Nieruchomości

238 370 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

323 340 zł1 902 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę w Rzeszowie w dzielnicy Budziwój przy ul. Nadziei. Wymiary 44m x 40 m z dojazdem łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł50 m² 8 880 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Loftowe, przestronne mieszkanie po generalnym remoncie 50 m , 3 pokoje Pl. Wolności, kielce. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży stylowego, loftowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł242,50 m² 9 072,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:829 m²

Dwa symetryczne bliźniaki w Radości wybudował kierownik budowy z 40-letnim doświadczeniem - z założeniem, że zamieszkają tu jego dzieci z wnukami. Dlatego kluczowe decyzje nie.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²45 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal na wynajem w centrum miasta - Piła Aleja Wojska Polskiego Przedmiotem oferty jest lokal usługowy o łącznej powierzchni ok. 45m2 położony na I piętrze budynku handlowo-usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

123 000 zł1 024 m² 120,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Proponujemy do sprzedaży 2 działki budowlane położone w atrakcyjnej części miejscowości objazda o powierzchni od 1023m2 do 1025m2. Działki ulokowane pośród niskiej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 609 740 zł121,95 m² 13 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 121,95 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Lublin

Lublin,lubelskie

12 000 zł380 m² 31,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia kwatery pracownicze - Lublin, abramowice Kwatery znajdują się w domu jednorodzinnym o łącznej powierzchni około 380m2, dostępnych jest łącznie 29 miejsc noclegowych.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł95,40 m² 3 449 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal 95 m w centrum Lidzbarka Warmińskiego Prezentujemy lokal w samym sercu starówki Lidzbarka Warmińskiego. Lokal może być ozdobą jednej z dróg które prowadzą ze.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł63 m² 9 984,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Położenie tuż obok Parku Natura 2000 dodaje wyjątkowego charakteru temu miejscu, zachęcając do odkrywania bogactwa lokalnej fauny i flory oraz aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł56,30 m² 28,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie -lsm. Mieszkanie o pow. użytkowej 56,3 m2, składa się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki z kabiną prysznicową oraz oddzielnej toalety. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 076 502 zł100,42 m² 10 720 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²170 m² 5 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal z dużymi witrynami z sala główną w układzie open space. Centrum miasta. W lokalu dodatkowo 6 niezależnych pokoi wydzielonych przeszkleniami. Część socjalna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł99 m² 8 585,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Umowa na wyłączność! kupującu nie płacą prowizji! Budowa domu rozpocznie się po podpisaniu przez klientów umowy Deweloperskiej! Versus Nieruchomości oferuje do sprzedaży 1/2 bliźniaka (lokal.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł20 500 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja: studzianka, gm. Jeziorany (powiat olsztyński) Powierzchnia: 20 500 m (2,05 ha) Numer ewidencyjny: 157, obręb Studzianka Przeznaczenie: zabudowa zagrodowa Status prawny: pełna własność,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł56,71 m² 42,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 56,71 m , położone w nowym budownictwie, przy ul. Składowej 2a. Wszystko nowe, w pełni umeblowane i wyposażone wystarczy się.

Szczegóły ogłoszenia

1 910 000 zł250 m² 7 640 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Jedyny taki lokal w Darłowie! Doskonała lokalizacja- plac Kościuszki Plac Kościuszki stanowi dawny rynek miejski z centralnie umiejscowionym Ratuszem. Wzdłuż placu usytuowane są budynki.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł35 m² 21 400 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż w pełni umeblowane, dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie, położone zaledwie kilka minut spacerem od plaży. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

81,63 zł/m²245 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Lokal W centrum warszawy wyjątkowa lokalizacja I klimatyczne wnętrza parametry nieruchomości: powierzchnia: 240 m 6 przestronnych pomieszczeń biurowych Oddzielna, w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł222 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zapraszam do skorzystania z atrakcyjnej oferty sprzedaży budynku z dużym potencjałem. Lokalizacja: pilica, powiat zawierciański Powierzchnia użytkowa: 222 mkw. Powierzchnia działki: 180 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 999 zł47 m² 12 744,66 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni około 47.

