Nieruchomości

238 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

480 000 zł59 m² 8 135 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe, przestronne i pełne naturalnego światła mieszkanie o powierzchni 59 m , położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych dzielnic Opola na.

Szczegóły ogłoszenia

792 000 zł720 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 720 m , położona w południowej części Katowice, w dzielnicy Piotrowice, przy ul. gen. Zygmunta Waltera-Jankego.

Szczegóły ogłoszenia

750 zł80 m²

 

Piętro:parter

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:750 zł

750zł to cena za miesiąc od osoby! Domek do wynajęcia dla pracowników, studentów czy firm o powierzchni w Rumi. Domek składa się z :2-pokoi, kuchni, łazienki, toalety. Domek jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz, 2 pokojowy apartament, 49 m2 z balkonem, wrocław. Lokalizacja: ulica Wszystkich Świętych, wrocław. Mieszkanie wyposażone i wykończone w wysokim standardzie, drewno na.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł1 344 m² 490,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie usytuowane działki z możliwością zabudowy jednorodzinnej w miejscowości Kiełczów pod Wrocławiem o powierzchni od 1224m2 do 1344m2. Oferta tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł56 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne i widne mieszkanie o powierzchni 56m2, usytuowane na drugim piętrze kamienicy, mieszczącej się na Placu Kazimierza Wielkiego w Tarnowie. Mieszkanie nieumeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Dołuje

Dołuje,zachodniopomorskie

869 999 zł114,19 m² 7 619 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:232 m²

Inwestycja w spokojnej okolicy tuż przy Szczecinie z szybkim dojazdem do Polic, kołbaskowa i Niemiec Domy bliźniacze będą gotowe do wydania do końca czerwca 2026 roku! Wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:740 m²

Na sprzedaż dom, krobia, centrum, 2 wejścia, 8 pokoi, garaż, budynki gospodarcze. Krobia, dom centrum, 8 pokoi, budynki gospodarcze, sprzedaż. Na sprzedaż przestronny dom rodzinny ok.200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł99,74 m² 13 535,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 99m 2 usytuowane na III-piętrze w bloku mieszkalnym zlokalizowanym na os. Podwawelskim. Mieszkanie na 3 i 4 piętrze kameralnego bloku (tylko7.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 399 m² 85,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1399m2 w miejscowości Olimpin, gmina Nowa Wieś Wielka. Wymiary działki : szerokość 25m x długość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokale biurowe w bardzo dobrze położonym budynku, duże hole i szerokie korytarze oraz funkcjonalne pokoje biurowe stwarzają dobre warunki do pracy i obsługi.

Szczegóły ogłoszenia

1 977 140 zł5 203 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa p/u ok 25 km od centrum Warszawy przy trasie S8. Działka widoczna z trasy. Możliwość zabudowy do 15m wysokości, intensywność zabudowy 0,6. Okolica wielu firm, magazynów itp.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²17 m² 595 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy Łódź, ul. Marysińska 76/80 Oferujemy atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 17,00 m , położony na parterze nowoczesnego budynku usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

14,80 €/m²1 380 m² 20 424 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wirtualny spacer: ALCHEMIA to jeden z najnowocześniejszych kompleksów biurowych Trójmiasta, położony w doskonałej lokalizacji przy al. Grunwaldzkiej 409.

Szczegóły ogłoszenia

426 272 zł38,06 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,06 mkw usytuowane na IV piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł37,70 m² 6 074 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szymański Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę przytulne mieszkanie o powierzchni 37,70 m zlokalizowane przy ul. Adama Mickiewicza 6 w Rudzie Śląskiej dzielnicy ruda, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł2 000 m² 59,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Czy szukasz kameralnego miejsca pod budowę domu dla Swojej Rodziny w okolicy Bydgoszczy ? Działka z wydanymi aktualnymi Warunkami Zabudowy! Zielonczyn , gmina Sicienko- 12km do Bydgoszczy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł60 m² 49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym, kameralnym budynku mieszkalnym, na osiedlu domków jednorodzinnych w Gdyni Redłowie. Dom usytuowany jest przy ślepej uliczce, w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł38,69 m² 7 624,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mam dla Ciebie ofertę dwupokojowego mieszkania, na czwartym piętrze, znajdującego się w bloku, w samym sercu Nysy! Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy: rynek. Okna mieszkania usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 974 560 zł106,80 m² 18 488,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli marzysz o ciszy, zieleni i prywatności, ale nie chcesz rezygnować z bliskości Starówki ta nieruchomość idealnie trafia w ten brief. Kameralne, intymne osiedle położone na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł2 465 m² 283,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna z ogromnym potencjałem inwestycyjnym Grajewo Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 2465 m , położona w dynamicznie rozwijającej się części Grajewa.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł32,52 m² 11 531,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż lokal o powierzchni 32,52 m2, zlokalizowany w budynku z 1981 roku, przy ul. Grójeckiej w dzielnicy Ochota. W pobliżu liczne restauracje, placówki medyczne, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł2 282 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym miejscu, gdzie stworzysz swój wymarzony dom? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Lokalizacja: stasiówka. "W sercu malowniczej okolicy, w pobliżu Kodnia " Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł100 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone w miejscowości Kamień, gmina Czyże, powiat hajnowski w niezwykle spokojnej, kameralnej okolicy, na uboczu zabudowy, w otoczeniu natury i z.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

