Nieruchomości

239 051 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

129 000 zł49,70 m² 2 595,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż nieruchomość stanowiącą lokal mieszkalny wraz z ogrodem w Karolewie, gm. Rogoźno. Mieszkanie usadowione jest na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 096 792 zł54,03 m² 20 299,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,03 m2, położone w eleganckiej inwestycji Jesionowa Vita, w sercu gdańskiego Wrzeszcza. Lokal wyróżnia się ponadstandardową.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł10 923 m² 59,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja inwestycyjna - Ogrodniczki, gm. Supraśl 1,09 ha z wz na 5 domów tgqphd|[] Szukasz idealnego miejsca pod inwestycję deweloperską lub bezpiecznej lokaty kapitału w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

824 000 zł43,75 m² 18 834,29 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje z dużym balkonem na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 900 zł166,20 m² 7 821 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowy Przestronny Dom. Piękny Rejon. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 166 m2, położonego na ustawnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 616 zł59,44 m² 23 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 59,44 m, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

391 000 zł35,55 m² 10 998,59 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł47 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania w nowym budynku przy ul. Myśliwskiej 66b. Inwestycja I lokalizacja Osiedle City Vibe powstało przy ul. Myśliwskiej 66. Zaledwie 15 minut jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56,89 m² 12 287 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczne mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Idealne miejsce dla osób ceniących bliskość przyrody i spacery. Inwestycja Harmonia to cichy zakątek w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

26,67 zł/m²63 m² 1 680 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo - usługowy W kamienicy ul. Rzgowska (przy uniwersalu) I piętro = 63 m2 wynajem = 37 zł/m2 + 20 zł/m2 ryczałt za media +media Lokal 63 m na wynajem - Łódź, ul. Rzgowska |.

Szczegóły ogłoszenia

1 525 000 zł4 012 m² 380,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny w Konstantynowie Łódzkim przy ul. Srebrzyńskiej, to doskonała okazja na nową siedzibę firmy lub warsztat samochodowy. Powierzchnia terenu: 4.012 m2 Zabudowania: 500 m2 (do.

Szczegóły ogłoszenia

12 250 zł550 m² 22,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 944 m²

Magazynowo-usługowo-produkcyjna przestrzeń na wynajem - Łódź Bałuty, rumuńska 1 530 m2 - cena 12.500 zł + VAT + media Odkryj wyjątkową ofertę w dynamicznej dzielnicy Łódź Bałuty -.

Szczegóły ogłoszenia

31 000 zł1 400 m² 22,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowoczesna hala magazynowo produkcyjna do wynajęcia Aleksandrów Łódzki Do wynajęcia hala magazynowo produkcyjną o powierzchni 1400 m w bardzo dobrej komunikacji z autostradą S14.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł1 986 m² 4 279,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Łódź centrum obok manufaktury działka pod budownictwo wielorodzinne narożna (róg cmentarnej I św. Jerzego) cena = 8.500.000 zł + VAT Przedmiotem sprzedaży jest teren inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²90 m² 3 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia - ul. A. Struga Łódź 90 m2 przyziemie 3750 zł + vat + media Oferujemy do wynajęcia lokal narożny, zlokalizowany w przyziemiu kamienicy na ul. A. Struga w Łodzi. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł779 m² 1 989,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: teren inwestycyjny w dzielnicy Bałuty, blisko Centrum Handlowego Manufaktura, w sąsiedztwie ulicy Lutomierskiej Opis działki: powierzchnia: 779 m , nieregularny kształt Wydane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 545 zł42,83 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Leśny Zakątek w Ustroniu idealne miejsce na Twój nowy adres! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową inwestycją Leśny Zakątek w Ustroniu, położoną tuż przy lesie w dolinie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 206 m² 165,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana 1206 m Trzebież, róg ul. Szarotki i Stokrotki Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1206 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł180 m² 47,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia obiekt znajdujący w Zdrojach - w bardzo dobrej lokalizacji, o powierzchni całkowitej około 180 mkw. Czynsz najmu wynosi 8500 netto ( plus vat), opłaty dodatkowe to: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł52,02 m² 7 881,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokoje na Garnuszewskiego - 5 min do pkp! Cena: 410 000 zł Treść ogłoszenia: na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,02 m2, położone w jednej z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

