Nieruchomości

238 532 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Działka

Kołczewo,zachodniopomorskie

1 050 120 zł7 060 m² 148,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam na sprzedaż działkę położoną w Kołczewie w gminie Wolin tuż przy Parku Wolińskim trzy kilometry od morza. W sąsiedztwie dom jednorodzinny, pole golfowe , jezioro i las.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł76 m² 15 789,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego i przestronnego mieszkania dwupoziomowego, położonego na prestiżowym Osiedlu Bajkowym w Kołobrzegu. Ta wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

59 900 zł800 m² 74,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kameralne osiedle jednorodzinne w bezpośrednim sąsiedztwie rozległego lasu, wygodny dojazd drogą o nawierzchni asfaltowej. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze dostępność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł42 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe mieszkanie 2-pokojowe w doskonałej lokalizacji - ul. Rakowicka. Zamknięte, nowoczesne i monitorowane osiedle. Kilka minut spacerem do centrum miasta. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł69,28 m² 8 646,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokojowe mieszkanie o pow. 69,28m2 w znakomitej lokalizacji - Rzeszów, ulica Zawiszy Czarnego. Zakończenie inwestycji przypada na grudzień 2026 roku. Opis nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

251 000 zł1 255 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji! klient kupujący nie ponosi kosztów biura nieruchomości! Przedstawiam na sprzedaż znakomitą działkę budowlaną położoną w Rybniku Chwałęcicach. Piękne miejsce, zapewniające.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Kraków,małopolskie

465 000 zł80 m² 5 812,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Na sprzedaż działka z budynkiem położona przy ul. Wapiennik w Krakowie. Do działki prowadzi droga z kostki brukowej, otoczenie bloków mieszkalnych. Numer działki: 49/10 Obręb: k-49.

Szczegóły ogłoszenia

516 000 zł67 m² 7 701,49 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: mieszkanie Lokalizacja: bolesławiec ul. Plac Pokoju Pokoje : 3 Powierzchnia użytkowa: 67 m2 Piętro : parter największe zalety! - Mieszkanie po remoncie - Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł36,60 m² 9 836,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 36,6 m2 , wraz z dużym balkonem, oraz przynależną piwnicą o powierzchni ok. 2,5 m2 w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

4 079 600 zł291,40 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal biurowy na Kabatach. Lokal znajduje na piątym piętrze budynku biurowego z 2000 roku. W budynku winda, recepcja, parking podziemny. Przeznaczenie - biurowe, szkoleniowe. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

150 zł/m²20 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Właściciel oferuje do wynajęcia przestrzeń handlową/kiosk/wyspę handlową w nowoczesnym ch Tkalnia w samym sercu Pabianic. Ponad 1 milion odwiedzających miesięcznie gwarantuje duży napływ.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł600 m² 1 081,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 341 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 2341 m2 położoną w miejscowości Godzieszów, zabudowaną budynkiem z II połowy XIX.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł130 m² 5 069,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 130 m2, położone w Legnicy przy ul. Rycerskiej, blisko centrum miasta. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł39,91 m² 3 733,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,91 m , położone na parterze w kamienicy przy ul. 27 Stycznia w Trzciance. Lokal składa się z holu, kuchni, łazienki oraz dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

357 174 zł40 m² 8 929,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane w Chorzowie w jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta. Oferta specjalna cena promocyjna obowiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł118 m² 21 610,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament 118 m przy Parku Wschodnim Willa Wrocław. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży eleganckiego apartamentu o powierzchni 118 m , położonego na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł63 m² 12 523,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63 m2, usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku mieszkalnego z wielkiej płyty z 1970 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

62,07 zł/m²29 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy lokal użytkowy o powierzchni 29 m2, położony na pierwszym piętrze w budynku wolnostojącym, rejon ul. Hetmańskiej. W lokal wyposażony jest w klimatyzator, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

55 476 zł4 623 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł7 436 m² 79,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej Jeziora Bardęga Działka znajduje się w malowniczej okolicy, z dala od zgiełku miasta, ale jednocześnie jest łatwo.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 300 m² 54,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy miłośnikom przyrody działkę na której można wybudować dom całoroczny lub letniskowy. Działka znajduje się na Pogórzu Kaczawskim w pobliżu Legnicy. Dojazd z A4 lub S3. Graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł38,20 m² 13 848,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Obniżona, bardzo atrakcyjna cena! Do sprzedaży apartament w największym nadmorskim kurorcie w Kołobrzegu, w obiekcie pięciogwiazdkowym, w zachodniej części miasta. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Płozy

Płozy,warmińsko-mazurskie

77 000 zł1 054 m² 73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Płozach koło Szczytna o pow. 1054 m2 blisko drogi asfaltowej. W sąsiedztwie nowo budowane domy mieszkalne. Blisko działki znajdują się przyłącza do prądu.

