Nieruchomości

238 521 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

1 365 840 zł75,88 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lofty 24 min od centrum Warszawy w zabytkowej fabryce. "Grafitowe Lofty" to nowa, wyjątkowa i unikatowa inwestycja w Pruszkowie (przy pkp/skm) pod Warszawą dewelopera ebb nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł124,37 m² 7 236 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowa cena Leach & Lang Property Consultants prezentuje wyjątkową okazję nabycia nieruchomości w postaci przestronnej piwnicy do adaptacji przy ul Zegadłowicza (boczna od Retoryka). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł58 m² 6 551,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Słoneczne i przestronne mieszkanie o pow. 57,8m2 usytuowane na III piętrze w bloku 4-piętrowym na os. Orła Białego położonym tuż przy terenach zielonych. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł29 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni 29m2. Mieszkanie składa się z: - salonu - oddzielnej kuchni ze światłem dziennym - łazienki - przedpokoju - garderoby - balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

71,50 zł/m²70 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal znajduje się w domu-bliźniaku, który jest położony przy dużym osiedlu mieszkaniowym. Lokal o powierzchni 0k. 70m2 , dobrze doświetlony, z dwoma wejściami, łazienką, są miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł70 m² 8 785,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż, bardzo wygodne i przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w Katowicach przy ul. Pięknej, stanowiące odrębną własność. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,6m2, do którego.

Szczegóły ogłoszenia

83 819 zł1 061 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlane o pow. 1984 m2 zlokalizowana w Gorzowa Wielkopolskiego - dzielnica Karnin. Działka w kształcie prostokątu, usytuowana na płaskim terenie,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 502 m² 56,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 3502 m2 z szybkim dostępem do miasta Gromada, gm. Biłgoraj Położenie i okolica: działka znajduje się w miejscowości Gromada, tuż przy granicy miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł230 m² 5 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:27 500 m²

Ofertą sprzedaży jest dom jednorodzinny z 1989 roku, położony na pięknej, przestronnej działce o powierzchni 2,75 ha, wraz z zabudowaniami gospodarczymi. Nieruchomość otulona jest.

Szczegóły ogłoszenia

45,16 zł/m²55,36 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 55,36 m , z dużą witryną i niezależnym wejściem bezpośrednio od ulicy, położony przy ul. Bukowskiej 15a w Poznaniu (jeżyce). Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł54,10 m² 21 811,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe trójstronne mieszkanie położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Sopotu Dolnego przy ul. Floriana Ceynowy - zaledwie 4 minuty spacerem od sopockiej plaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł48,90 m² 26 993,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament W historycznej fabryce Fabryka Koronek i Trykotaży | 2 pokoje | Rewitalizowana inwestycja | Wysoki potencjał inwestycyjny | ***** rozkład pomieszczeń: apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

133 000 zł884 m² 150,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładnie położone działki pod zabudowę o pow. 884m2, 879m2 i 912m2 bardzo ładnie położone w miejscowości wierzbiczany. Teren na którym położona jest nieruchomość brak.

Szczegóły ogłoszenia

895 500 zł59 m² 15 177,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, przestronne mieszkanie w samym centrum Józefowa - na najładniejszym osiedlu, w niewielkiej odległości od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł58,92 m² 15 614,39 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na Starym Mieście -dla rodziny : wygodna przestrzeń z prywatną strefą dla dorastającego dziecka lub osoby starszej. -Dla inwestora: możliwość wynajmu dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł713,21 m² 4 066,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 032 m²

Pawilon handlowy, sprzedaż, biedronka, świętoszów. Z przyjemnością prezentujemy Państwu niepowtarzalną okazję inwestycyjną - pawilon handlowy zlokalizowany w sercu miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł300 m² 4 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom dla dwóch rodzin na Złotnie niezależny parter i tylko 1 przystanek do szkoły Łódź | Złotno. Jeden dom. Kilka scenariuszy. Duża rodzina. Dwa pokolenia pod jednym adresem. Mieszkanie +.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł105 m² 8 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 669 m²

Nowy dom na sprzedaż wójtowa (gmina lipinki, małopolska) Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Wójtowa (gmina Lipinki, powiat gorlicki, woj. małopolskie).

