Nieruchomości

238 511 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

3 299 000 zł727 m² 4 537,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:296 m²

Na sprzedaż Budynek Usługowo-Mieszkalny w Lublinie, władysława Kunickiego 82, dziesiąta Budynek usytuowany w pierwszej linii zabudowy, doskonale widoczny z ulicy. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lindego

Bronowice Nowe Kraków

702 841 zł37,80 m² 18 593,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka, mieszczącego się w inwestycji Clou.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lindego

Bronowice Nowe Kraków

763 170 zł37,80 m² 20 189,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu, mieszczącego się w inwestycji Clou.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lindego

Bronowice Nowe Kraków

761 016 zł38,52 m² 19 756,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Izbica,mazowieckie

2 200 000 zł85 m² 25 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:820 m²

Wyjątkowo położona nieruchomość z linią brzegową i własną zatoką z portem na kilka łodzi w Jachrance. Ten dom sprzedawany jest na działce około 1000m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 418 zł67,51 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowo rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67,51 m , stworzone z myślą o komforcie rodziny i codziennym wygodnym życiu. To przestrzeń, która daje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 900 zł49,01 m² 9 792 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż apartament w sąsiedztwie Ogrodu Botanicznego i Parku na Zdrowiu. To tutaj na kultowym Osiedlu Retkinia, spotykają się elegancja, wyjątkowy design i doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł216 m² 3 425,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 066 m²

Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Przed prezentacją podpisywany jest protokół przekazania informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

886 952 zł51,57 m² 17 199 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 816 zł46,53 m² 15 899,76 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 155 595 zł65,66 m² 17 599,68 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i tarasu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł183 m² 6 502 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Witamy w miejscu, w którym zaczyna się nowy etap życia. Oferujemy na sprzedaż przestronny, komfortowy dom jednorodzinny, położony w Witkowicach przy ul. Leśnej. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Słuchowo,pomorskie

669 000 zł4 322 m² 154,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna i nietypowa działka o łącznej powierzchni 4322 m2, położona w Słuchowie. Warunki zabudowy Zgodnie z zapisami w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²40,58 m² 4 058 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz idealnej przestrzeni dla swojej firmy? Tylko w ofercie Mio Casa nowe lokale użytkowe na wynajem w Rumi przy ul. Piłsudzkiego - doskonałe miejsce na biuro, gabinet, punkt usługowy czy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

866 235 zł67,15 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartamenty Ptasia 8 to kameralna inwestycja 31 mieszkań, stworzona z myślą o rodzinach poszukujących spokojnego i wygodnego miejsca do życia, w pobliżu Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 494 zł41,63 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartamenty Ptasia 8 to kameralna inwestycja 31 apartamentów, zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska, zaledwie kilka minut od Starego Miasta. Projekt łączy nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

2 179 000 zł91,68 m² 23 767,45 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowość w miocasa! Tylko u Nas. Apartament premium 91,68 m z panoramą Zatoki Gdańskiej |4 pokoje|9 piętro|gdynia Śródmieście|ul. Św. Piotra Na sprzedaż wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 080 zł52,48 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, 2 sypialniami, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w VIII etapie inwestycji przy ul. Nietrzebki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 588 zł55,07 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 536 zł48,32 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, wc, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji przy ul. Rumiankowej w Żyrardowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

825 000 zł126 m² 6 547,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:197 m²

Oferta dotyczy narożnych domów! Powierzchnie działki od 197m2 do 307m2! Ceny od 825 tys. do 860tys. w zależności od powierzchni działki. Świetnie skomunikowany dom w cenie mieszkania! Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł63,74 m² 13 962,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,74 m (aż 105 m po podłodze), zlokalizowane na 3. piętrze klimatycznej kamienicy w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 960 zł34,40 m² 14 650 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nieruchomość o powierzchni 34,4 m , położona na parterze kameralnego, dwupiętrowego budynku (2025 r.). W całej inwestycji znajduje się jedynie 12 lokali - ograniczona podaż, większa.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł56,70 m² 14 091,71 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta sprzedaży mieszkania :3 pokoje na styku Śródmieścia i Woli Idealne dla rodziny lub jako inwestycja (grunty uregulowane) Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę trzypokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48,42 m² 13 403,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 2 pokoje | balkon | hala | 2022 | inpro | Gdańsk Kokoszki Na sprzedaż komfortowe, mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,42 m , położone na parterze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 895 zł47,77 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