262 222 zł32,80 m² 7 994,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Małe jednopokojowe mieszkanie skierowane dla singla lub pary szukającej wygodnego gniazdka z widokiem na zieleń (nie na inne bloki). Znajduje się na 3 piętrze w wysokim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł84,91 m² 9 127,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe, klimatyczne mieszkanie czteropokojowe na parterze jednopiętrowego budynku w Gliwicach przy ulicy Puszkina, bezpośrednio przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł64 m² 17 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Polecamy do sprzedaży przestronny dwupokojowy apartament z 2012r.położony na zamkniętym chronionym osiedlu Kępa Redłowska. Apartament składa się z salonu o pow. 25m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 089 000 zł64,65 m² 16 844,55 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna propozycja dla osób ceniących miejski.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł26 m² 15 769,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przytulna kawalerka balkon budynek po renowacji idealna na start uwaga! Pierwsze 3 zdjęcia ukazują wizualizację potencjału mieszkania, to świetnie mieszkanie pod własne wykończenie Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł345 m² 34,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

0% Prowizji od Najemcy! Czterokondygnacyjny, skrajny segment położony na cichym, zadbanym, strzeżonym osiedlu na Ursynowie /stary Służew. Nieruchomość o wygodnym rozkładzie pomieszczeń została.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł33,38 m² 11 923,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w Toruniu, osiedle Podgórska. To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²100 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy lokal użytkowy położony w samym sercu Jaworzna bezpośrednio przy Rynku. Układ i standard lokalu (ok. 100 m ): lokal jest przestronny, jasny.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł1 508 m² 1 192,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 1508 m z dużym potencjałem komercyjnym i elastycznym przeznaczeniem Działka płaska, ogrodzona i niezabudowana, o regularnym kształcie (ok. 23,5 / 71m i 58 /.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł73 m² 19 164,38 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł120 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:579 m²

Z przyjemnością prezentuję nowoczesny dom wolnostojący w stanie deweloperskim, położony w Gogołowej, w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie znajduję się na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 339 000 zł225,12 m² 5 947,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Na sprzedaż komfortowy, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Dąbrówka-Ług. To propozycja dla osób, które szukają solidnie wybudowanej nieruchomości z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł30,10 m² 14 883,72 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnej kawalerki o powierzchni 30,1 m , położonej na warszawskiej Pradze-Północ - w dobrze skomunikowanej części dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł90 m² 1 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:935 m²

działka 935m2, media: prąd, woda miejska budynek murowany - gospodarczy - 90 m2 budynek drewniany - 80 m2 bez obciążeń.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł120 m² 8 333 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Elegancja I przestrzeń | 120,6 m | 5 pokoi | Ul. Bolesława Śmiałego, szczecin Na sprzedaż wyjątkowe, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 120,6 m, położone na drugimi piętrze zadbanej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł93,40 m² 15 845,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

4-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Suwalskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 93,4m2 składa się z: - 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

60 500 zł1 100 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz od codziennego zgiełku i będziesz cieszyć się bliskością natury? Marzysz o własnej przestrzeni w zielonej, spokojnej okolicy, z lasem niemal na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł42,23 m² 9 448,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Polecam na sprzedaż mieszkanie, w pełni rozkładowe z dużym balkonem, zlokalizowane na szczecińskich Pomorzanach. Świetna lokalizacja, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Przetarg

253 524 zł37,30 m² 6 796,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Rodzina Kolejowa w Białymstoku ogłasza aukcję nieograniczoną o ustanowienie odrębnej własności lokali mieszkalnych i przeniesienie ich własności: nr.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł316,20 m² 13 915,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż

Na sprzedaż: lokal użytkowy - Mokotów Na sprzedaż oferujemy wynajęty lokal użytkowy stanowiący stabilną i przewidywalną inwestycję w segmencie premium. Oferta skierowana jest do.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł180 m² 11 105,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Elegancki dom charakteryzujący się klasyczną architekturą z funkcjonalnym rozkładem, z dużym potencjałem. Tutaj każdy znajdzie miejsce. Idealny dla rodziny. Zadaszony taras zaprasza do.