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł70 m² 3 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Sprzedam siedlisko z domem i zabudowaniami murowane do remontu działka 48 arów. Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł36 m² 11 638,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wykończone mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 36 mkw położone na 1. piętrze w centrum Bielska! Dlaczego warto? To mieszkanie sprawdzi się idealnie zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł217 m² 7 649,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom w Dziekanowie Polskim komfort, przestrzeń i natura blisko Warszawy Na sprzedaż elegancki bliźniak o powierzchni 217 m , położony na 700 m działce w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł3 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

3 działki budowlane W wojcieszowie po 105.000 ZŁ. ZA każdą. Przy zakupie całości cena wynosi 280.000 ZŁ. Różne wielkości działek. Emix Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Kołłątaja w Głogowie. Nieruchomość znajduje się na drugim drugim piętrze w czteropiętrowej kamienicy z windą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł35 m² 13 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem i komórka lokatorska (pow. 6 m2) na nowym, kameralnym osiedlu w Mierzynie. Blok z 2021 r. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł53,07 m² 10 740,53 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Prestige, ul. Pomorska 45b nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w Śródmieściu Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,07 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł98,78 m² 7 784,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 98,78m2 znajdujące się na 3 piętrze kamienicy przy ul. Pocztowej 18. Atuty nieruchomości: nieruchomość o wyjątkowym stylu oraz charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł99 111 m² 55,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż teren inwestycyjny o powierzchni 100 000 m2 (10 ha), z możliwością podziału na mniejsze działki - minimalna powierzchnia wydzielenia: 3 ha. Działka położona jest na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł58,63 m² 9 363,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie Z ogródkiem w atrakcyjnej i zielonej okolicy (tuż w sąsiedztwie z lasem). Wygodne 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Rzeszów, ul. Nefrytowa.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł43 m² 5 697,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro 4 Kąty Nieruchomości prezentuje Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 43 m , zlokalizowanego na drugim piętrze bloku na osiedlu Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 559 000 zł210 m² 7 423,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:356 m²

1 559 000 I Sprzedaż I Dom w Falenicy I Stan deweloperski Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 174,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

139 998 zł3 100 m² 45,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 3100m zlokalizowana w Bryszkach, gm. Rozprza. Działka położona przy drodze asfaltowej o kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł36,08 m² 10 227,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Przedstawiam Państwu kawalerkę zlokalizowaną na Bronowicach. Mieszkanie o powierzchni 36,08m2 znajduje się na parterze dwupiętrowego bloku z lat 60 XX wieku. Na powierzchnię lokalu składa.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł16 164 m² 11,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Serdecznie zapraszam na prezentację działki w miejscowości Mąkosin, około 10 minut od Chynowa. Działka ma powierzchnię 1,6 ha i jest w całości zalesiona. Część stanowi stary, 80.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 828 zł58,41 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania w Niepołomicach Podłężu | Kameralne osiedle z garażami i placem zabaw. Na sprzedaż nowe, komfortowe mieszkania o powierzchni 56-60 m2 w nowoczesnym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł300 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom z ogromnym potencjałem, 15 arów, gmina Kobierzyce, nowiny, dla inwestora lub dużej rodziny Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni ok. 300 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

517 000 zł1 325 m² 390,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zalew, las, jezioro i morze działka pełna natury z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego! Gdy morze śpiewa, las tańczy, a zalew patrzy z zachwytem Ty możesz zainwestować.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł146,68 m² 10 219,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:994 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż jeden z czterech nowoczesnych domów jednorodzinnych w wysokim standardzie deweloperskim, zlokalizowanych w Rzeszowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

516 800 zł51,69 m² 9 998,07 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie w centrum z widokiem na miasto i park. Blisko Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Białostockiego Przestronne, bardzo słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

224 000 zł65,50 m² 3 419,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży lokalu mieszkalnego 3 położonego w Świętej Katarzynie przy ul. Kolejowej 1. Budynek w którym.

Szczegóły ogłoszenia

4 875 000 zł287 m² 16 986,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal na sprzedaż, klimatyzacja, wysoki standard budynku, warszawa, wilanów, ul. Sarmacka Atrakcyjna nieruchomość położona w efektownym apartamentowcu zlokalizowanym w nowej i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 000 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m2 znajdująca się w Gąskowie w pobliżu Dygowa, oddalonego od Kołobrzegu od 11 km. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach.