Nieruchomości

238 537 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

1 639 000 zł79 m² 20 746,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym rozkładem 3-pokojowego mieszkania w inwestycji Royal Residence od robyg, w najnowszym etapie 6! Stan prawny: cesja umowy deweloperskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

938 000 zł74 m² 12 675,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Jasne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie z loggią w zielonej okolicy - idealne dla rodziny lub jako inwestycja. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74 m , usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe

Brodnica,kujawsko-pomorskie

420 000 zł120 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na parterze w kamienicy w centrum Brodnicy sprzedam. Ulica Przykop to arteria opinająca ścisłe centrum miasta od południowej, wschodniej oraz północnej strony. Tędy.

Szczegóły ogłoszenia

204 100 zł3 193 m² 63,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 3193 m , położona w miejscowości Pasynki, zaledwie 15 km od Białegostoku. To idealne miejsce dla osób, które chcą cieszyć się spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł152,30 m² 6 434,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 362 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom parterowy o łącznej powierzchni 152,3 m (część mieszkalna 134,20 m + garaż 18,10 m ), usytuowany na dużej, pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł45 m² 13 969 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | świetna lokalizacja | idealne pod inwestycję lub dla pary Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 44,32 m , położone w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł200 m² 7 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:976 m²

Oferta sprzedaży na wyłączność. Na sprzedaż nowoczesny i stylowy dom w zabudowie wolnostojącej, o powierzchni użytkowej ok. 130m2, zlokalizowany w świetnej i cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 249 000 zł745 m² 3 018,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 745 m , zlokalizowana przy ul. Miłoszyckiej we Wrocławiu (swojczyce). Nieruchomość zabudowana jest kamienicą wielorodzinną wpisaną do Gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 274 m² 1 962,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Nieruchomość w dzielnicy Wawer: - w pobliżu stacji kolejowej - Warszawa Radość, - wśród zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, - do przeznaczenia na biura,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł32 m² 14 031,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Atuty: - 5 minut spacerem do skm Politechnika - idealne dla studentów - świetna lokalizacja - blisko tramwaj, autobus, skm - bliskość do Politechniki Gdańskiej (15 minut pieszo) - tylko 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

991 000 zł61,70 m² 16 061,59 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 61,7 m , położone na 10. piętrze w dzielnicy Gdańsk Zaspa. Dwustronna orientacja okien oraz zabudowany balkon z panoramicznym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż piękny, intrygujący, duzy apartament w samym sercu Włocławka. Mieszkanie mieści się w starej kamienicy, ponad stuletniej, obecnie kamienica została odnowiona (nowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł183,19 m² 8 134 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:595 m²

Ta oferta tylko u nas! Więcej informacji: robert 510 297 *341 Oto Alternatywa Dom wolnostojący | 183,19 m | Kraków Dębniki / Tyniec Szukasz nowoczesnego domu z własnym ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 900 zł199,20 m² 7 028 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.200 m2, położony na dużej działce ok. 850 m2, w bardzo zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł850 m² 564,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz kameralnej działki z pięknym widokiem, gdzie możesz wybudować dom? Ta nieruchomość jest dla Ciebie! lokalizacja: jankowo Gdańskie to dynamicznie rozwijająca się miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł183 m² 103,83 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament W centrum miasta W prestiżowej inwestycji Wyjątkowa lokalizacja | Panorama Warszawy | 183 m | 6 pokoi | 3 balkony | Wysokie piętro | 2 miejsca parkingowe |.

