Nieruchomości

238 521 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

60 000 zł10 000 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

| przedmiotem sprzedaży jest teren rolny o powierzchni ok. 1 ha położony w miejscowości Podobin, gm. Niedźwiedź w sąsiedztwie lasu zlokalizowanego w pobliżu szczytu góry.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł3 000 m² 108,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka usługowo-mieszkaniowa o powierzchni wynoszącej około 3000 m2, położona przy ul. Piaskowej.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł32,75 m² 4 396,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe (kawalerka) położone w kamienicy, w centrum Pszowa. Niewielka zadbana kamienica (wykonany został drenaż budynku, planowane jest jego.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł42 m² 23 452,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prywatna enklawa nad dachami Sołacza Apartament z tarasem 68 m ! cena : 985 000 zł do rozsądnej negocjacji! Czy można mieć własny ogród, mieszkając w sercu najbardziej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł315,95 m² 4 744,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:585 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w Rumi przy ul. Dąbka, składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł64,69 m² 14 530,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę zakupu gotowego do zamieszkania, pięknie wyremontowanego, 4 pokojowego mieszkania, w budynku posadowionym na pograniczu Bielan i Żoliborza. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

562 000 zł70 m² 8 028,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferujemy atrakcyjne mieszkanie na wrzesińskim osiedlu, przy ul. Gen. T. Kutrzeby 9, które cieszy się doskonałą lokalizacją - pełną infrastrukturą, udogodnieniami i bliskością centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł234 m² 5 085,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący w Rędzinach - energooszczędność, komfort i ogród marzeń. Na sprzedaż oferujemy nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o powierzchni 140.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł203 m² 1 231,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Długie, gm, szprotawa, dom o powierzchni 203 m2, 7 pokoi, 250 000 zł, sprzedam. Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu do remontu o fantastycznym potencjale aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł46,20 m² 7 575,76 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż - mieszkanie po przeprowadzonym generalnym remoncie - 2 pokojowe w 10-cio piętrowym bloku z windą położone na parterze - blisko szkoła, przedszkole, zaplecze usługowo - handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł164,20 m² 2 253,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:207 m²

Domańscy Nieruchomości z przyjemnością prezentujemy Państwu do sprzedaży wyjątkową nieruchomość położoną w Zaklikowie. W skład nieruchomość wchodzi działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł200 m² 7 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 060 m²

Ustroń, dom, sprzedaż. Możliwość częściowego rozliczenia zakupu mieszkaniem we wrocławiu. Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Ustroniu Śląskim z panoramicznym widokiem na okolicę.

Szczegóły ogłoszenia

669 500 zł4 464 m² 149,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 44,64 ar, położone w miejscowości Żyraków, w cichej i spokojnej okolicy, z bardzo dobrym dostępem do miasta Dębica.

Szczegóły ogłoszenia

70,37 zł/m²203 m² 14 285 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa, mokotów, ul. Stępińska 22/30. Lokal biurowy o powierzchni 203 m zlokalizowany jest w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy - na Dolnym Mokotowie. To doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł2 960 m² 388,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania atrakcyjnie położona działka w Rajsku w rejonie ul. Nad Fosą.Działka o powierzchni około 30 arów w kształcie zbliżonym do kwadratu z pozostałością budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł39,45 m² 70,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartamentowiec z 2023 roku czeka na Ciebie. Oferujemy do wynajęcia stylowy apartament w prestiżowej lokalizacji - Fit Osiedle, aleja Bielska 125. Mieszkanie o powierzchni 39,45.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł37,10 m² 3 746,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NR oferty: sldoc9210 Na sprzedaż mieszkanie Malczyce, 37,1 m2, parter, ogródek, garaż Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,1 m2, położone na parterze w budynku czterolokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł92 m² 15 108,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwupak 2 niezależnych mieszkań 2-pokojowych, idealny układ na wynajem. Może służyć również jako jedno, komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie czteropokojowe z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł260 m² 3 073,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:900 m²

