Nieruchomości

238 359 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

684 590 zł28,29 m² 24 199 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 zł63 m² 84,13 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Od marca. Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,00 m2 znajdujące się na warszawskim Mokotowie przy ul. Zdziechowskiego. Usytuowane na 1. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł14 100 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ponad hektar możliwości , niepowtarzalne siedlisko z budynkami gospodarczymi. Wyjątkowa okazja do nabycia duża prawie półtora hektarowa działka położona na skraju małej podlaskiej wsi. Na.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł40,11 m² 3 839,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1913

Jasne i przytulne mieszkanie 40 m - Radlin Komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na pierwszym piętrze kamienicy w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 582 m² 63,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Promocja na kilka pierwszych działek - w okazyjnej cenie! Kompleks 40 działek położonych nad jeziorem Kościuszkowskim. Dojazd od strony Kościuszek lub Olchowa. Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł45,02 m² 5 975 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z balkonem znajdującego się w Trzebiatowie przy ul. Lipowej. Mieszkanie położone jest w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 175 600 zł5 878 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna, położona w Miękowie, tuż przy drodze S3.INFORMACJE PODSTAWOWE:Powierzchnia: 5878 m2,Kształt działki: kwadrat, Działka: skrajna, Wygląd działki:.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł51,66 m² 4 936,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Komfortowe 2 pokojowe w Jędrzejowie Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary lub pod inwestycję. Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 680 m² 148,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 0,268ha położonej 1,5km od centrum w Obornikach śląskich. Działka o wymiarach: 38m (krótszy bok) i 65m.

Szczegóły ogłoszenia

484 000 zł44,05 m² 10 987,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 44,05 m , zlokalizowanego przy ul. Klonowica w Szczecinie. Opis nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 935 m² 33,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy działkę leśną o powierzchni 1935 m2, położoną w malowniczej okolicy Rudnika nad Sanem, przy ulicy Głowackiego - z bezpośrednim dojazdem drogą gminną, utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł152 m² 8 223,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:489 m²

Oferta dostępna tylko w Projekt House Nieruchomości, 0% prowizji od kupującego. Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Banino przy ul. Miodowej (.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł150 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż funkcjonalny przestronny dom z dużym potencjałem w spokojnej okolicy - dzielnica Bieżanów Prokocim Ta rozwojowa nieruchomość o powierzchni 150 m2,została wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 920 zł25,58 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane blisko ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Zaspa, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Brzydowo

Brzydowo,warmińsko-mazurskie

140 000 zł138,65 m² 1 009,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż 1/2 domu w zabudowie bliźniaczej położonego w cichej okolicy, 9 km do centrum Ostródy i wjazdu na S7. Nieruchomość podzielona na 2 lokale z których każdy składa się.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł38,20 m² 5 235,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie Z potencjałem! Na sprzedaż funkcjonalne i wyposażone mieszkanie o powierzchni 38,20 m2, położone na trzecim piętrze przy ul. Zwycięstwa w Chorzowie Batorym. Główne.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł4 419 m² 28,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro bip Smart Nieruchomości z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej w Nisku, przy ul. Głowackiego w spokojnej, a jednocześnie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł907 m² 154,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dom oddany do użytkowania w 1991 roku, wybudowany w konstrukcji drewnianej tradycyjnej o powierzchni użytkowej 28,85 m2. Powierzchnia całkowita wynosi 32,67 m2. Dom do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł107,25 m² 4 195,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom na sprzedaż - stan surowy otwarty- sławkowice Oferta sprzedaży domu w stanie surowym otwartym o powierzchni 78 m w urokliwej miejscowości Sławkowice. Ten etap budowy pozwala nowym.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł8 000 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

KP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia plac za i wyładunkowy usytuowany w Krzepicach przy ul. Przemysłowej na działce o nr.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł45 m² 17 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 45,m , usytuowanego w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy na dynamicznej i zielonej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł53 m² 98,11 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem eleganckie, w pełni umeblowane i wykończone mieszkanie położone w jednej z najstarszych, odrestaurowanych kamienic w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Widok 22. To.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł76 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Wyjątkowe 4 pokoje z balkonem, duży potencjał Andrychów, ul. Żwirki i Wigury 75 Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny w doskonałej lokalizacji? Ta oferta łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²242 m² 7 744 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy powierzchnie handlowo-magazynowe w nowo wybudowanym obiekcie "urbanbox Park Harmonia Kępa" na obrzeżach Opla. Jest to nowoczesny obiekt usługowo-handlowo-magazynowy dedykowany firmom.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 002 m² 144,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy sprzedaży atrakcyjnych działek o powierzchni 1002 mkw. 1005 mkw. i 1047 mkw. zlokalizowanych w cichej i spokojnej części Kruszyna Krajeńskiego na terenie nowo.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków - Krowodrza, ul. Krowoderskich Zuchów Mieszkanie na wynajem o powierzchni 52 m2 położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z połowy lat 70. XX wieku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²18,60 m² 186 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenie w piwnicy nieczynnego Dworca w miejscowości Łankiejmy (dz. 141/6, obr. Łankiejmy) o pow. 18,60 m2. Budynek wyposażony w instalacje wod-kan, elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 000 zł4 823 m² 6 634,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy Państwu na sprzedaż Park magazynowo -biurowy w formacie sbu w odległości 10 min od Lotniska Chopina składający się z elastycznych, reprezentacyjnych powierzchni biznesowych,.

Szczegóły ogłoszenia

658 999 zł99,04 m² 6 653,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Są mieszkania, które spełniają swoją funkcję, i są takie, które zostają w głowie na dłużej. To jedno z tych miejsc, gdzie kamieniczny charakter spotyka się z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł38 m² 12 894,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

1 pokojowe Z oddzielną kuchnią I balkonem francuskim! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Jagiellońskim, dzielnica Bieńczyce. Okolica posiada świetnie rozwinięta infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 052 m² 142,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 10 arów 52 metry kwadratowe położoną w Pietnej koło Krapkowic. Nieruchomość płaska i sucha, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²22 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta Wynajmu Gabinetu Biurowego w Sopocie: lokalizacja: oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 22m , zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji skm Sopot Wyścigi.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 385 m² 72,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży dwie działki położone obok siebie w miejscowości Harklowa, gmina Nowy Targ. Działki poza miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oraz w znikomej części.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 202 m² 30,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Niezabudowana działka budowlana o pow. 3202 m2 , położona w miejscowości Robuń. Przeznaczenie działki: dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 569 000 zł65,80 m² 23 844,98 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 65,8 m , położone na Woli przy ul. Pawiej, w kameralnym budynku z 2019 roku o wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł102,83 m² 6 505,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M&b Fechner oferuje Państwu na sprzedaż stylowe, przestronne mieszkanie w wyremontowanej kamienicy w centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni całkowitej 102,83m2 (.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 300 m² 86,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlano- rolna o pow. 23 ar w Rybnej gm. Czernichów. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania nieruchomość przeznaczona pod: 1. w części ok. 8 ar.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł1 270 m² 33,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia od lutego 2026r samodzielny, niezależny obiekt magazynowo-produkcyjny o powierzchni ok. 1000m2 plus reprezentacyjne biuro 260m2. Budynek posadowiony na działce o powierzchni 3800m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł42,50 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł69,62 m² 11 045,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa propozycja mieszkanie 3-pokojowe w zielonej dzielnicy Malinka (opole). Przestronny salon z dużymi oknami, dwie funkcjonalne sypialnie, elegancka łazienka, komfortowy przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł33,67 m² 4 395,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do zakupu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 33,67m2. Chorzów Centrum przy Klimzowcu i Parku Róż. Lokal nr. 7 w kamienicy przy ul.Cmentarnej 20 Mieszkanie w stanie dobrym do.