Nieruchomości

238 572 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

550 000 zł8 896 m² 61,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na spzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 8896 m2 położona w miejscowości Krupia Wólka, w gminie Prażmów obok Piaseczna. 890m2 jest to działka typowo budowlana, pozostała.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł15 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnej kawalerki? Najlepiej gdyby znajdowała się w ścisłym centrum Szczecina? Mieszkanie dla młodych osób ? Jeśli chociaż raz odpowiedź brzmi tak, zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,77 m² 8 531,11 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Błonie 46,77 m + piwnice Oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,77 m , położone w cichej i spokojnej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

98 010 zł1 089 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana, znajduje się w okolicy miejscowości Pałubin, gmina Stara Kiszewa, w odległości 60 km od Gdańska. Wokół malownicze tereny, lasek, łąka i bardzo czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Piła

Piła,wielkopolskie

1 200 000 zł4 118 m² 291,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka w Pile (górne) o pow. 4118 m 2 przeznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę usługową oraz obiekty produkcyjne, składy i magazyny (symbol.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł36 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 z balkonem w rozsądnej cenie. ***oferta na wyłączność*** Prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m 2 , położone na 4 piętrze 5-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł2 401 m² 199,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej we Wronczynku przy ul. Gołąbkowej. Działka o powierzchni ok. 2400m2 ( składa się z dwóch działek). Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mam do wynajęcia przytulne mieszkanie na Olszy przy ul. Wieniawskiego ( okolice ul. Pilotów i ul. Młyńskiej) Mieszkanie o powierzchni 36m2 składa się z: - dwóch oddzielnych pokoi - osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł500 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż foremna działka 50 m od jeziora Długiego. Położona w miejscowości Łyśniewo, gmina Sierakowice. Media przy działce - prąd i woda. Zapraszam do kontaktu! Paulina Miszkiel.

Szczegóły ogłoszenia

289 999 zł793 m² 365,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:793 m²

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży murowanego domu do remontu w miejscowości Bykowce. Dom: powierzchnia użytkowa 77m2 nieużytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł65,25 m² 10 344,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Super oferta! 1727M N .Sącz ul. Paderewskiego, mieszkanie z funkcją działalności gospodarczej! pow. 65,25 m2, 3 pokoje, komórka lokatorska! Cena: 675 000 zł Przedstawiamy Państwu najnowszą.

Szczegóły ogłoszenia

181 920 zł1 137 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z pozwoleniem na budowę -podgórzyn | Widok na Śnieżkę i Zamek Chojnik | Projekt domu 160m w cenie Marzysz o nowoczesnym domu w jednej z najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 000 zł2 300 m² 7 391,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:861 m²

Hotel usytuowany jest w samym centrum Gdyni , nieopodal Placu Kaszubskiego, w pobliżu istotnych instytucji, biur, centrów handlowych i głównego deptaku miasta tj. ul.Świetojańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł63 m² 8 730,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku w spokojnej i zielonej części Opola dzielnica Malinka. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł264 m² 5 871,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:794 m²

Tylko w naszym biurze! Przedstawimy przestronny siedmiopokojowy dom piętrowy, o powierzchni całkowitej 264 m2, wybudowany na działce o powierzchni blisko 800 m2, położony w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł47 m² 3 829,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotowy lokal mieszkalny położony jest w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w Szczytnie przy ul. Krótkiej 5, w centralnej części miasta. Budynek usytuowany jest pośrodku zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł63 m² 7 920,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 63-metrowe mieszkanie na parterze z prywatnym ogródkiem i tarasem o pow. ok. 30 m idealne dla rodzin z dziećmi, par marzących o własnym skrawku zieleni lub.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł151,67 m² 5 268,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Nowoczesny dom O prostej bryle Z efektownymi przeszkleniami I garażem! doskonała lokalizacja - osiedle domków jednorodzinnych, ul. Kopernika! inwestycja rusza niebawem! Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na spokojnym, zielonym osiedlu Rajska Jabłoń w Jabłonnie! Do wynajęcia przestronne, rozkładowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 44 m2.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł65 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:240 m²

Budynek mieszkalny wolno stojący , murowany, ocieplony, nowa elewacja; dach płaski ( stropodach ) pokryty papą , 1- kondygnacyjny Dom po remoncie generalnym w 2017 roku ( wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 690 zł50,59 m² 14 621,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie w sercu Browarów Wrocławskich - wyjątkowa oferta! Lokalizacja: ul. Jedności Narodowej, browary Wrocławskie, wrocław Metraż: 50,59 m loggia 7,33 m2 Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