3 080 000 zł220 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Oferuję do sprzedaży bardzo atrakcyjną nieruchomość -segment środkowy O pow 220M2 Z działką O pow 256M2- w poszukiwanym przez klientów rejonie mokotowa, w enklawie niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł68 m² 15 426,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego trzypokojowego mieszkania z potencjałem (także inwestycyjnym) w Sopocie! Atuty nieruchomości: 1. Lokalizacja: dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł93 m² 9 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą 2-piętrowego bliźniaka w Bojanie, wykończonego w nowoczesnym i gustownym stylu, z ogródkiem, podwójnym miejscem parkingowym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł170 m² 7 052,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:870 m²

Serdecznie zapraszam na prezentację przestronnego domu dwupokoleniowego o powierzchni 170 m , zlokalizowanego w malowniczej miejscowości Grabiny Zameczek. Ten komfortowy, nowoczesny dom,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł38 m² 14 184,21 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 2-pokojowe dwustronne mieszkanie na Przymorzu o powierzchni 38 m , położone na 7. piętrze zadbanego budynku z windą, blisko morza i Parku Reagana - idealne do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł320,81 m² 6 854,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 403 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu wolnostojącego o pow. użytkowej 192,88 m2, położonego w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł67 m² 23 134,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Oferuję do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie O powierzchni 66,78 M (faktyczna powierzchnia to ok. 71 M ) W samym sercu starego mokotowa, przy ul. Tynieckiej. Mieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 000 zł126 m² 5 912,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:141 m²

Świetnie skomunikowany dom w cenie mieszkania - Pruszcz Gdański Nowa inwestycja deweloperska we wschodniej części Pruszcza Gdańskiego. Osiedle składa się z 94 domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł81,94 m² 12 191,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

! oferta wyłącznie w Mio Casa! Zachęcam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania położonego w jednej z najbardziej klimatycznych dzielnic Gdańska - Gdańsk Oliwa. To.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł55,60 m² 8 974,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Oferta - 3 pokoje w Gdyni Pogórze! Oferujemy na sprzedaż jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,60 m2, które zachwyca funkcjonalnym układem i przytulnym klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł56,31 m² 9 749,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Tylko w mio casa Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2 z balkonem. Całość gotowa do wprowadzenia bez nakładów finansowych, świeżo odmalowane, niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

225 840 zł3 764 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Premium - kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel nieruchomości. Poszukujesz działki rolnej blisko jeziora? dobrze trafiłeś ta oferta spełni.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł3 342 m² 88,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Miejscowość Bogucin, 19 km od centrum Lublina, szybki (około 15 minut) dojazd trasą s12/s17. Doskonały zjazd z eski. Blisko węzła bogucin/jastków, restauracji (karczma Bida) i infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł15 100 m² 29,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Agencja nieruchomości Cataleya Estate prezentuje piękną działkę budowlaną pod inwestycję o powierzchni 15100 m2 w miejscowości Franciszków w powiecie Wołomińskim gminie Tłuszcz pod.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 019 m² 185,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Szukasz miejsca do budowy domu na podmiejskiej wsi? Z niezakłóconym widokiem na las? Z dobrym i szybkim dojazdem do Lublina? Mamy przyjemność zaproponować działkę budowlaną oznaczoną.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,60 m² 8 562,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Lsm | Rury | os. Mickiewicza | mieszkanie 3 pokoje | inwestycyjne na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na lubelskim lsm-ie, w odległości 10 minut spacerem do niektórych wydziałów umcs.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł75,61 m² 10 567,39 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Bronowice | 4 pokoje | winda | miejsce postojowe | ogrodzone osiedle na sprzedaż mieszkanie na bardzo wygodnej przestrzeni 75,61 m2 w cenie około 10 500 zł/m2! Lokal tworzą trzy oddzielne, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł5 843 m² 93,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestycja | trasa s12/s17 | 58 arów | budynek gospodarczy na sprzedaż grunt budowlano - inwestycyjny w miejscowości Bogucin, 19 km od centrum Lublina, szybki (około 15 minut) dojazd trasą s12/s17.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł901 m² 209,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chcesz wybudować bungalow? Niewielki, parterowy na (prawie) bezobsługowej działce? Te wszystkie urzędnicze formalności, projekty, papiery i pozwolenia powodują, że już ci się nie chce:< nic.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 328 m² 112,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca do budowy domu na wsi? Blisko lasu? Z dobrym i szybkim dojazdem do Lublina? Potrzebujesz przestrzeni do "oddychania"? Nieograniczonego widoku, a zarazem nieodległego.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł116 m² 8 448,28 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 116 m z osobnym wejściem, prywatnym ogródkiem i tarasem, wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie jest dwupoziomowe.