Nieruchomości

238 307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 129 775 zł283,97 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż wyremontowane lokale użytkowe w Katowicach Załężu. Lokale są 2, o powierzchni 283,97m2 i 301,25m2 za cenę 7 500 zł/m2 netto + vat. Przeznaczenie lokali jest biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

261 920 zł1 637 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1637 m Budy Zosine, gm. Jaktorów Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1637 m, położona w miejscowości Budy Zosine, gmina Jaktorów. Usytuowana przy cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

750 zł8 m²

 

Piętro:1/10

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia pokój z Internetem w mieszkaniu 5-pokojowym przy ulicy Pałuckiej 75 we Wrocławiu. -Nieruchomość- powierzchnia 8 m2. Piętro 1.

Szczegóły ogłoszenia

367 500 zł735 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy urokliwą ustawną działkę budowlaną o regularnym kształcie w otoczeniu przyrody. Powierzchnia 735m2. Działka odznacza się idealną lokalizacją , w otoczeniu wybudowane nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Tleń

Tleń,kujawsko-pomorskie

239 040 zł1 494 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Tleń, bory Tucholskie Na sprzedaż działka budowlana położona w urokliwej miejscowości Tleń, w samym sercu Borów Tucholskich. ? lokalizacja: tleń, gm. Osie,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Stargard,zachodniopomorskie

99 000 zł500 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduje się w kompleksie działek z wyznaczoną wspólna drogą wewnętrzną oraz wspólnym terenem rekreacyjnym. Dojazd do działek drogą gminną nieutwardzoną. Dojście do jeziora od.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł58 m² 13 775,86 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1982

Do sprzedaży mieszkanie, przystosowane typowo pod wynajem. Pierwotnie lokal składał się z trzech pokoi obecnie, po przebudowie jest pięć pomieszczeń z częścią wspólną i dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł61 m² 9 344,26 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wszystkie! nasze oferty są 0% dla Nabywcy rewelacyjne, przytulne, przestronne, 2-pokojowe mieszkanie 60,70 m2 z dużą loggią, na ósmym piętrze Zamość, orzeszkowej 13/25 Lokalizacja Na dużym.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²24 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 24 m2 w biurowcu w ścisłym centrum Poznania, okolice Ronda Kaponiera. Powierzchnia idealnie nadaje się na siedzibę lub oddział firmy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł165 m² 4 357,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:782 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: piętrowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej wynoszącej około 165 m2 (powierzchnia całkowita wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 708 080 zł142,34 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Parkowe Kliny, kraków Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnych domów jednorodzinnych w prestiżowej inwestycji usytuowanej w malowniczej okolicy Osiedla Kliny.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży działkę w miejscowości Grzawa, gmina Miedźna, o powierzchni 1000 mkw. Nieruchomość położona w cichej, spokojnej i zielonej okolicy, wśród zabudowań.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł114 m² 9 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 114 m2, oddany do użytku w 2015 roku - gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów! Dom i działka: nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 000 zł34 m² 14 323,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe I 2 pokoje z balkonem | Rynek pierwotny | Bez prowizji | Białołęka, są mieszkania, które nie próbują być wszystkim naraz. Po prostu od razu dają poczucie, że będzie się tu dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł300 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zadbana działka rod z domkiem rekreacyjnym położona przy ul. Wichrowej 7 w Poznaniu. To idealne miejsce dla osób, które chcą mieć własną zieloną przestrzeń do wypoczynku,.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł35,14 m² 19 778,03 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę przestronnego 1-pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji na Pradze Południe. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 35,14m2 z loggią 6,7m2 usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Tuszyn,dolnośląskie

350 000 zł4 004 m² 87,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż w Tuszynie! Z przyjemnością oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 4004 m2 w miejscowości Tuszyn, zaledwie 5 minut od Dzierżoniowa i 15 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

1 222 200 zł2 037 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka budowlana w prestiżowej dzielnicy Niemcz. Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 2037 mkw., położoną w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł62,57 m² 10 372,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

***3 pokoje na Atłasowej I piętro, do wejścia, kameralny blok, niski czynsz!*** Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe na ulicy Atłasowej (produkcyjna/zawady) w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł1 213 m² 2 217,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hala magazynowo-produkcyjna z zapleczem biurowym i częścią noclegową - idealna dla firmy logistycznej, produkcyjnej lub usługowej! Na sprzedaż funkcjonalny kompleks nieruchomości komercyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana / 1500m2/, położona w Ostrowinie pod Oleśnicą. Ostrowina jest piękną miejscowością, okoloną lasami. Czyste , zdrowe powietrze i woda. Gmina ma w planie budowę.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł110,80 m² 7 933,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:579 m²

