Nieruchomości

238 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Dom bliźniak

Kartlewo,zachodniopomorskie

155 000 zł80 m² 1 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom typu bliźniak, znajdujący się na dużej działce o powierzchni 26 arów z przeznaczeniem do remontu, rozbudowy lub realizacji indywidualnego projektu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł53,27 m² 4 411,49 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem położone na I piętrze w bloku przy ul. Kurpiowskiej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni z oknem oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 000 zł71,56 m² 6 358,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Szukasz przestrzeni większej niż mieszkanie w bloku, ale jednocześnie bardziej komfortowej niż duży dom? Chcesz mieszkać w spokojnej okolicy, blisko natury, ale bez.

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł712 m² 164,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! atrakcyjna lokalizacja W zielonej części jastrzębia-zdroju Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 712m 2 w kształcie prostokąta przy ulicy Żurawiej.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł738 m² 176,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę dwóch działek pod zabudowę zagrodową na sprzedaż Położonych w zielonej okolicy w pobliżu kilku jezior w miejscowości Orzechów- kolonia. Działki mają.

Szczegóły ogłoszenia

296 000 zł49 400 m² 5,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż dwie działki o ogólnej powierzchni 4,94 ha zlokalizowane na obrzeżach miejscowości Kluczewo w gminie Czaplinek w pobliżu jeziora Drawsko i Prosino. Odległość.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł235,70 m² 6 996,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 344 m²

Na sprzedaż dom w Łodzi o powierzchni 235,70 m2 na działce o powierzchni 1344 m2. Na parterze salon z wyjściem na taras, kuchnia i toaleta. Na pierwszym piętrze 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł29,55 m² 22 978 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Kawalerka z oddzielną kuchnią po generalnym remoncie Kazimierz, ul. Brzozowa Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie, zlokalizowane w jednej z najbardziej klimatycznych części Krakowa na.

Szczegóły ogłoszenia

189 540 zł15,60 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ciekawą ofertę sprzedaży udziałów W domu /zespół pomieszczeń mieszkalnych/ położonych W brzeziu, gmina zabierzów. Jest to obecnie najlepsza oferta na kompaktowe.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł25,87 m² 19 211,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Apartament inwestycyjny premium Z miejscem postojowym W cenie!| wisła | Z operatorem najmu Cena: 497 000 zł Powierzchnia: 25,87 m + miejsce postojowe o pow. 12 m2 Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna

Koszelewki,warmińsko-mazurskie

28 000 zł5 368 m² 5,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna o powierzchni 5368m2,województwo warmińsko- mazurskie, w pobliżu jeziora, w sąsiedztwie stawów rybnych .Działka leśna- nie ma możliwości zabudowy. Las liściasty,.

Szczegóły ogłoszenia

49 032 zł908 m² 54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Marzysz o własnym kawałku ziemi, gdzie cisza przeplata się z bliskością natury? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Ofertą sprzedaży są działki budowlane w Lisowie: - 54/1.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł76,66 m² 19 566,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Oferujemy do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 76,66 m, położone na 3 piętrze w 5-piętrowym bloku z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł4 622 m² 32,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż działki w Łańcucie z dojazdem od ul. Piłsudskiego. Dojazd asfalt + ostatnie ok. 100m droga gminna utwardzona. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł1 124 m² 69,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 11,24 arów Nieruchomość położona w Chocianowie na nowo powstałym osiedlu domków jednorodzinnych uzbrojenie terenu : w drodze, prąd - własna studnia (do wykonania) -.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł115 m² 3 034,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 526 m²

Na sprzedaż parterowy dom z budynkiem gospodarczym, zlokalizowany w spokojnej i cichej miejscowości Klenica. Nieruchomość o powierzchni użytkowej około 115 m usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł706 m² 212,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 706 m położona w malowniczej miejscowości Ińsko, tuż przy Jeziorze Ińsko. To idealne miejsce dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł937 m² 319,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hot oferta! Na sprzedaż działka w miejscowości Przyjaźń atuty: - wydana decyzja o warunkach zabudowy (wz) - położenie na naturalnym wzniesieniu - lepsze nasłonecznienie i walory.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł74 m² 7 972,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:480 m²

Dzień dobry, nazywam się Aleksandra Stendel i jestem Specjalistą ds. Sprzedaży Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Dziś mam przyjemność zaprezentować dwa lokale mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 073 m² 96,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2073 m2, położona w miejscowości Bełżyce, przy ulicy Kopernika, w drugiej linii zabudowy. Wymiary w przybliżeniu: 75,5m x 28 m.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł3 500 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana z wydanymi warunkami zabudowy, położona we wsi Panistruga, w gminie Stare Juchy, województwo warmińsko-mazurskie. Lokalizacja zapewnia ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