Szczegóły ogłoszenia

438 000 zł1 457 m² 300,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojone, słoneczne działki blisko jeziora Tuchomskiego! lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Warzenko. Położenie miejscowości na obrzeżach Trójmiasta to najlepszy wybór.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

971 355 zł145 m² 6 699 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nowy dom w zabudowie szeregowej - Sadków k. Wrocławia Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w miejscowości Sadków, w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł111 m² 8 063,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe z Balkonem zlokalizowane w świetnej lokalizacji śródmieścia Katowic przy ulicy Kochanowskiego. Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w 4-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł5 200 m² 76,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

| nieruchomość położona w miejscowości Sowia Wola, w gminie Czosnów. Na terenie działki jest zarybiony staw, który położony jest także na kilku sąsiednich parcelach.

Szczegóły ogłoszenia

54,98 zł/m²33,30 m² 1 831 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale w nowo powstałym Centrum Handlowym w miejscowości Dominowo. Rewelacyjna lokalizacja przy ulicy Średzkiej, głównej ulicy miejscowości , swoboda parkowania aut, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

5 043 000 zł29 779 m² 169,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z kilku działek o łącznej powierzchni 29779 m2 zlokalizowana w miejscowości Pińczów, na terenie przemysłowym. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł98 m² 5 408,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 98 m ul. Sowińskiego, tarnów | 3 pokoje + kuchnia + służbówka Przestronne, pełne światła mieszkanie o powierzchni 98 m położone na 2 piętrze kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47 911 m² 7,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na malowniczym, czystym ekologicznie terenie, objętym programem Natura 2000, w miejscu gdzie przez drogę przebiegają sarenki a widok przelatujących żurawi nikogo nie dziwi znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

74 900 zł624 m² 120,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta: działki budowlane sąsiadujące bezpośrednio z rozległym kompleksem leśnym, zaledwie 15 minut od Kielc. Osiedle położone w otulinie Suchedniowsko-Oblęgorskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 220 m² 2 232,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Kompleks magazynowo-produkcyjny, o całkowitej powierzchni 1220 m2, zlokalizowany obok trasy szybkiego ruchu nr 50, położony w rejonie gwarantującym szybki i łatwy dojazd do aglomeracji.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł25 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Stylowy apartament przy samej plaży Międzyzdroje, pierwsza linia brzegowa Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament z balkonem, położony na parterze w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

82 500 zł1 500 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 1200m2 z Biurem 300m2 zlokalizowany Warszawa Ursynów. Standard: konstrukcja płyta warstwowa 12cm ściana, 15cm dach wysokość 9 m 2x bramy z poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł340 m² 1 764,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż hala o pow.305,2m , o wysokości ok.5.5m w budynku byłych Zakładów Poligraficznych z 1926r. przy ul. Batalionów Chłopskich 77 w Koszalinie. Hala w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

162 000 zł40 934 m² 3,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

*** cena do negocjacji *** Oferujemy Państwu wyjątkową okazję nabycia dwóch sąsiadujących działek leśnych o łącznej powierzchni 8,5259 ha, zlokalizowanych w malowniczym regionie.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł68,41 m² 5 408,57 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: mieszkanie Lokalizacja: lubin, ul. Jastrzębia Powierzchnia użytkowa: 68,41 m 2 Pokoje: 3 pokoje Piętro: VI (winda) największe zalety! Świetna lokalizacja-.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł123 m² 8 048,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:842 m²

Nowoczesny dom parterowy blisko lasu Olszewnica Stara. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu parterowego w stanie deweloperskim, położonego w niezwykle spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

558 000 zł55,20 m² 10 108,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Jeżyce, ul.Dąbrowskiego , na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym na zamkniętym parkingu. Mieszkanie dwupokojowe obecnie przerobione na trzypokojowe, dwustronne, jasne,ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł175,41 m² 5 301,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 730 m²

Przestronny dom wolnostojący w Brzeżnicy Na sprzedaż komfortowy, rozkładowy dom wolnostojący położony w spokojnej okolicy Brzeżnica. Nieruchomość idealna dla większej rodziny lub dla.