Nieruchomości

239 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 zł/m²35,84 m² 2 294 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy składający się z 2 pomieszczeń o łącznej powierzchni 35,84 m2. Lokal można wynająć jako całość lub osobno (12,24 i 23,60m2). Znajduje się na 2p.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

949 000 zł120 m² 7 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:284 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą wyłącznością. Na sprzedaż inwestycja deweloperska zlokalizowana w prawobrzeżnej części Szczecina - Kijewie - składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł3 130 m² 266,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna działka z możliwością podzielenia na mniejsze, zlokalizowana w otoczeniu pięknej przyrody z malowniczym widokiem na okolice rzeki Kłodawy i tereny zielone. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł112 m² 11 160,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne czteropokojowe mieszkanie w świetnie skomunikowanej części miasta, położone w dzielnicy Siedlce w Gdańsk przy ul. Lecha.

Szczegóły ogłoszenia

6 476 720 zł8 433 m² 768,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna kraków czyżyny / łęg grunt pod usługi / deweloperkę 8 433 m strategiczny teren inwestycyjny W krakowie Z potencjałem wzrostu wartości Na sprzedaż grunt.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł4 081 m² 102,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż siedliska z budynkiem mieszkalnym w stanie surowym - na działce piętrowy budynek do wykończenia - media: woda, prąd - dojazd: asfalt/droga utwardzona - zabudowa jednorodzinna uwaga.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Maków,mazowieckie

550 000 zł140,72 m² 3 908,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:818 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 118 m z garażem jednostanowiskowym. Nieruchomość położona jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł72,95 m² 5 743,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

73m2 dla rodziny Osiedle Siejnik Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,95 m położone na 2 piętrze w niskim, 3-piętrowym budynku na Osiedlu Siejnik I w.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł145,30 m² 11 699,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

*Oferta wyłącznie w sdp Nieruchomości!* Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 *ZDJĘCIA PRZEDSTAWIONE W OFERCIE TO WIZUALIZACJE* Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 500 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1500m2. Działka położona jest w miejscowości Gródek, obok zalewu. Cena: 105 000,00 Więcej informacji u opiekuna oferty pod nr 602.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł38 m² 8 657,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 37,7m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym z cegły w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie przeszło gruntowny remont.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł868 m² 100,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ustawna działka budowlana o powierzchni 868 m , położona w miejscowości Stare Siołkowice w spokojnej, zielonej okolicy o charakterze zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł100 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia mieszkanie w Dzierżoniowie, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju; mieszkanie umeblowane; w kuchni meble ze sprzętem agd (płyta, piekarnik.

Szczegóły ogłoszenia

348 840 zł1 938 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjnie położone działki w miejscowości Droszków (gmina Zabór). Kompleks 12 działek położony jest na trasie Droszków- zabór z bezpośrednim zjazdem z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł64,38 m² 9 164,34 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: patrycja Górska tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie w samym centrum Łodzi, na osiedlu Manhattan. Nieruchomość: przestronne, rozkładowe 3 pokoje z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł3 251 m² 82,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna w pobliżu jeziora i lasu - na wsi - Ostroróg, gmina Czaplinek Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny teren o przeznaczeniu zabudowy rekreacji indywidualnej oraz zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł5 168 m² 67,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

W sercu urokliwego Małego Rudnika znajduje się ta przepiękna działka na sprzedaż, która zachwyca swoim potencjałem. Znajdująca się w sąsiedztwie malowniczych domów jednorodzinnych, ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 400 zł1 019 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana, w bliskiej odległości od Miasteczka Wilanów i w bezpośrednim sąsiedztwie obwodnicy. Działka jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego, znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

76 200 zł15,30 m² 4 980,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal W kamienicy na starym mieście Świetna lokalizacja | Blisko Rynku Głównego | Historyczna kamienica ****** nieruchomość: lokal znajduje się na poziomie piwnic, powierzchnia wynosi 15,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50,60 m² 49,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 50,60 m na krakowskim Ruczaju, przy ul. Kobierzyńskiej. Lokal usytuowany na 2 piętrze w 3-piętrowym budynku. Wynajmując to.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł51,50 m² 6 019,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Biuro Locatus pragnie przedstawić do sprzedaży mieszkanie w sercu dzielnicy Północ! Atuty : - 2 ustawne pokoje - 51,5m2 - 3 piętro w bloku czterokondygnacyjnym po termomodernizacji - duży.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł2 563 m² 858,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Jedyna taka oferta! Atrakcyjny teren pod inwestycję w po bliżu ścisłego centrum Bielska-Białej Z aktualnymi warunkami zabudowy dla dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł81 m² 21 604,94 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować 80 metrowy apartament z ogromnym tarasem blisko 70 m2 na sprzedaż w kameralnym budynku położonym przy ulicy Lema z widokiem na Tauron Arenę. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 000 zł34,85 m² 15 150,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z ogródkiem - Osiedle Juu, białołęka bez Podatku pcc! Na sprzedaż - cesja umowy deweloperskiej Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,85 m z prywatnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

359 900 zł181,53 m² 1 982,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 809 m²

Rezerwacja-rezerwacja-rezerwacja Dom z potencjałem, nawet dla dwóch rodzin. Jastrzębie-Zdrój, dzielnica Moszczenica. Powierzchnia całkowita działki to 1809 m2 (w obecnym mpzp część budowlana ok.