356 868 zł42,79 m² 8 339,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od Dewelopera bez podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomosci. Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowym i nowoczesnym apartamentowcu w Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł932 m² 48,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość jest położona w Dziekanowie Polskim, przy wale wiślanym,a około 40m powierzchni zgodnie z planem miejscowym stanowi teren wału. Znaczna część działki jest położona na.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł62,28 m² 9 874,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,28 m , położone na parterze w nowoczesnym, 3-piętrowym budynku z 2016 roku w Wejherowie. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł1 200 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana 1200 m2 w Komorowie koło Pruszkowa o wymiarach 31x 39. Dojazd do działki drogą asfaltową. Dla działki są warunki zabudowy , możliwość zabudowy 35%.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł147,53 m² 5 219,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:683 m²

| bez prowizji od kupującego - nowy dom - parterowy z poddaszem użytkowym w zabudowie bliźniaczej w Zgierzu, ul. Piaskowice Oferujemy do sprzedania dom o powierzchni 147,53 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

546 000 zł60 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz za dodatkową opłata! Dni otwarte - umów wizytę,.

Szczegóły ogłoszenia

325 260 zł1 807 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 1 807 m | Połęczyno | 100 m od jeziora | 180 zł/m Połęczyno, gm. Somonino, pow. kartuski Powierzchnia: 1 807 m Cena: 325 260 zł Opis nieruchomości: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł8 903 m² 50,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości sverum ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną, dużą działkę położoną w miejscowości Wręczyca Wielka przy ul. Mickiewicza, o powierzchni 8903 m .

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł48 m² 11 145,83 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 znajdujące się przy ul. Księdza Jerzego Popiełuszki w Rzeszowie. Meszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

326 520 zł1 814 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu do sprzedaży bardzo ładną nieruchomość - nieco większą działkę w Brennej, przy ul. Głębiec. Cisza, spokój, super słoneczna wystawa, ładny widok i prawie pełne.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł343,67 m² 12 512 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:864 m²

Budynek mieszkalno - usługowy o pow. 343,67 m2 (uż. 285,67 m2, z możliwością rozbudowy), posadowiony na działce o pow. 864m2. Nieruchomość z ogromnym potencjałem - aktualnie na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Stargard,zachodniopomorskie

850 000 zł212 m² 4 009,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:147 m²

To miejsce: - do mieszkania i zarabiania jednocześnie, - do wydzielenia dwóch funkcji pod jednym adresem, - do zrobienia czegoś po swojemu, pełna swoboda w podziale przestrzeni prywatnie, na.

Szczegóły ogłoszenia

483 750 zł64,50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferuję do sprzedaży: przestronne, słoneczne trzypokojowe mieszkanie w Centrum Częstochowy przy ul Jasnogórskiej Mieszkanie, położone na 3 piętrze w bloku trzypiętrowym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł130 m² 1 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:195 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą zakupu budynku mieszkalnego położonego w gminie Zabierzów obręb Nielepice. Budynek znajduje się przy ulicy Kasztelańskiej 33 (stary numer 105).

Szczegóły ogłoszenia

1 512 598 zł108,82 m² 13 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 108,82 m , zlokalizowany przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł1 058 m² 935,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: atrakcyjnie zlokalizowana działka w Gdańsku Kokoszkach przy ul. Czaplewskiej. Dojazd z płyt betonowych yomb. Położona na osiedlu domów jednorodzinnych w otoczeniu ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 257 zł48,27 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży funkcjonalne 3 - pokojowe mieszkanie na nowo powstającej inwestycji, w kameralnej niskiej zabudowie, na południu Rzeszowa. Opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 48,27m2 -.