Dom w sercu Jeleniej Góry - spokój, zieleń i ogromny potencjał Wyobraź sobie poranki zaczynające się od spaceru wśród zieleni, kilka kroków od Twojego domu. Ta nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł140 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Inwestycja z potencjałem w Przasnyszu 4 wynajęte kawalerki w jednym domu! ul. Piłsudskiego w Przasnysz. Kluczowe informacje: powierzchnia domu: ok. 140 m Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł307,33 m² 9 758,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Apex Koncept Nieruchomości z przyjemnością przedstawia na sprzedaż gotowiec inwestycyjny - dochodową restaurację omasta, położoną w centrum Mszany Dolnej w powiecie limanowskim. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Kruszyn

Kruszyn,kujawsko-pomorskie

11 960 zł520 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! kruszyn Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 520 m2.

Szczegóły ogłoszenia

322 400 zł1 040 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę domu w miejscowości letniskowej niesulice położonej nad jeziorem o pierwszej klasie czystości - Niesłysz. Kompleks podobnych działek z dala od ruchliwych dróg.

Szczegóły ogłoszenia

38 000 zł9 500 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna ok 9500 m na wynajem w Miszewie przy ul. Gdyńskiej i ul.Tokarskiej Atrakcyjna działka inwestycyjna pod najem o pow. ok 9500m2, położona w Miszewie-pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł39 m² 6 025,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! nowa cena! Prezentuję Państwu na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie położone na III piętrze, o powierzchni 39 m2, składające się z dwóch pokoi, oddzielnej jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 435 m² 299,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę z linią brzegową jeziora Klucz - 1435 m2, skrzeszew, gm. Wieliszew (pow. legionowski) 0% prowizji | Księga wieczysta | Bez obciążeń Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł457,90 m² 8 298,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:751 m²

Pensjonat / dom wczasowy na sprzedaż Duszniki-Zdrój, ul. Okólna 7 Na sprzedaż funkcjonujący, zadbany pensjonat położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych miejscowości uzdrowiskowych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Nowe Warpno,zachodniopomorskie

1 150 000 zł350 m² 3 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:517 m²

Budynek pensjonatowy o powierzchni 320m2 oraz budynek gospodarczy 30m2 w miejscowości Nowe Warpno na półwyspie w otoczeniu Zalew Szczeciński. Obiekt w stanie gotowym do działalności.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł6 287 m² 42,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry! Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną z wlasnym lasem, położoną w malowniczej miejscowości Mierzyno g. Gniewino. Przy ul. Kasztanowej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Ojrzanowo,kujawsko-pomorskie

585 000 zł108 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy dom wolnostojący 108 m | działka 1000 m | pompa ciepła | podłogówka | tylko podłogi i drzwi i możesz mieszkać! Szukasz domu, w którym wystarczy wybrać podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł68,70 m² 8 515,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży przestronnego lokalu mieszkalnego położonego w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Kołobrzegu, przy ul. Koszalińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł6 400 m² 124,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki zabudowanej budynkami o funkcji magazynowo - produkcyjnej o pow. 0,64 ha. Obiekt położony jest w Annopolu, w woj. Lubelskim.

Szczegóły ogłoszenia

263 600 zł26,36 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka w Centrum Katowic. Posiadamy w ofercie mieszanie o pow. 26,36 m2 mieszcząc się na 2 piętrze w oficynie budynku. Mieszkanie aktualnie przechodzi remont.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 100 000 zł130,93 m² 16 039,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu boszkowo - komfortowy w pełni wykończony wolnostojący dom Boszkowo to jedno z najpiękniejszych miejsc w regionie, położone nad.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł13 700 m² 64,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Z przyjemnością oferujemy Państwu dwie atrakcyjne działki w miejscowości Rusiec, położonej w powiecie bełchatowskim. Obie działki mają prostokątny kształt i znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł120 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 303 m²

Na sprzedaż siedlisko położone w miejscowości Świeszewko, gmina Świercze, powiat pułtuski. Budynek murowany o powierzchni zabudowy 120 m znajduje się na działce o powierzchni 3303.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

781 066 zł54,62 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł280 m² 6 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 878 m²