Nieruchomości

238 337 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

57,72 zł/m²395 m² 22 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum. 395 m prywatnej przestrzeni biurowej Jeśli szukasz biura, które zapewni Twojemu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

383 310 zł42,59 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 2 pokojowe na parterze z tarasem. Budynek CD - Mieszkanie D4 2 pokojowe - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój, powierzchnia - 42,59 m2, taras - 11,26 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 zł32 m² 124,97 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe, nowo wykończone mieszkanie o powierzchni 32 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Chmielna duo. To idealna propozycja dla singla lub pary, którzy cenią miejski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł147,90 m² 5 267,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova góraszka" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Dom nr M2 Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł101 m² 19 792,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Atuty: - unikatowy, dwupoziomowy apartament w stylu loftowym o powierzchni 101 m - idealny dla osób ceniących przestrzeń i nowoczesny design. - doskonała lokalizacja: tylko 6 minut.

Szczegóły ogłoszenia

4 351 852 zł489,24 m² 8 895,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż Cztery domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej dwulokalowe, łącznie 8 lokali mieszkalnych. 4 parter x 43,01 m2 = 172,04 m2 stan deweloperski 4 (piętro + poddasze) x 79,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

123 000 zł18 m² 6 833,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Garaż murowany - 18 M2 wieniawa, ul. Łopacińskiego 5 tuż obok kul __________________________ Do sprzedania garaż murowany w lokalizacji, której miejsce postojowe jest na wagę złota. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł34,76 m² 15 247,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy położony na parterze budynku wielorodzinnego, w centrum miasta przy ul. Łopuskiego. Przed budynkiem parking na kilka miejsc. Lokal nadaje się na działalność biurową, usługową.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł34,75 m² 18 964,03 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty: anna Hudak   Szukasz najlepszej lokalizacji w mieście? Już znalazłeś! Ładne, już wykończone mieszkanie z malowniczym widokiem na patio! Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł4 000 m² 3,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna przy granicy warszawy, blisko alei jerozolimskich Działka budowlana o powierzchni 20 100 m2, z Miejscowym Planem Zagospodarowania. Wszystkie media w ulicy. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 900 zł97,30 m² 9 238,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:723 m²

Dom wolnostojący 97 m | Działka 723 m | Budy Józefowskie Na sprzedaż Nowy Dom wolnostojący w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Budy Józefowskie, gmina Radziejowice.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł55,70 m² 12 746,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ustka, ul. Wczasowa - 500 M do morza | 2 pokoje | 55,70 m | 2 piętro Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, zadbane mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji Ustki - wschodnia części,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł68 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie 4-pokojowe 67,73 m | Osiedle Nowiny, rybnik | VIII piętro Nieruchomość łączy komfort nowoczesnego wyposażenia z doskonałą lokalizacją blisko punktów usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 717 m² 115,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 0,17 ha, położoną w Dębicy przy ul. Mościckiego. W pobliżu tereny rolne, łąki, oraz zabudowa jednorodzinna. Działka w mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 005 m² 69,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Nowych Łachach Blisko Narwi i stawów kąpielowych W ofercie sprzedaży działka budowlano - rekreacyjna o powierzchni 1005 mkw, położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł48 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 8. piętrze wieżowca na spokojnym osiedlu w dzielnicy Łódź Górna. Idealne zarówno dla pary, rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Noho premium lifestyle - Nowy standard życia! Oferujemy do wynajęcia najwyższej jakości apartament, funkcjonalny i ponadczasowy w najbardziej prestiżowej inwestycji w Krakowie - Młyny.

Szczegóły ogłoszenia

298 200 zł851 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki we Wrześni? Dobrze trafiłeś! Oferujemy działkę w przyjaznej okolicy, na spokojnym osiedlu. Dodatkowym atutem jest bliskość terenów rekreacyjnych, idealnych na wypoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł335 m² 2 683,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 834 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży - klimatyczny, wolnostojący dom zlokalizowany w przysiółku Kameralne, będącym częścią miejscowości Jeżowe w powiecie niżańskim. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł69,02 m² 17 371,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel.   Czteropokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 69,02 m2 z dwoma łazienkami i dużym balkonem 9 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