455 990 zł52,20 m² 8 735,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   pokojow E mieszkanie Z balkonem wykończone pod klucz Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł105,16 m² 13 217,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:171 m²

! oferta dotępna tylko W naszym biurze! Do sprzedania atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. 105,16m2 + poddasze zlokalizowany w miejscowości Zielonki, gm.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 500 m² 126,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 51.921000, 20.984194 Dobrzenica, ul. Żurawia Numer Ewidencyjny 131/3 Media Prąd - na działce Woda - przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł594,20 m² 3 113,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaże w bryle budynku

Sprzedaż, kamienica, nieruchomość inwestycyjna, ostrów Wielkopolski ul. Raszkowska, centrum, cena ofertowa 1 850 000 zł. Na sprzedaż wyjątkowa murowana kamienica zlokalizowana w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

329 730 zł30 900 m² 10,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy wyjątkowe działki w miejscowości Wielki Wełcz, gm. Grudziądz Oferujemy na sprzedaż malowniczo położone działki w miejscowości Wielki Wełcz, gmina Grudziądz, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł202,36 m² 7 906,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1992

Unikatowe mieszkanie na Ursynowie - 7 pokoi, w tym 6 sypialni w kameralnym budynku segmentowym. Idealne pod wynajem pokoi lub dla dużej rodziny. Mnóstwo przestrzeni i prywatność. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł28,16 m² 42,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka rybnik - chwałowice spokojne osiedle W odległości 4 km od centrum. Odnowione i ocieplone bloki w gęstej zieleni! Blisko do bogatej bazy handlowej i usługowej. Przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Medyka

Medyka,podkarpackie

11 935 zł1 193,52 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Medyce. Przedmiotem najmu jest budynek kotłowni centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł1 539 m² 113,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki z panoramicznym widokiem w Worlinach - 450 m od plaży nad jeziorem! Na sprzedaż atrakcyjne działki położone w malowniczej miejscowości Worliny w gminie Łukta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 259 817 zł114,80 m² 10 974,02 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

0% prowizji! Bez pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 5 - pokojowego mieszkania z dużym balkonem, które znajduje się w centrum nowo powstałego,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rybczyzna,podlaskie

499 999 zł7 101 m² 70,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zainwestuj w działkę nad jeziorem Dreństwo Możliwość wymiany na inną nieruchomość! Zaproponuj swoją ofertę! Przedstawiamy ofertę działki nad jeziorem Dreństwo o powierzchni 7101 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł60,06 m² 10 805,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy 3-pokojowy apartament Z ogródkiem I miejscem postojowym Oferujemy sprzedaż nowego, bezczynszowego apartamentu wykończonego pod klucz , położonego w kameralnym, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł56,30 m² 5 133,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie trzypokojowe znajdujące się blisko skrzyżowaniea przy ul. Jagielońskiej. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 56,3 m2 składa się z przedpokoju, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł3 000 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest urokliwie usytuowana działka budowlana, niezabudowana (widoczny budynek na działce stanowi przykład zagospodarowania przedmiotowej działki a jego blichtr jest wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł42 200 m² 56,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta W pepper house! działka inwestycyjna W brzozie! atuty: - ponad 4 ha powierzchni! - bezpośredni zjazd z drogi dk25! - mpzp! - 18km do Bydgoszczy, 3km do S10! charakterystyka: na.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł11 200 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni 1,12 ha w gminie Puszcza Mariańska w miejscowości Korabiewice. Nieruchomość w kształcie prostokąta, który bokiem o długości 36m przylega do.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł5 002 m² 299,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

na sprzedaż działka budowlana Daleszyce ul. Polna Lokalizacja: ul. Polna, miasto Daleszyce, powiat kielecki, woj. świętokrzyskie, działki o nr ew. 2249 (5002m2), identyfikator działki:.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²18,72 m² 749 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w budynku Dworca pkp w Dęblinie. Przedmiotem oferty jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 001 m² 299,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działki usługowo - budowlane - Mysłakowice, okolice Karpacza Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę gruntu, położoną w miejscowości Mysłakowice, w spokojnej i malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 360 000 zł400 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 206 m²

Nowa oferta wyłącznie w Mio Casa Nieruchomości! Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni ok. 400 m , położony na działce 1 206 m w spokojnej i zielonej części.