Nieruchomości

238 311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

623 700 zł49,50 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkania w stanie deweloperskim 49,5m lokalizacja: wrotków, lublin - okolice Zalewu Zemborzyckiego Dostępne mieszkania: - 4 piętro z balkonem (653 700,00 zł + 30 tys.

Szczegóły ogłoszenia

579 900 zł40 m² 14 497,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: nowoczesne 2 pokoje Z ogrodem wysoki standard gotowe do zamieszkania! Szukasz mieszkania, które wyróżnia się jakością wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł25,60 m² 17 539,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Wybierz wymarzone mieszkanie do końca kwietnia i skorzystaj z promocji "taniej o vat", w ramach której otrzymasz aż 8% rabatu! Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 993 m² 110,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ładna widokowa działka 30 arowa Nieruchomość gruntowa o powierzchni 2993 i średnich wymiarach 27x110 m, składająca się z dwóch działek o powierzchni 1609 i 1387 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł2 445 m² 633,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękną, przestronną działkę o powierzchni 2445 m2, położoną w najatrakcyjniejszej dzielnicy Puszczykowa Niwka, przy ul.J. Matejki. Działka znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²83,51 m² 1 587 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje do wynajęcia lokal lu11o pow. 83,51 m2. Lokal mieści się na parterze budynku mieszkalnego na Nowej Pradze, niedaleko metra Szwedzka.

Szczegóły ogłoszenia

618 000 zł31,62 m² 19 544,59 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - apartamentem typu studio z zachwycającym, panoramicznym widokiem na Zatokę Gdańską, położonym na 14. piętrze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

340 990 zł793 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta na wyłączność! Ofertą sprzedaży są dwie działki położone w dzielnicy Klucz w Szczecinie. W okolicy szkoły, przedszkola, węzły komunikacyjne, a także dyskonty.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł57 m² 6 298,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Udziały w domu wolnostojącym - Gdynia Chylonia (meksyk). Zakup wyłącznie za gotówkę. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł273,10 m² 3 511,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i przestronne mieszkanie w poniemieckim budynku wolnostojącym z 1927 roku. Nieruchomość ma wielki potencjał inwestycyjny w dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł280 m² 51,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

English version below Prezentujemy Państwu segment skrajny na Zawadach w cichej i spokojnej części Wilanowa. 280m2 | Segment Skrajny | 5 pokoi | Ogród | Zamknięte Osiedle | Rozkład: parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł64,33 m² 59,07 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Informacje ogólne Lokalizacja: sulejówek al. Józefa Piłsudskiego 76a, gmina Sulejówek, pow. miński Metraż: 64,33 m2 Piętro: 1/4 Rok budowy: 2012 Winda: tak Stan prawny: pełna własność z kw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 799 000 zł256 m² 7 027,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:483 m²

Prezentujemy wyjątkową inwestycję deweloperską dla osób, które szukają harmonii pomiędzy nowoczesnym stylem życia a bliskością natury. Kameralne osiedle zlokalizowane jest w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł30,70 m² 5 537,46 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 9 piętro, wieżowiec | Głogów, ul. Morcinka. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na 9 piętrze w wieżowcu w bardzo dobrej lokalizacji ul. Morcinka.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł4 827 m² 72,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Z wydanymi warunkami zabudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego lokalizacja Działka budowlana we wsi Piaskowiec w gminie ostaszewo Numer ewidencyjny działki: 50/1 Wjazd na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł65 m² 2 846,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w miejscowości Żarczyn , zaledwie około 8 km od Bani oraz około 30 km od granicy niemieckiej w Krajniku Dolnym - Schwedt.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 900 zł245,20 m² 7 341 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Wyjątkowa, piękna, zielona część Milanówka. Oferujemy na sprzedaż Bardzo Ładny Dom o powierzchni. ok.245 m2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1 170 m2 , ,położony w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł117,90 m² 6 361,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: mieszkania w stanie deweloperskim - gotowe do odbioru! Parter z ogródkiem oraz dwupoziomowe apartamenty Zielone Wzgórza to nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²120 m² 4 560 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy położony w Centrum Górze Kalwarii na drugim piętrze. Trzy pomieszczenia. Ogrzewanie gazowe. Dostęp do toalety oraz aneksu kuchennego. Cena: 38zł/m2 netto plus opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