Szczegóły ogłoszenia

67 000 zł2 746 m² 24,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta z wyłącznością dla biura Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę w kształcie prostokąta o powierzchni 2 746 m2. położoną w Mszanie Dolnej W planie.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł243,50 m² 9 240,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Oferta dostępna W pepper house! atuty nieruchomości: wysoki standard wykończenia Jezioro Otomińskie oraz Las w bezpośrednim sąsiedztwie domu Bliskość obwodnicy zapewnia bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 096 m² 236,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka budowlana o pow. 1096 m 2 położona na osiedlu domków jednorodzinnych w miejscowości Dolaszewo , gm. Szydłowo (obrzeża miasta Piły). Dojazd samochodem 7 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł88,88 m² 10 002,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Nowoczesny dom Z ogrodem | blisko wrocławia | rynek pierwotny - brak prowizji Kto z nas nie marzył o własnym domu z ogrodem, który łączy ciszę i prywatność z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł39,10 m² 8 925,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Czeladzkiej, dzielnica Pogoń. Mieszkanie po generalnym remoncie, w ramach którego zostały.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł5 447 m² 179,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 0,5447 ha w Stargardzie przy ulicy Tytanowej. Teren zabudowy produkcyjno-bazowo-składowej. Z uwzględnieniem: - zabudowa wolnostojąca - dopuszczalna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowo-biurowy | 79 m | Śródmieście | Witryny Ofertą wynajmu jest funkcjonalny lokal usługowo-biurowy o łącznej powierzchni 79 m , usytuowany w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przy jeziorze, nieskażona natura w czystej postaci. Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działki o powierzchni 1000 m2, znajdujących się w miejscowości Kaleń , gmina.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł127,47 m² 50,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** oferta specjalna*** we invite you to visit 7 days A week This unique, luxurious apartment is located in Wrocław's famous Art Nouveau gem - a "round" tenement house located at the intersection.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł51,70 m² 8 684,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przestronne 3 pokojowe mieszkanie w niskim bloku na osiedlu Słonecznym. Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie, w którym możesz zaaranżować idealne dla siebie wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

182 000 zł1 300 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka położona w urokliwej miejscowości niedaleko Gdyni w pobliżu nowej trasy kaszubskiej. Działka jest uzbrojona. Przyłącza wody i prądu znajdują się na.

Szczegóły ogłoszenia

6 877 €2 300 m² 2,99 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Miejski magazyn do wysokiego składowania o powierzchni magazynowej ok. 2300 m2 oraz przynależna część biurowo-socjalna ok. 200 m2 położony w przemysłowej dzielnicy - Łódź Widzew.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł78,84 m² 7 597,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę na wyłączność: na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 77,84 m2, z ogrodem 25m2 oraz poddaszem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł240 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:677 m²

Szukasz domu, w którym Twoja rodzina znajdzie przestrzeń, komfort i spokój, a jednocześnie będziesz blisko morza? atuty: - przestronny dom, - duża działka, - bliskość morza, - garaż,.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł42,81 m² 6 073,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym sypialnia łazienka przedpokój Do mieszkania przynależy piwnica. Wyposażenie - do uzgodnienia. Standard wykończenia: panele oraz płytki na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Polecam do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 48m2 po generalnym remoncie znajdujące się na trzecim piętrze ocieplonego bloku z płyty przy ul. Podmiejskiej 3. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł2 215 m² 218,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna, atrakcyjna, równa, przygotowana pod zabudowę działka budowlana o wymiarach około 44x50 m (2215m2), w całości ogrodzona, uzbrojona w sieć wodociągową.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Marki

Marki,mazowieckie

1 200 000 zł108 m² 11 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:136 m²

Segment z 2019 r. | ogródek od południa | garaż w bryle Na sprzedaż dom wolnostojący w zabudowie szeregowej (środkowy), składający się z parteru, piętra oraz garażu w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

2 988 900 zł6 642 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty lokalizacja lokalizacja mpzp który przewiduje zabudowę przemysłową, usługową, składy lub magazyny.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 609 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlano-usługową przy głównej ulicy w Dźwierzutach. Działka ma powierzchnię 1609 m2, jest płaska, nieogrodzona i ma kształt prostokąta. Zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł120 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Szukasz miejsca z dala od zgiełku i gwaru miasta? A mimo to cenisz sobie szybki dojazd do pełnej infrastruktury? Mamy nieruchomość wartą Twojej uwagi. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł332,50 m² 1 052,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomości zlokalizowane są na terenie wsi Mała Karczma w sołectwie Rakowiec, w gminie Gniew, w woj. pomorskim. Działka nr 478/1 o pow. 0,9109 ha w ewidencji gruntów.

Szczegóły ogłoszenia

2 266 000 zł4 532 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czerwienne - gmina Czarny Dunajec, koło Zakopanego! - działka budowlana na sprzedaż o powierzchni 45,32 ar. Działka o przeznaczeniu pod zabudowę jednorodzinną i usługową -mnu. -.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 000 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta: na sprzedaż pakiet 13 działek w malowniczej wsi Świerznica (gmina Stegna) idealnych pod budowę domu w spokojnym, zielonym otoczeniu. Możesz kupić pojedynczą działkę, wydzielić.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²350 m² 21 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Opiekun oferty svitlana luts tel.   * lokal dostępny od zaraz * Serdecznie polecam lokal o powierzchni 350 mkw. z dużą witryną na wynajem! Lokal jest świetnie przygotowany pod.