Nieruchomości

238 323 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 900 zł220 m² 35,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Wolnostojący dom na dużej działce w Legionowie do wynajęcia od zaraz! Do wynajęcia wolnostojący, dwupoziomowy dom przy ul. Polankowej w Legionowie. Dom o łącznej powierzchni 220 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

274 400 zł1 372 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są działki położone w niezwykle atrakcyjnym miejscu, na zagospodarowanym osiedlu Natura. W ofercie działki: 18/71- pow. 1397m2, 18/72- pow. 1372m2, 18/73-1426 m2, 18/77-2064.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł85 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 85 m , położone w spokojnej i bardzo lubianej części Bezrzecza przy ul. Koralowej. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł492,90 m² 4 037,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:670 m²

Kamienica W centrum obornik - 3 budynki ul. Powstańców wlkp Tylko u nas w sprzedaży wyjątkowa, wielofunkcyjna nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana w ścisłym centrum Obornik -.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł53 m² 39 622,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Luksusowy apartament z miejscem postojowym na Twój jacht. Sol Marina to prestiżowa inwestycja nad nad brzegiem Wisły! To niezwykłe mieszkanie jest stworzone dla miłośników sportów wodnych.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł58 m² 3 103,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w centrum miasta o powierzchni użytkowej ok .55m2. Powierzchnia działki 1,1 ara. Lokal posiada wszystkie media: gaz, woda prąd kanalizację. Ogrzewanie: piec dwufunkcyjny. Lokal wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

459 180 zł2 551 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy nieruchomość w miejscowości Halickie, gmina Zabłudów. Działka o powierzchni 2551m2 z dostępem do energii elektrycznej. Dojazd utwardzoną drogą żwirową.Posiada Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

20,55 zł/m²180 m² 3 699 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego i przestronnego lokalu o powierzchni 180 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł79,64 m² 45,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia apartament na cenionym osiedlu "bursztynowym", w Osielsku. Salon otwartą kuchnią, z wyjściem na duży narożny balkon , tworzą strefę dzienną. Kuchnia z nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł8 900 m² 353,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania kilka działek sąsiadujących ze sobą o nieregularnym kształcie w miejscowości Starzyny koło Kiekrza. Dla działek nie ma planu zagospodarowania przestrzennego. Wjazd od ul.

Szczegóły ogłoszenia

305 760 zł1 274 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Z warunkami zabudowy pucice, gmina goleniów Idealna pod budowę domu jednorodzinnego! Oferta dotyczy sprzedaży działki z wydzielonej łącznej powierzchni 3 823 m . Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł191 m² 3 376,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:380 m²

Dom wolnostojący w cichym i spokojnym miejscu! Idealna oferta dla rodzin z dziećmi! Marzysz o pięknym domu dla swojej rodziny? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania do wynajęcia! Lokal o powierzchni około 30 m2 znajduje się na 2 piętrze przy ulicy Armii Krajowej 3. Jest to doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 576 m² 139,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje Państwu działki budowlane w Wojcieszycach z panoramicznym widokiem na Karkonosze Oferujemy atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł25 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkaj na swoim! Dzień dobry :) Całość prowizji agencji pokrywa sprzedający! Mamy przyjemność przedstawiać wyjątkową okazję inwestycyjną! Rewitalizowane kamienice znajdujące się w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł43,87 m² 15 933,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,87 m , położone na 1. piętrze szczegółowy układ pomieszczeń: salon - 17.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Stryjewo

Stryjewo,warmińsko-mazurskie

515 000 zł179,10 m² 2 875,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 622 m²

Jeśli szukasz domu, który pomieści całą Twoją rodzinę i chciałbyś go wykończyć według własnego pomysłu, a ponadto cenisz sobie spokojną okolicę, bliskość jeziora, piękne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł203 m² 5 660,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 902 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w malowniczej okolicy, otulony lasem. Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego, zaprojektowanego z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

17 650 000 zł12 579,75 m² 1 403 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż zespół zabytkowych budynków w Ostródzie. Budynek pierwszy to budynek dawnej wartowni o pow. 75,75 m2, a dziś pełni funkcję biurową. Generalny remont przeprowadzono.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 085 155 zł70,01 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. - uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł53,13 m² 9 222,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