1 722 887 zł11 563 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjnie położona działka pod usługi, przemysł oraz obiekty wielkopowierzchniowe W przemysłowej lokalizacji strzegomia. Możliwość wydzierżawienia gruntu wg potrzeb klienta oraz podziału.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł157,90 m² 6 903,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadamy w ofercie sprzedaży atrakcyjną ofertę lokalu o powierzchni 156,9m2 usytuowanego na II piętrze budynku w śródmieściu Lublina. Lokal jest w trakcie aranżacji, posiada 7.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 200 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt biurowo-usługowo-handlowy na 1 piętrze o powierzchni 2200 m2 przy ruchliwej ulicy. Wysokość do sufitu 3,2m, do stropu około 6m. Obiekt ogrzewany (ogrzewanie miejskie), winda.

Szczegóły ogłoszenia

236 900 zł36,80 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie , znajdujące się w centrum Lubina. Mieszkanie posiada dogodny układ, znajduje się na VI piętrze w bloku z windą W skład mieszkania wchodzi: - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł158,40 m² 4 356,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

! cena zawiera udział w drodze! Dom sprzedawany w stanie deweloperskim Możliwość doprowadzenia domu do stanu "pod klucz" według projektów projektantki wnętrz - tak jak na wizualizacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł129,20 m² 5 565,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:565 m²

Szukasz domu, który oferuje słońce przez cały dzień, nowoczesny design i doskonałe połączenie z Trójmiastem? To propozycja idealna dla Twojej rodziny. Jako biuro nieruchomości mamy.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł350 m² 228,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Prezentuję działkę rekreacyjną , usytuowaną na terenie ogrodów działkowych wrzos przy ulicy Słowiczej na toruńskich Wrzosach. Działka zabudowana domkiem murowanym, częściowo z przyłączem.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²200 m² 3 800 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy z opcją medyczną hu10 o powierzchni 200 m2. Lokal znajduje się w nowoczesny budynku, zlokalizowanym w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł932 m² 320,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 338/2 położona w miejscowości Wilkszyn (gmina Miękinia) w spokojnej okolicy zabudowy jednorodzinnej, z szybkim dojazdem do Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł37 m² 11 324,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 098 m²

Domek mobilny na kaszubach - całoroczny wraz z wyposażeniem na dużej zagospodarowanej działce rekreacyjnej w Równym koło Chrztowa 30 km od Kościerzyny. Na sprzedaż domek w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 370 m² 218,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka nad morzem pod zabudowę jednorodzinną z dostępem do szerokiego na 4 m kanału melioracyjnego połączonego ze Strugą Lewińską, która przez Zalew Kamieński ma dostęp do morza.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Więcej szczegółów oraz zdjęcia wkrótce Atuty: możliwość wynajęcia dodatkowo biura w tym samym budynku Możliwość wykorzystania na cele magazynowe, logistyczne lub warsztatowe Dogodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

201 000 zł30 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bytom Odrzański, mieszkanie w stanie deweloperskim, 30,00 m2, 1 pokój, i piętro, balkon, cena 201 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż oferuję nowe mieszkanie w stanie deweloperskim na.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł54 m² 10 648,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane w pobliżu stacji skm Chylonia. Mieszkanie jest słoneczne, dwustronne. Stan prawny to własność, jest.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²39 m² 1 560 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gmach Podwale 62 położony jest w doskonałej lokalizacji w centrum Wrocławia. Biuro wynajmowane jest bez prowizji od najemcy, bezpośrednio od właściciela nieruchomości tj. Grupy Kapitałowej.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł350 m² 428,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko U na nas! Klimatyczna działka rod ,delfin, na sprzedaż! Sezon działkowy uważam za rozpoczęty. Działki: na sprzedaż działka rod o powierzchni 350 mkw położona na terenie ogrodów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 458 zł38,37 m² 16 848 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

72 064 zł1 126 m² 64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1126 m2, zlokalizowana w miejscowości Prądocin (8 km od Gorzowa Wlkp.) Gmina Deszczno, powiat gorzowski, Obręb: Prądocin. Na.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł17 309 m² 3,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna 1,7 ha | Gmina Krasnopol | 100 m od jeziora Długie | Tylko 59 000 zł! Na sprzedaż wyjątkowa działka leśna o powierzchni 1,7 ha, położona w gminie Krasnopol, zaledwie ok.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł54,30 m² 3 499,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie z ogródkiem, zlokalizowane w spokojnej i urokliwej miejscowości Lisowice, w gminie Prochowice. To doskonała propozycja dla osób poszukujących.