kartuski! Oferujemy wyjątkową działkę o łącznej powierzchni 1527 m . Działka położona jest.