1 477 000 zł118 m² 12 516,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy dla inwestorów gotową inwestycję. Wynajęty lokal z sieciowym najemcą. Powierzchnia lokalu 118mkw, wysoki standard wykończenia. Umową najmu do 2030r. z opcją przedłużenia na.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł98,90 m² 10 010,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w kameralnym budownictwie, nieopodal Jeziora Kierskiego. Nieruchomość znajduje się przy cichej, wybrukowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł96 m² 5 510,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:410 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż sześć lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej w Nielęgowie koło Kościana. Powierzchnia lokali mieszkalnych 96 m2. Specyfikacja budynków : - ściany.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł121 m² 7 355,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Dom, w którym od razu czujesz spokój W Jaszczowie (gmina Milejów) czeka na Ciebie komfortowy dom wolnostojący z 2013 roku, położony na dużej, zielonej działce 3400 m . To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Sulimów,dolnośląskie

1 099 000 zł112 m² 9 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

#bliźniak #sulimów #4 pokoje #poddasze #pompaciepła #fotowoltaika #garażwbryle Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem i garażem w bryle budynku, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

3 745 350 zł60 642 m² 61,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 60 642 m2 zlokalizowana w miejscowości Młyny gm. Busko-Zdrój tuż przy drodze krajowej nr 73 w kierunku Kielc i Tarnowa. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł2 922 m² 1 197,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży obiekt magazynowo-usługowo-biurowy do remontu, o łącznej pow. 2922 mkw., usytuowany na działce o pow. 21,50 a. Nieruchomość zlokalizowana jest w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł140 m² 4 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do zaoferowania posiadamy dom z warsztatem położony w miejscowości Nakło (opolskie) w odległości około 20 min od Opola i około 15 min od Strzelec Opolskich. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 40 m2 usytuowane na parterze w 3 piętrowej kamienicy w dzielnicy Wełnowiec. Składa się z 2 pokoi, kuchni z oknem, łazienki z toaletą, umywalką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł62,19 m² 8 023,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować inwestycję na spokojnym osiedlu Miłocin. To kameralny kompleks 16 segmentów (łącznie 32 lokale), który łączy komfort nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

227 000 zł1 340 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne położona w Twardowicach gmina Bobrowniki. Powierzchnia 1340m2, kształt trójkąta, wymiary 52x54x62. Działka usytuowana przy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ociąż

Ociąż,wielkopolskie

195 000 zł1 100 m² 177,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prime-nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w spokojnej okolicy w gminie Nowe Skalmierzyce, w miejscowości Ociąż. Istnieje możliwość zakupu kilku działek obok siebie.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł76,67 m² 17 738 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Luksusowy 3 pokojowy apartament w Porcie o powierzchni całkowitej 76,69 m2 z widokiem na morze, 50m do latarni morskiej Zarabiaj na nieruchomości od dnia zakupu, świetna lokata kapitału pod.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł2 208 m² 120,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na górce z widokiem. Działka budowlana z mpzp, blisko zalewu. Połczyn Zdrój Działka o powierzchni 2208 m2, prostokąt o wymiarach 37 na 59 metrów. w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł41,50 m² 48,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dominanta Nieruchomości telefon kontaktowy   Do wynajęcia mieszkanie w samym Centrum dzielnicy Jeżyce, przy ulicy Romka Strałkowskiego. Mieszkanie umeblowane i wyposażone Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł13 194 m² 51,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka o powierzchni 1.3194 ha położona w Spytkowicach nad stawem Kasztelan. Dojazd do nieruchomości odbywa się ulicą Sienną. Sprzedawana nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł256 m² 2 304,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:637 m²

Do sprzedaży dom w Parczewie, przy cichej dojazdowej uliczce. Około 150m do rzeki. piwnica, 1 poziom, salon 30m, kuchnia, wc, 2 poziom 3 pokoje po około 14m, łazienka, taras, poddasze użytkowe. Na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł62,80 m² 47,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:912 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący plus domek na tylnej części podwórka 25m2. Do wynajęcia dom o powierzchni 62,8 m , położony na działce o powierzchni 912 m , w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

962 700 zł120,11 m² 8 015,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Idealny dom dla rodziny w Gdyni - Flora Park! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty domu z własnym ogrodem, prywatną przestrzenią, zielonym otoczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

178 350 zł3 567 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o powierzchni 3567 m2 , zlokalizowana w miejscowości Zachełmie, gm. Zagnańsk. Działka nieogrodzona w kształcie trapezu o wymiarach ok 27 x 120 x 27.

Szczegóły ogłoszenia

159 999 zł2 006 m² 79,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki budowlanej W bogaczewie, gmina morąg Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze ewidencyjnym 326/10 , położona w miejscowości Bogaczewo , gmina Morąg,.