120,46 zł/m²162 m² 19 515 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite przedstawia ofertę lokalu użytkowego do wynajmu o powierzchni 162 m2 w kamienicy przy Al. Jerozolimskich w samym centrum Warszawy. Lokal znajduje się w piwnicy, nie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnego mieszkania do wynajęcia od zaraz? Zapraszam do zapoznania się z tą atrakcyjną ofertą! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37,84m2 składające się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł42,33 m² 2 598,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

*** nowa cena *** okazja inwestycyjna! Szukasz mieszkania, które możesz urządzić od A do Z, w atrakcyjnej cenie i z niskimi opłatami? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 279 551 zł117,39 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż pakiet dwóch niezależnych mieszkań (37a i 37b), zlokalizowanych na 5. piętrze kameralnej inwestycji Broniewskiego 15. Oferta idealna dla inwestora poszukującego dwóch źródeł dochodu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 272 zł56,58 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Odbiór wrzesień 2026r. Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2025r. w Rumi z windą. Mieszkanie o pow.całkowitej 56,58m składa się z : salonu z aneksem kuchennym (23,45m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł115 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:345 m²

W ofercie również domy z większymi działkami. Poszukujesz domu w cichej, spokojnej i polecanej przez wielu mieszkańców okolicy ? blisko lasu, ścieżki rowerowej ? Pragniesz zamienić.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki w miejscowości Krzeczyn Wielki, ul. Kryształowa/rubinowa. Do wyboru dowolne działki na podanym obszarze. Cena za ar 9000 zł. Działki nieuzbrojone. Kupujący ponosi koszty.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł70 m² 24,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pokój ( a w zasadzie 3 pokoje) dla singla Ciekawa opcja wynajmu dla spokojnego singla - piętro domu w spokojnej dzielnicy Kraszowice Do wynajęcia piętro domu w domu jednorodzinnym- na.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł50 859 m² 19,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o własnym kącie na wsi z nieograniczonym potencjałem? Ta wyjątkowa działka rolna w spokojnym Kozielu (gm. Belsk Duży) czeka właśnie na Ciebie! Dlaczego ta działka to strzał.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł94,50 m² 10 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:92 m²

Prezentuję kameralną inwestycję nowoczesnych domów w zabudowie segmentowej w prestiżowej i zielonej części Łomianek idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 139 000 zł135,40 m² 8 412 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 136 m2, posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 300 m2, w spokojnym rejonie Książenic. Lok.2.

Szczegóły ogłoszenia

2 015 000 zł103 m² 19 563 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

W centrum krakowa w kamienicy po generalnym remoncie cztery pokoje wykończone i wyposażone w wysokim standardzie Aneks kuchenny z lodówką oraz zmywarką, dwie łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł45 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 czerwcamint property ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie w nowej, prestiżowej inwestycji Angel Wawel.Prezentowany apartament znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²300 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Chcielibyśmy zaproponować Państwu, wynajem pięciu kondygnacji w ekskluzywnej kamienicy, w centrum gdańskiej starówki. Możliwość wynajmu całej powierzchni lub jednej kondygnacji. Do każdej.

Szczegóły ogłoszenia

17 387 250 zł2 318 300 m² 7,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro mb Nieruchomości oferuję na sprzedaż ziemię rolną o powierzchni 232 ha położoną w miejscowości Grabnik gmina Stare Juchy powiat Ełcki w województwie Warmińsko- mazurskim.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 255 m² 110,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchniach 1255 m2 oraz 1245 m2, położone w Olecku na Osiedlu Siejnik II. Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 250 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka, na której możesz postawić swój wymarzony dom! Cisza i spokój. Wokół piękna zielona przestrzeń. A jedyni sąsiedzi to Ci na przeciwko! lokalizacja: po pierwsze, działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł103,19 m² 9 196,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nieruchomość położona jest przy ul. Skowronkowej w dzielnicy Sławin. Znajduje się na nowo projektowanym osiedlu. Segment będzie gotowy do odbioru w III kwartale 2026 roku. Segment składa.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 248 m² 392,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1248 m2 zlokalizowana w Dziwnowie w otoczeniu działek pod zabudowę jednorodzinną. Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego: - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

204 000 zł1 275 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane z warunkami zabudowy - Uścikówiec, gmina Oborniki Polecamy atrakcyjne działki gruntu z wydanymi warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie domu.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 170 m² 55,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy Kniażyce, gm. Fredropol, 12 km od Przemyśla Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 21,7 ara, położoną w miejscowości.