Szczegóły ogłoszenia

Hala, ul. Grudziądzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

11 200 zł800 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 800m2, w pobliżu centrum na osiedlu Mokre. Obiekt przy ul. Grudziądzkiej, z bezpośrednim wjazdem od ulicy. Duża brama wjazdowa,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł150 m² 2 926,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości o charakterze siedliskowym zlokalizowanej na skraju wsi i lasu około 100 km od Warszawy, 20 km od Makowa Mazowieckiego, na.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł1 022 m² 135,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlano-rekreacyjna o powierzchni 1022 m w miejscowości Łomnica, gmina Urszulin brama do Poleskiego Parku Narodowego! Położona w pierwszej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł21,65 m² 17 551,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, realizacja: II kwartał 2026 Lokal M8, balkon: 10,33 m, m-ce parkingowe (naziemne) : 25.000 zł (dodatkowo) Pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja o standardzie na.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł56,70 m² 11 446,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, dwustronne, z widokiem na podwórko (w trakcie rewitalizacji), jasne i słoneczne (bardzo duże, wysokie witryny okienne). Lokal po remoncie kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł70 m² 12 785,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dom pod klucz | Przypki, gm. Tarczyn | 70 m ogród 300 m Nowoczesny, gotowy do zamieszkania dom w spokojnej, zielonej okolicy. Świetny dojazd do Warszawy szybki dostęp do S7 i S8, ok. 20.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł50 m² 84 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Leach and Lang prezentuje mieszkanie w świetnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - jednej sypialni - łazienki - balkonu Balkon typu loggia z przeszkleniem.

Szczegóły ogłoszenia

87 500 zł3 500 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjna wybudowana w latach 90-ych o powierzchni ponad 3500m2, w tym otwarta przestrzeń o wymiarach 55m x 41m , wysokość 4,1 (miejscami ponad 7m wysokości).

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²216,85 m² 15 613 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu nowoczesnej powierzchni biurowej wielka 27 - biurowiec artefakt - klasa A W doskonałej lokalizacji artefakt przy ul. Wielkiej 27 we Wrocławiu to nowoczesny biurowiec klasy A, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

15,75 zł/m²306,84 m² 4 831 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: mucharz 226 Powierzchnia najmu: 306,84 m2 Liczba pomieszczeń: 17 Grunt: dz. ewid. nr 802/35 o pow. 377 m2 Forma własności: udział   w użytkowaniu wieczystym gruntu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 109 m² 216,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, szczecin Skolwin ul. Krajobrazowa. Działka o pow. 1109 m2m2 położona na terenie oznaczonym w Planie Zagospodarowania Przestrzennego, będącym w trakcie uzgodnień,.

Szczegóły ogłoszenia

119 880 zł1 332 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Ropczycach ul. Wyszyńskiego - Działka posiada Warunki Zabudowy - w pełni uzbrojona - numer ewidencyjny działki nr 961/2 Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł49,30 m² 6 186,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne do własnej aranżacji mieszkanie zlokalizowane w Chełmie na ul. Wolności. Nieruchomość o powierzchni 49,30 m2 usytuowana jest na trzecim piętrze. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

392 000 zł32 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Iwiny Nowa inwestycja wśród zieleni. Park Bieńkowicki (11 minut spacerem) Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem) Biedronka (6 minut samochodem) ch Ferio Gaj (12 minut samochodem) 0,59 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł70 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:480 m²

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: wyjątkowa okazja - Nowy dom na rod Waryński, 1,5 km od plaży Stogi Szukasz miejsca, które łączy komfort, nowoczesne wykończenie i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

423 283 zł45,80 m² 9 241,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni całkowitej 45,8 m (powierzchnia użytkowa 35,57 m ) położone na 3 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

7 200 zł360 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala 360 m, z biurami od ulicy z witryną! Położona w przemysłowo - handlowej dzielnicy Torunia! ogrzewana! Z biurami, pomieszczeniem socjalnym i toaletami! brama Z poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł61,49 m² 29,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Minimalny okres umowy: 12 miesięcy. Umowa w formie najmu okazjonalnego. Polecam Państwu przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze w kameralnej kameinicy, zlokalizowane w Sosnowcu przy ul.