"ms" Szukasz mieszkania, które oferuje coś więcej niż cztery ściany? Na sprzedaż trafia wyjątkowo zadbane, jasne mieszkanie o powierzchni 53,13 m , położone na osiedlu Zawiszów.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 zł50 m² 51,98 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W pełni wyposażone, klimatyzacja, balkon, garaż Lokal Powierzchnia 50 m2, salon połączony z kuchnią w zabudowie wraz ze sprzętem; lodówka, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, zmywarka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Łochowo,kujawsko-pomorskie

890 000 zł126 m² 7 063,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:516 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym Do sprzedaży ciekawy dom w zabudowie bliźniaczej z ładną działką i domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł58,50 m² 10 256,41 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Bródnie przy ulicy Michała Kleofasa Ogińskiego 28 niedaleko Parku Bródnowskiego. Mieszkanie znajduje się na na 5.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł84 m² 27 976,19 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun Oferty Maciej Suwała telefon   Nr. licencji pfrn 28424 Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 84 m2, położony na 3 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Zyndrama.

Szczegóły ogłoszenia

57 000 zł600 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania ogródek działkowy o pow. ok. 600m2 z dwoma budynkami gospodarczymi w Jaworznie-Szczakowa. Teren płaski, w kształcie prostokąta, ogrodzony z trzech stron,.

Szczegóły ogłoszenia

833 133 zł92,57 m² 9 000,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

| wyjątkowy apartament w historycznej kamienicy przy ul. Żeromskiego. Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 92,57 m , usytuowany na 2 piętrze kameralnej, dwupiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 574 zł42,93 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od grudnia 2026r Nowoczesne i nowe 3 -pokojowe mieszkanie z antresolą w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 850m od morza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 935 zł46,77 m² 15 949 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na Bemowie, jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy powstaje nowoczesne osiedle, które harmonijnie łączy.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł156 m² 3 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:790 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piętrowy dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, wybudowany z wysokiej jakości pustaka.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł25 284 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż rolną działkę o powierzchni 2,5284 ha zlokalizowaną w miejscowości Czajki Stare. Nieruchomość składa się z trzech działek: 1) Działka nr 9/7 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 042 m² 158,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż -rezerwacja- działka budowlana w Motyczu gm. Konopnica Nieruchomość znajduje się przy lesie Skubicha w drugiej linii zabudowy w kompleksie kilku działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł773 m² 38,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 355 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokal do wynajęcia z ogromnym potencjałem dla przyszłego najemcy. Fantastyczna okolica, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

37,94 zł/m²13,60 m² 516 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Kielcach przy ul. Paderewskiego 43/45. Przedmiotem najmu są.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł42 m² 10 119,05 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2 do remontu położone w centrum Białegostoku przy ul. M. Skłodowskiej-Curie - Powierzchnia 42m2 - Piętro 4 z windą - Budownictwo:.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł66,87 m² 17 930,31 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel.   Na sprzedaż jasne rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,87 m2 z miejscem postojowym podziemnym ( dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec

Kraków,małopolskie

22 000 zł1 000 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Hala o powierzchni 1000m2 i wysokości 10m. Konstrukcja żelbetowa, stropy żelbetowe, o rozstawie 5,5 m2. Ściany fundamentowe betonowe grubość.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł9 400 m² 16,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

*Działka w Kosewie 300 m. do jeziora Kuc, plaży Numer kontaktowy do właściciela : sześćset dziewięćdziesiąt -osiemset - sześćset dziewięćdziesiąt ;-) super cena : 16,60 zł za 1 m2!.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł60,10 m² 11 631 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Hot oferta W pepper house! atuty nieruchomości: - pełne zaplecze usługowo-handlowe, - bliskość komunikacji miejskiej i regionalnej (tramwaje, autobusy, pkm) - duży, słoneczny balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł100 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż | 4 pokoje | dwustronny układ | Gdynia | ul. Śląska Mieszkanie o powierzchni 100 m położone w Gdyni przy ul. Śląskiej 55 na trzecim piętrze w czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

468 395 zł40,73 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,73 mkw usytuowane na I piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią,.