Nieruchomości

238 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 500 000 zł72 m² 34 722,22 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zakupu. Komfortowy apartament o powierzchni 72 m2 przy ulicy Karolkowej na Warszawskiej Woli. Kuchnia dobrze doświetlona, otwarta na salon (30 m2) z wyjściem na loggię.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł213 m² 3 469,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:648 m²

Dom wolnostojący 177 m | działka 648 m | sauna, basen, fotowoltaika | Rybnik Chwałowice Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 177 m (213.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²34,56 m² 2 142 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro mieści się na I p. budynku zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum Gdyni. Dwa wewnętrznie skomunikowane pokoje o powierzchniach 15,95 m2 i 19,37 m2. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 300 m² 46,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w miejscowości Dąbek (gmina Dąbrowa Zielona) - na sprzedaż! Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy w otoczeniu lasów - to doskonała lokalizacja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł12 700 m² 141,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Działka Budowlana z Panoramicznym Widokiem na Sudety w Boleścinie k. Świdnicy! Można podzielić na wiele działek budowlanych Opis nieruchomości: zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł64,47 m² 20 924,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta mieszkania 3 pokojowego 64,47 M2, i piętro sceneria parkowa Prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie w nowej, nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej w Gdyni - Mały Kack. Mały Kack to jeden.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 000 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki budowlanej, na której od razu możesz rozpocząć budowę domu? Bez czekania na formalności i bez ukrytych kosztów? Oferuję działkę nr 149/42 o pow. 1000 m2 z pozwoleniem.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 191 m² 335,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Geoportal: Na sprzedaż działka niezbudowana o pow. 1191 m2 położona w Koszalinie przy ul. Lubiatowskiej. Atrakcyjna lokalizacja w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł9 708 m² 82,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zawiercie - Blanowice / Sprzedaży podlega działka nr 2339/2 o pow. 0.9708 HA, położona u zbiegu ulic Łącznej i Kamiennej. Część budowlana działki o pow. 1650m2 to : - szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł160 m² 11 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowy, murowany dom wolnostojący o powierzchni 160 m . Lokalizacja: dom położony jest w spokojnej i bardzo cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 772 m² 112,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1772 m2 położona w spokojnej i zielonej części Jastrzębia-Zdroju - dzielnicy Bzie. Nieruchomość ma regularny, prostokątny.

Szczegóły ogłoszenia

9 010 zł530 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem hala magazynowa 530 m2, blisko autostrady A1, wodzisław Śląski. Hala posiada: - wysokość 5,90 m, - bramy (3,5 m wysokość / 3 m szerokość), - pomieszczenia socjalne (biura.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł118,85 m² 6 722,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:122 m²

Gotowy , ostatni dom wolnostojący oddany do użytkowania. Nie jest wymagana zgoda Ministerstwa na zakup dla obcokrajowców spoza eu. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 118 m2, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 300 zł36,10 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od listopad / grudzień 2026r Nowoczesne i nowe 2 -pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od Centru.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł153 m² 6 405,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Pracujesz w Warszawie, ale marzysz o ciszy i zieleni bez żmudnych dojazdów? Oto idealny dom dla Ciebie! Przedstawiamy rodzinny dom w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł46,30 m² 6 004,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Skoczów, ul. Targowa - 3 pokoje, świetna lokalizacja. Bez zezwolenia dla obcokrajowców Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,3 m , położone w Skoczowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł120 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 900 m²

Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku i chcesz zamieszkać w spokojnej, malowniczej okolicy? Ta wyjątkowa oferta spełni Twoje oczekiwania! Przedstawiamy siedlisko o powierzchni 120.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł5 500 m² 223,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 5500m2 z oznaczeniem 3mn Pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą z minimalną powierzchnią działki na jeden budynek 500M2. Lokalizacja nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

257 000 zł41,16 m² 6 243,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Przestronna kawalerka 41,16 m z osobną kuchnią oraz piwnicą. Piła Zielona Dolina / możliwości przearanżowania mieszkania / piwnica Na sprzedaż funkcjonalna, ciepła i bardzo ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł240 m² 10 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:912 m²

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić wyjątkowy dom w Radości! Atuty Dom z ogromnym potencjałem aranżacyjnym Wysokie sufity Lokalizacja na granicy Mazowieckeigo Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł3 561 m² 80,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3561 m (35 arów), położona w miejscowości Średnia Wieś, w gminie Lesko. Nieruchomość znajduje się w cichej i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł12 577 m² 7,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu dużą, bardzo dobrze nasłonecznioną działkę rolną, składającą się z 4 parceli o łącznej powierzchni 12577 mkw. (1,2577 Ha) Działka położona jest we wsi.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł441 m² 736,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 371 m²

Tylko u nas! Niższa cena! Na sprzedaż hala przemysłowo-produkcyjna o powierzchni 441,70 m2 położona na działce 1371 m/2. Idealna pod stolarnię. Hala składa się z sześciu pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł270 m² 3 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:777 m²

Malownicza miejscowość , położona w odległości 7 km. od Pruszcza Gdańskiego - Różyny. Lokalizacja ta jest alternatywą dla osób , które chcą mieszkać w cichej, spokojnej okolicy ,.

Szczegóły ogłoszenia

518 000 zł140 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej. Lokalizacja: grodzisk Wielkopolski, ul. Powstańców Chocieszyńskich specyfikacja: nr ewidencyjny działki: 773 Powierzchnia działki: ok. 460 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł70 m² 5 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu atrakcyjny lokal w samym centrum miasta Mrągowa, przy ulicy Kościuszki o powierzchni 70 m2. Lokal usytuowany jest w odrestaurowanej kamienicy z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 559 zł32,14 m² 16 850 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Mamy przyjemność zaoferować Państwu przestronną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł55,30 m² 3 960,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 55.30m! 3 POKOJE! BEZCZYNSZOWE! Urządzona kuchnia w meble w zabudowie oraz Sprzęt AGD! Idealne Pod Inwestycje! SPOKOJNA OKOLICA! UROKLIWE TERENY ZIELONE BLISKOSC.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 000 zł72,85 m² 8 414,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

We speak english. Promocja ograniczona czasowo! Zdecyduj się na zakup mieszkania do 31.01.2026 r. i skorzystaj z rabatu 5% na cenę nieruchomości. Dodatkowo, jako wyjątkowy bonus, otrzymasz pobyt.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł221,92 m² 6 078,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 436 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem, położony w cichej i spokojnej miejscowości Żórawki, zaledwie 4 km od centrum Gryfina. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł10 004 m² 109,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o pow. 1 ha przy drodze krajowej w Choczni. Teren uzbrojony woda, prąd, gaz i kanalizacja. Przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego: teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł155 m² 6 129 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Więcej informacji michał   e-mail:   Jeśli szukasz dużego domu w cichej okolicy niedaleko od Krakowa, to ta ALTERNATYWA jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł55,60 m² 3 777 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na pierwszym piętrze w kamienicy dwupiętrowej w Braniewie przy ul. Armii Krajowej. Budynek po remoncie, nowa elewacja i dach. Wejście zabezpieczone domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł55,26 m² 5 410,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w Żory - os. Sikorskiego | 55,26 m | 299 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,26 m , położone na 4 piętrze niskiego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł57,88 m² 6 392,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak sobie wymarzyłeś - ta oferta jest dla Ciebie! Obecnie mieszkanie jest opróżnione z mebli. W ofercie biura Dobre Klucze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

918 680 zł65,62 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł2 900 m² 275,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż 4 działki budowlane w Marysinie gm. Jastków Można zakupić dwie sztuki Wymiary każdej z nich to 19,25m x 37,5m Działki objęte miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

34,21 zł/m²114 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. ok 114 m2 znajdujący się przy skrzyżowaniu ulic Generała Władysława Andersa i 11 Listopada. Lokal przystosowany pod prowadzenie apteki, choć.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę inwestycyjną w miejscowości Dąbie w powiecie bytowskim. Lokalizacja: dąbie to spokojna, kaszubska miejscowość oddalona zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł64,70 m² 7 264,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje, niski blok, II piętro - Aleja Wojska Polskiego. Na sprzedaż ładne, przestrzenne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na II piętrze w zadbanym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł50 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i miejscem postojowym, muchobór Wielki Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy z pełnym dostępem do miejskiej infrastruktury? To.