Kompleks inwestycyjny w Jeleśni - zabytkowy dom z bali + 4 lokale Szukasz gotowego biznesu z potencjałem turystycznym w sercu Beskidów? Ta nieruchomość łączy historyczny urok.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł37,19 m² 15 192,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

1-pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską ul. ks. Józefa Meiera | Górka Narodowa / Prądnik Czerwony Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,42.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pierwsza działka sprzedana. Pozostały już tylko dwie w takiej lokalizacji: modliszewo - działki budowlane! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł118,26 m² 9 724,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1900

Polecam: gotowiec inwestycyjny w samym centrum Wrocławia przy ulicy Sienkiewicza. Nieruchomość znajduje się w kamienicy na drugim piętrze. Czysta i odświeżona klatka schodowa. Ogólne.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł60 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam do sprzedaży działkę w miejscowości Wojcieszyce, 6 km od centrum Jeleniej Góry, 12 km od Szklarskiej Poręby i 30 km od Karpacza. Działka gruntu ma powierzchnię 6 ha i w.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 081 m² 226,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 51.997639, 21.199500 Moczydłów, gm. Góra Kalwaria Numer Ewidencyjny 80/10 Media Prąd, woda i gaz -.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł183 m² 5 409,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:37 200 m²

Na sprzedaż gospodarstwo rolne o powierzchni 3,72 ha, zabudowane piętrowym domem i dużymi zabudowaniami gospodarczymi, zlokalizowane w miejscowości Czyżew, gm. Rychwał. Technologia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 840 zł53,90 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

142 000 zł1 134 m² 125,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1134 m2, zlokalizowaną na zaciszu w miejscowości Stara Góra (56-200). Działki objęta Miejscowym Planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł650 m² 4 923,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 644 m²

Unikalna oferta: przestronny budynek przemysłowy z ogromnym potencjałem Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę - budynek przemysłowy o powierzchni 650m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 895 000 zł540 m² 3 509,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2 - kondygnacyjnego budynku handlowo-usługowego o pow. 540 metrów kwadratowych, usytuowanego na działce o powierzchni 1030 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł3 700 m² 17,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki Z potencjałem - jędrychówko, gmina morąg Jeśli marzysz o własnym miejscu na ziemi - w ciszy, wśród zieleni, a jednocześnie blisko miasta - te działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 zł27 m² 54,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne mieszkania w centrum Katowic! Świetna oferta dla studentów, pary czy firmy. Lokalizacja: ulica Warszawska 36 prowadząca na rynek. Z mieszkania 3 minuty pieszo do rynku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł11 800 m² 6,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 1,18 ha, położoną blisko rzeki, w cichym i spokojnym miejscu w Osieczy Pierwszej k. Konina. Na całą powierzchnię 1,18 ha.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł81 m² 19 506,17 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Czteropokojowy apartament na Mokotowie | 81 m2 | ostatnie piętro : Dla kogo? - Dla rodziny z dziećmi, pary prowadzącej aktywny tryb życia lub inwestora. - dla tych, którzy cenią wygodę miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł3 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka rolna w Chrośnie o powierzchni 3000 mkw, zlokalizowana na terenie oznaczonym w planie miejscowym -rp Dojazd do dziłaki poprzez drogę wewnętrzną. Klasa użytków - iva. Szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł115,25 m² 9 888,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości w stanie deweloperskim bez prowizji na ulicy Pułaskiego w Henkrykowie - spokojnej i zielonej części Warszawy. To.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 485 m² 101,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż łupowo, gm. Bogdaniec, pow. Gorzowski, woj. Lubuskie Na sprzedaż 3 atrakcyjne, graniczące ze sobą działki położone w miejscowości Łupowo, gmina Bogdaniec, powiat gorzowski,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Borek,wielkopolskie

80 000 zł1 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji idealna pod Twój nowy dom! Szukasz przestronnej działki z potencjałem na budowę? Ta oferta jest dla Ciebie! Proponujemy na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł134 m² 52,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec