Nieruchomości

238 834 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

549 000 zł160 m² 3 431,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:225 m²

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 160 m , położony na działce 225 m przy ul. Koszarowej 23.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł679 m² 544,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlano-usługowa 6,79a Maniowy gm. Czorsztyn - blisko Jeziora Czorsztyńskiego i wyciągów! Nieruchomość składa się z dwóch działek: 1. Działka (nr ewidencyjny 3972).

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia przepięknego apartamentu zlokalizowanego na ulicy Zaświat w Bydgoszczy - osiedle Leśne. Lokal znajduje się na parterze 6-pietrowego apartamentowca z 2024 roku. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł6 684 m² 748,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana w Kątach Rybackich (mierzeja Wiślana),.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł46,40 m² 9 051,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Wyjątkowe 3 pokoje W sercu siedlec ul. 3 maja Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,40 m , położone na 3. piętrze w zadbanym bloku przy ul. 3 maja (róg ul.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł44,83 m² 11 376,31 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się na zamkniętym osiedlu Apartamenty na Wzgórzu w Sosnowcu. Lokal usytuowany jest na parterze 5 piętrowego budynku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa inwestycja stacja augustów rokicińska | | pierwszy najem | | miejsce postojowe W cenie Do wynajęcia przestronna kawalerka pow. ok. 33 m 2 , położona na pierwszym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł23 m² 113,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne studio 23 m Elektoralna, blisko Hali Mirowskiej! Oferujemy do wynajęcia kameralne i funkcjonalne studio o powierzchni 23 m , usytuowane na parterze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

866 663 zł65,31 m² 13 269,99 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 000 zł781 m² 21 126,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:11 760 m²

Willa z końca lat 20 - tych XX w. o powierzchni ok. 500 m , w stylu klasycystycznym, z łamanym mansardowym dachem typu polskiego, krytym dachówką, z barokowymi lukarnami,.

Szczegóły ogłoszenia

89 360 zł1 000 m² 89,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Łobudzicach, w powiecie Bełchatowskim, województwie łódzkim. 3 działki o powierzchniach 1000 mkw, 1200 mkw oraz 1379 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł1 245 m² 397,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W ignatkach - blisko natury I białegostoku Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu? Marzysz o spokojnej okolicy, zielonym otoczeniu i jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł196,30 m² 6 872 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 388 m²

Nowoczesny dom w cichej okolicy. Przedstawiamy dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni ok 197 m2, usytuowany na działce o powierzchni 1390 m2. Rozkład pomieszczeń: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

896 800 zł118 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: mateusz Porada tel.   Otoczenie nieruchomości: zaledwie krok od północnej granicy Wrocławia znajduje się osiedle, które na nowo definiuje pojęcie spokoju. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł92,25 m² 16 249,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Polecam Państwu wyjątkową ofertę dla miłośników klasycznej architektury i najwyższej jakości rzemiosła. Kamienica przy ul. Haukego-Bosaka 11 to efekt gruntownej, kompleksowej rewitalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 500 zł89 m² 12 353,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie położone na wysokim parterze w zadbanym budynku przy ul. Mierniczej. Nieruchomość stanowi pełną własność i idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł64 m² 5 765,63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mapa Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i przestronne o powierzchni 66 m , położone na 1 piętrze w kameralnym bloku z cegły z lat 90-tych. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 200 m² 541,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Sękocinie Nowym przy drodze prywatnej w którą wjeżdża się z Al. Krakowskiej. Odległość działki od Al. Krakowskiej około 350 m. W sąsiedztwie domy.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł800 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Szukasz działki, na której bez problemu zrealizujesz projekt swojego domu? Ta oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów! Na sprzedaż mamy w ofercie 3 atrakcyjne działki.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł462 m² 1 296,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:370 m²

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Cena do negocjacji Na sprzedaż oferuję kamienicę wybudowaną metodą tradycyjną z cegły (ok. 1850 r.) z potencjałem inwestycyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 024 zł46,08 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji, oddane do użytkowania Parametry nieruchomości: - powierzchnia: 46,08 m - Piętro: parter z prywatnym ogrodem (24,00 m ) - Cena: 705 024,00 pln - Status: gotowe klucze od ręki!.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł96,16 m² 88,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 4 pokojowe mieszkanie w nowym budynku w świetnej lokalizacji Miasteczka Wilanów. Mieszkanie znajduje się w inwestycji Strefa Wilanów przy ul. Klimczaka, która.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł250 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 120 m²

Trzebinia, na sprzedaż parterowy dom o powierzchni 250 m2 z garażem i piękną 21 arową działką. Nowy, komfortowy budynek z ciekawie zagospodarowanym ogrodem, altaną oraz dodatkowymi.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł31,78 m² 6 261,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone przy ul. Kilińskiego - w samym sercu miasta! Lokal o powierzchni 31,78 m2 znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł52,88 m² 8 509,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Rozkładowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,88 m2 (ponad 60 m2 po podłodze), położone na drugim piętrze (ostatnim) w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47,37 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Tax Nieruchomości prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu mieszkania w cenionej dzielnicy Pogoń w Sosnowcu. Położenie przy zacisznej ulicy Zakątek gwarantuje idealny balans między.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł61 m² 10 655,74 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w świetnej lokalizacji z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł46,60 m² 19 742,49 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy Al. Jana Pawła II budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 9 piętrowym budynku Rok budowy: 1966 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł10 m²

 

Piętro:8/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 450 zł

Przytulny pokój do wynajęcia | Różanka | Dostępny od zaraz! Do wynajęcia zamykany na klucz, jasny pokój w przestronnym i świeżo odświeżonym mieszkaniu na 8. piętrze przy ul. Bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł62 m² 7 725,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:570 m²

Na sprzedaż atrakcyjny domek letniskowy położony w Brennej, przy ul. Józefa Madzi. To lokalizacja dla osób, które szukają ciszy, widoku na góry i bezpośredniego kontaktu z Beskidem.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia odnowiona kawalerka 32m2 wraz z miejscem postojowym na ogrodzonym terenie. Z balkonem, w spokojnej dzielnicy Opola, 5min od Rynku. Umeblowana i wyposażona do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 795 zł50,80 m² 11 846,36 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł648 m² 432,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 6,48 ara w miejscowości Kocmyrzów , gm. Kocmyrzów-Luborzyca. Działka płaska, w kształcie prostokąta, o wym: 31 m/21m. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Krosno

Krosno,podkarpackie

15,17 zł/m²1 648 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje na wynajem funkcjonalną nieruchomość komercyjno-magazynową o dużym potencjale inwestycyjnym, usytuowaną w bardzo dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 500 zł45 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł51 m² 10 568,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 255 m²

Oferta biura nieruchomości, dostępna na wyłączność w naszym biurze. Nie pobieramy prowizji od Strony Kupującej. Lokalizacja: arciechów, ul. Kapitańska, nr działki 129/4. Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 218 m² 245,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż / Działka o pow. 1218 m2 w Łochowie k/bydgoszczy. Jeśli szukasz miejsca, gdzie będziesz oddychać świeżym powietrzem, z dala od zgiełku i uciążliwości dużego.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35,57 m² 61,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Kawalerka o pow.38m2 w Gdyni na Małym Kacku. Mieszkanie znajduję się na wysokim parterze w 1-piętrowym budynku. Budynek zadbany, dobrze utrzymany teren wokół.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł1 998 m² 240,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealna oferta dla inwestorów! Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1 998 m, położoną w malowniczej miejscowości Zawada, w gminie Myślenice.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł70 m² 9 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:664 m²

Wyjątkowa oferta w Jaktorowie. Dom w cenie mieszkania. Na sprzedaż działka o powierzchni 664 m wraz z realizacją budowy nowoczesnego domu parterowego o powierzchni zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł2 140 m² 151,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka jest duża, ma wielkość 2140 m2, jest narożna (sąsiedzi tylko z jednej strony), zlokalizowana przy ul. Kleeberga / Chmielna. Działka może być pod dom z dużym ogrodem albo pod.