Szczegóły ogłoszenia

42,45 zł/m²106 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Niepowtarzalna oferta: ekskluzywny lokal w zabytkowej kamienicy w sercu Opola. Oferujemy Państwu do wynajęcia ekskluzywny lokal zlokalizowany na parterze historycznej kamienicy, uznawanej za.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Łask,łódzkie

615 000 zł247 m² 2 489,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek biurowo-magazynowy w spokojnej lokalizacji Kolumny k/łasku bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży budynek biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni ok. 247 m.kw usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

235 080 zł1 306 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowe oferty działek W naszym biurze! W ofercie naszego biura również inne działki w tej okolicy o powierzchni od 591m2 do 1552m2. Mam przyjemność przedstawić Państwu działkę.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 000 zł4 000 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prezentuje halę magazynowa w Lubiczu Dolnym. Magazyn wielkości 4000 mkw. o wymiarach 40 x 100 m. Hala 4000 mkw, wysokości około 8 m. Posiada dwa doki załadunkowe oraz możliwość wyjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł70 187 m² 113,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni przeszło 7 hektarów z linią brzegową Jeziora Ostrzyckiego Na działce trzy budynki o przeznaczeniu komercyjnym do generalnego remontu. Budynek hotelowy -.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł320 m² 11 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Oferuję do sprzedaży dom "z duszą" usytuowany w bocznej uliczce Wawra. Właściciele rozważą również propozycję zamiany na dom parterowy lub apartament z ogrodem z dobrą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł55,60 m² 4 478,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Lipinki Łużyckie - mieszkanie 55,6 m2 + piwnica, cena 249 000 zł. Oferta inwestycyjna - sprzedaż / zamiana. Na sprzedaż lub zamianę atrakcyjne mieszkanie położone w miejscowości Lipinki.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł47,80 m² 6 485,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Lubinie. Nieruchomość o powierzchni 47,8 położona na parterze w samym sercu miasta. Układ lokalu: - przestronny salon z wyjściem do kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł80 m² 2 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1874

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: ławica Powierzchnia: 178,32 m.kw. Liczba pokoi: 2 Piętro: 1 z 2 Media: woda, prąd, co własne Czynsz: 670 zł Cena: 180 000 zł Opis: na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł240,50 m² 1 205,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 431 m²

***okazja - budynek mieszkalno-usługowy Z utwardzonym placem*** ***nieruchomość idealna pod bazę firmy lub mieszkanie Z warsztatem*** Budynek o powierzchni użytkowej 240,5m2 posadowione na.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł150 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:56 059 m²

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Hale przemysłowe i magazynowe do wynajęcia Czechowice-Dziedzice teren dawnej Zapałkowni ul. Łukasiewicza 5 Opis nieruchomości Na wynajem oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł84,09 m² 11 654,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do kupienia lokal o pow. 84m2 położony przy głównej arterii Zgorzelca, ul. Kościuszki, ciąg sklepów i lokali usługowych. Lokal parterowy z salą sprzedaży 65m2 i zapleczem 20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 759 zł81,17 m² 10 050,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania gotowego do odbioru w Pruszczu Gdańskim. Numer mieszkania: b1.25 Cena: 815 759 Powierzchnia: 81,17 m2 Liczba pokoi: 4 Piętro: 0/2 Ogród:.

Szczegóły ogłoszenia

803 000 zł4 015 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działki gruntu o łącznej pow. 4.015 m2 składające się z : - działki gruntu o pow. 3.639 m2 przeznaczona w połowie pod tereny rolnicze w połowie pod tereny przemysłu.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł40 m² 8 475 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe, balkon, w bardzo dobrej lokalizacji w Centrum Piły Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 3 piętrze budynku przy Placu Konstytucji w Pile.

Szczegóły ogłoszenia

5 250 000 zł10 000 m² 525 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1 ha w cichej i zielonej okolicy Rumi/ Redy, doskonała pod tereny rekreacyjne i ekologiczne! lokalizacja: działka położona jest na granicy Rumi i Redy,.