Nieruchomości

239 046 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m , zlokalizowane na Mokotowie przy Alei Niepodległości. Mieszkanie znajduje się na parterze i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł142 m² 6 971,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Kontakt: aleksandra tel.   Zapraszamy do wyjątkowej inwestycji w Szewcach pod Wrocławiem - projekt obejmuje 4 funkcjonalne lokale mieszkalne które stanowią tak naprawdę osobną przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł58,20 m² 9 364,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż - 58,2 m z ogródkiem i tarasem na zamkniętym osiedlu Nowy Sącz, ul. Grunwaldzka 60 Osiedle zamknięte i monitorowane Prywatne miejsce postojowe przypisane do mieszkania Na.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł83,50 m² 5 508,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-5 (4 pokoje z kuchnią) o powierzchni 83,5 m2 położonego na parterze w dwupiętrowym bloku zlokalizowanym w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł909 m² 385,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjna działka położona w Dobrej Szczecińskiej. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Dla obszaru projektowanej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 258 761 zł130,11 m² 9 674,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:409 m²

Na sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej (skrajny lokal) o powierzchni 130,11 mkw usytuowany na działce o powierzchni 409,28 mkw, powierzchnia ogródka wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł110 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

| oferta na wyłączność Do wynajęcia d om wolnostojący o pow. 110m 2 posadowiony na zagospodarowanej działce o pow. 240m 2 zlokalizowany w centrum Mikołowa przy ul. Bolesława.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł80 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oleśnica / bliźniak / stan deweloperski 0% prowizji, bez podatku pcc! Polecam nową inwestycję usytuowaną w Oleśnicy. Są to dwa domy o pow. 80mkw oraz jeden o pow. 120mkw w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł44,73 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

= wyłączność = Do wynajęcia prezentujemy Państwu w pełni wyposażone, trzypokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra, przy ulicy Michałowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 749 999 zł89,24 m² 19 610,03 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję apartament o metrażu 89,24 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Bronowice - inwestycja Lindego2 wybudowana przez dewelopera Noho Investment. Apartament jest gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł283 m² 4 943 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż kamienica inwestycyjna z lokalem usługowym - Skarszewy, ul. Wybickiego Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w Skarszewach przy ul. Wybickiego - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł156 m² 10 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Nowoczesny dom bliźniaczy klasy A+ pod Warszawą komfort przyszłości i niskie koszty życia Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, położony tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

47 000 zł1 196 m² 39,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy obwodnicy - dąbrowa tarnowska, ul.AKACJOWA - OBRĘB RUDA-ZAZAMCZE. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 0,1196ha, zlokalizowaną w Dąbrowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł105 m² 19 038,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

3 pokojowe mieszkanie usytuowane jest w eleganckiej, zabytkowej kamienicy w samym sercu Kurortu. Przestrzenne i szlachetne wnętrze idealnie nadaje się na letnie przyjazdy do Sopotu.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł101,50 m² 10 837,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 97,5 m , położone przy ul. Mickiewicza. Do lokalu przynależy również piwnica o powierzchni ok. 4 m . Mieszkanie ma bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł86 m² 13,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia duże, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w kamienicy w Chorzowie przy ul. Wolności. Mieszkanie wymaga dokończenia remontu. Istnieje możliwość częściowego odliczenia.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł303 m² 247,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Marzysz o własnej oazie spokoju, nie rezygnując z udogodnień miasta? Oferuję na sprzedaż pięknie zagospodarowaną działkę w prestiżowej lokalizacji - rod "rębiechowo" w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 112 516 zł75,17 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kraków - podgórze ok. Zalew bagry | ok.UL. Lipska Pragniemy zaprezentować Państwu atrakcyjną inwestycję mieszkaniową, zlokalizowaną w jednej z dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł46,02 m² 17 362,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

: krótko: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m z loggią oraz piwnicą, położone na wysokim parterze w kameralnym, 3-piętrowym budynku przy ul. Bukietowej na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł20 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 20 m2 , znajdująca się w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Wysokiej na drugim piętrze. Mieszkanie jest po odświeżeniu, dzięki czemu jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł54,30 m² 11 970,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 54,3m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 195 m² 216,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Na sprzedaż nieruchomość budowlana (mpzp) o powierzchni 1195 m2 z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł46,70 m² 13 897,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

150m od rynku ul. Biskupia potencjał mieszkanie lub kancelaria Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem, zlokalizowana przy ul. Biskupiej - jednej z najbardziej pożądanych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Glinki

Glinki,kujawsko-pomorskie

793 900 zł91,10 m² 8 714,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Dom wolnostojący w pobliżu Zalewu Koronowskiego z dużym sadem - wyjątkowa oferta Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący o powierzchni 86 m , wybudowany w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł49,70 m² 2 595,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż nieruchomość stanowiącą lokal mieszkalny wraz z ogrodem w Karolewie, gm. Rogoźno. Mieszkanie usadowione jest na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 096 792 zł54,03 m² 20 299,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,03 m2, położone w eleganckiej inwestycji Jesionowa Vita, w sercu gdańskiego Wrzeszcza. Lokal wyróżnia się ponadstandardową.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł10 923 m² 59,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja inwestycyjna - Ogrodniczki, gm. Supraśl 1,09 ha z wz na 5 domów tgqphd|[] Szukasz idealnego miejsca pod inwestycję deweloperską lub bezpiecznej lokaty kapitału w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

824 000 zł43,75 m² 18 834,29 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje z dużym balkonem na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 900 zł166,20 m² 7 821 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowy Przestronny Dom. Piękny Rejon. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 166 m2, położonego na ustawnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 616 zł59,44 m² 23 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 59,44 m, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

391 000 zł35,55 m² 10 998,59 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł47 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania w nowym budynku przy ul. Myśliwskiej 66b. Inwestycja I lokalizacja Osiedle City Vibe powstało przy ul. Myśliwskiej 66. Zaledwie 15 minut jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56,89 m² 12 287 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczne mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Idealne miejsce dla osób ceniących bliskość przyrody i spacery. Inwestycja Harmonia to cichy zakątek w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

26,67 zł/m²63 m² 1 680 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo - usługowy W kamienicy ul. Rzgowska (przy uniwersalu) I piętro = 63 m2 wynajem = 37 zł/m2 + 20 zł/m2 ryczałt za media +media Lokal 63 m na wynajem - Łódź, ul. Rzgowska |.

Szczegóły ogłoszenia

1 525 000 zł4 012 m² 380,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny w Konstantynowie Łódzkim przy ul. Srebrzyńskiej, to doskonała okazja na nową siedzibę firmy lub warsztat samochodowy. Powierzchnia terenu: 4.012 m2 Zabudowania: 500 m2 (do.

Szczegóły ogłoszenia

12 250 zł550 m² 22,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 944 m²

Magazynowo-usługowo-produkcyjna przestrzeń na wynajem - Łódź Bałuty, rumuńska 1 530 m2 - cena 12.500 zł + VAT + media Odkryj wyjątkową ofertę w dynamicznej dzielnicy Łódź Bałuty -.

Szczegóły ogłoszenia

31 000 zł1 400 m² 22,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowoczesna hala magazynowo produkcyjna do wynajęcia Aleksandrów Łódzki Do wynajęcia hala magazynowo produkcyjną o powierzchni 1400 m w bardzo dobrej komunikacji z autostradą S14.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł1 986 m² 4 279,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Łódź centrum obok manufaktury działka pod budownictwo wielorodzinne narożna (róg cmentarnej I św. Jerzego) cena = 8.500.000 zł + VAT Przedmiotem sprzedaży jest teren inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²90 m² 3 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia - ul. A. Struga Łódź 90 m2 przyziemie 3750 zł + vat + media Oferujemy do wynajęcia lokal narożny, zlokalizowany w przyziemiu kamienicy na ul. A. Struga w Łodzi. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł779 m² 1 989,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: teren inwestycyjny w dzielnicy Bałuty, blisko Centrum Handlowego Manufaktura, w sąsiedztwie ulicy Lutomierskiej Opis działki: powierzchnia: 779 m , nieregularny kształt Wydane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 545 zł42,83 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Leśny Zakątek w Ustroniu idealne miejsce na Twój nowy adres! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową inwestycją Leśny Zakątek w Ustroniu, położoną tuż przy lesie w dolinie.