Nieruchomości
238 371 ogłoszeń
Od najnowszych
Działka budowlana przy lesie Grójec
Grójec,mazowieckie
175 000 zł1 000 m² 175 zł/m²
Lokal handlowy, ul. Rybickiego
Gdynia,pomorskie
114,07 zł/m²52,60 m² 6 000 zł
Działka budowlana Myślenice
Myślenice,małopolskie
1 285 000 zł4 285 m² 299,88 zł/m²
7 799 000 zł22 726 m² 343,18 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Galla Anonima
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
459 000 zł50,55 m² 9 089,10 zł/m²
Rynek pierwotny
400 000 zł31,08 m² 12 870,01 zł/m²
457 600 zł2 860 m² 160 zł/m²
395 000 zł82,99 m² 4 759,61 zł/m²
450 000 zł73,20 m² 6 147,54 zł/m²
Apartament z garażem, ul. Krasickiego
Kraków,małopolskie
3 000 zł40 m² 75 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z miejscem parkingowym
Rzeszów,podkarpackie
438 776 zł42,19 m² 10 400 zł/m²
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szybowników
Leszno,wielkopolskie
380 000 zł62,70 m² 6 060,61 zł/m²
185 600 zł53,38 m² 3 476,96 zł/m²
Dom z tarasem Świdnica
Świdnica,dolnośląskie
680 000 zł120,45 m² 5 645,50 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, Legionów
Wrocław,dolnośląskie
599 000 zł51,22 m² 11 694,65 zł/m²
Biuro, ul. Wrońska
Lublin,lubelskie
36,52 zł/m²115 m² 4 200 zł
Lokal handlowy z wejściem od ulicy Kraków
Kraków,małopolskie
14 €/m²380 m² 5 320 €
Dom z garażem
Ciecierzyce,lubuskie
900 000 zł140 m² 6 428,57 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe Piła
Piła,wielkopolskie
520 000 zł81,90 m² 6 349,21 zł/m²
Biuro, ul. Portowa
Gdynia,pomorskie
50 zł/m²19 m² 950 zł
14 500 zł160 m² 90,63 zł/m²
Mieszkanie, ul. Barnima III Wielkiego
Szczecin,zachodniopomorskie
335 000 zł29,07 m² 11 523,91 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Obkas
Obkas,kujawsko-pomorskie
84 990 zł1 216 m² 69,89 zł/m²
Działka rekreacyjna, ul. Wrzesińska
Gniezno,wielkopolskie
70 000 zł280 m² 250 zł/m²
999 000 zł180 m² 5 550 zł/m²
6 500 zł69 m² 94,20 zł/m²
Apartament 2-pokojowy, ul. Fiołkowa
Polkowice,dolnośląskie
2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²
Rynek pierwotny
1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²
Dom z tarasem
Osówiec,kujawsko-pomorskie
1 600 000 zł193 m² 8 290,16 zł/m²
Lokal użytkowy, ul. Jana III Sobieskiego
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
5 000 000 zł2 465,80 m² 2 028 zł/m²
Mieszkanie z garażem Szczawno-Zdrój
Szczawno-Zdrój,dolnośląskie
269 000 zł58 m² 4 637,93 zł/m²
Dom z garażem, ul. Szkolna
Strykowo,wielkopolskie
460 000 zł63 m² 7 301,59 zł/m²
Działka Goleniów
Goleniów,zachodniopomorskie
195 000 zł3 000 m² 65 zł/m²
Hala Rędziny
Rędziny,dolnośląskie
299 000 zł200 m² 1 495 zł/m²
Apartament z garażem, ul. Wschodnia
Kołobrzeg,zachodniopomorskie
860 000 zł30,26 m² 28 420,36 zł/m²
Biurowiec Warszawa
Warszawa,mazowieckie
1 500 000 zł132 m² 11 363,64 zł/m²
Biuro Jelenia Góra
Jelenia Góra,dolnośląskie
199 000 zł50 m² 3 980 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, Kościuszki
Wrocław,dolnośląskie
555 000 zł46,38 m² 11 966,36 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
558 280 zł55,44 m² 10 069,99 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
699 000 zł87 m² 8 034,48 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia