Nieruchomości

238 371 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 000 000 zł600 m² 21 667 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Okazja super luksusowy wyposażony, prężnie działający obiekt w najwyższym standardzie o charakterze hotelowo-gastronomicznym w zabytkowej części na Starym Mieście blisko wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł90 m² 21 111,11 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Mieszkanie znajduje się na X piętrze w budynku przy ul. Popowickiej. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 503 m² 352,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Inwestycyjna działka z potencjałem | Gdańsk Orunia - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-23

Dom z garażem

Gniezno,wielkopolskie

2 649 000 zł221,60 m² 11 953,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 472 m²

Organizujemy Dzień Otwarty w sobotę, 23 maja. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz do telefonicznej rezerwacji dogodnej godziny spotkania. Do.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²116 m² 9 860 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia wykończony lokal handlowo- usługowy o powierzchni 116 mkw w nowym budynku o niezwykle nowoczesnej bryle w prestiżowej lokalizacji tuż przy ulicy Henryka Dąbrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł58,78 m² 13 593,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

lokal usługowy - wśród zabudowy mieszkaniowej - Wysoka potencjał inwestycyjny - tuż przy wow Na sprzedaż przedstawiam lokal usługowy o metrażu 58,78 m 2 zlokalizowany tuż przy powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł57,56 m² 4 951,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 57,56 m , położonego w Gniewkowie przy ul. 700-lecia. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł65 m² 10 753,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:485 m²

Nieruchomość o powierzchni działki 485m2 oraz parterowego domu o powierzchni 70m2 zabudowy składającego się z pięciu pomieszczeń do własnej aranżacji, oraz budynku gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł1 500 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO sprzedaży: działki (własność) o łącznej powierzchni 5433m 2 zabudowana: 1. Budynkiem biurowo-usługowym o powierzchni 356m 2. Budynek murowany, modernizowany w 2018 r. Instalacje:.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł94 m² 127,66 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3 pokoje, 94 m , Mokotów luksusowy, nowy, w pełni wyposażony Do wynajęcia zupełnie nowy, luksusowy apartament o powierzchni 94 m , wykończony z najwyższą.

Szczegóły ogłoszenia

152 500 zł3 050 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3050 m , położona w malowniczej okolicy w miejscowości Rzęczkowo, pomiędzy Toruniem a Bydgoszczą. Działka posiada dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

302 754 zł27,08 m² 11 179,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł100 m² 5 450 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Bezczynszowe mieszkanie 4-pokojowe o pow. użytkowej ok. 78 m2 (pow. całkowita ok. 100m2), położone w nowym budynku w ścisłym centrum Stargardu w rejonie Os. Tysiąclecia. Poziom.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł65,52 m² 13 431,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe mieszkanie z dwoma łazienkami | Myśliwska 66D, kraków | I piętro Soho Realty Group prezentuje atrakcyjne, przestronne mieszkanie położone w nowoczesnym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł178,80 m² 7 494,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 300 m²

Otoczenie to 1,2 ha wygrodzona działka z pełną infrastrukturą techniczną. Dom zbudowany przez górali. Wykończony w oryginalnym stylu z litego drewna. Niezwykle ciepły. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł130 m² 4 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:498 m²

Sprzedam dom wolnostojący położony w centrum Strzelec Krajeńskich przy ul. Brygady Saperów 29 o powierzchni użytkowej ok. 130 m kw. ( 6 pokoi ). Wybudowany z początkiem XIX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł83 m² 46,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mint Propert ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na wynajem zlokalizowane w samym sercu Krakowa przy ulicy Powiśle.Na powierzchnie 83m2 nieruchomości składają się:Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł200 m² 5 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:277 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej (segment), położony w spokojnej i zielonej części Łodzi - dzielnica Górna, osiedle Chojny, przy ul. Szkolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Serby

Serby,dolnośląskie

1 199 000 zł161,60 m² 7 419,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:862 m²

Przestronny dom wolnostojący Z częścią usługową | klimatyzacja | rekuperacja | 7 pokoi | zielona okolica | bliskość miasta Główne parametry: pow. użytkowa: 161,6 m Działka: 862.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł3 367 m² 430,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Łódź, ul. Rafowa 40 - działka inwestycyjna z potencjałem. Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 3.367 m , położona w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 430 m² 265,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w otoczeniu lasu z koncepcją domu premium | cisza, natura, potencjał. Twoje miejsce na ziemi. Przykładowa wizualizacja nowoczesnego domu jednorodzinnego na oferowanej działce idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy na wynajem Ostrów Wielkopolski / ul. 60 Pułku Piechoty Cena: 7 775 zł / miesiąc Powierzchnia: 311 m Piętro: parter Przeznaczenie: usługowe Przedmiotem najmu jest lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 800 m² 122,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 1800 m , położonej w malowniczej miejscowości Łubowo, bezpośrednio przy trasie Poznań-Gniezno. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł1 325 m² 15,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Okolice Myślenic Do wynajęcia hala produkcyjno-biurowa z 2004 roku Na działce o powierzchni 6000 m2 mieszczą się : Hala produkcyjno-magazynowa 726 m2.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł129,47 m² 2 703,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z 2023 roku o powierzchni 123m^2, położony w spokojnej i urokliwej miejscowości Zbrodzice w Busku-Zdroju. Dom wg projektu 'dom.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 000 zł3 986 m² 1 254,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 089 m²

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Na sprzedaż kompleks budynków produkcyjno usługowych, oraz magazynowo -biurowych, znajdujących się w centrum Bielska-Białej, ul Barska 70,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł5 002 m² 29,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka niezabudowana o pow. 5002 m2, położona przy ul. Leśnej w Starych Bielicach, gm. Biesiekierz. Nieruchomość zlokalizowana w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł10 001 m² 549,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę działki usługowej z doskonałym potencjałem. Podstawowe informacje: działka o powierzchni 10 001 m , usytuowana przy autostradzie A4 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 000 zł69,15 m² 10 961,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szanowni Państwo! Przedmiotem oferty jest 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem 55m2, oraz miejscem parkingowym dodatkowo płatnym 40 000 Oddanie lokalu w marcu 2026 roku. Lokal położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

21 500 000 zł12 751 m² 1 686,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość położna w strefie pośredniej miasta Poznań w rejonie ul. Kolejowej. W bezpośrednim sąsiedztwie od wschodu rozciąga się zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Royal Space ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o pow. 56 m , zlokalizowane przy ul. Jordanowskiej 30 w Krakowie. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 272 000 zł10 600 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Opis: grunt na sprzedaż pod Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Z możliwością podziału. Grunt w bardzo dobrej lokalizacji: działka znajduje się nieopodal Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

8 040 000 zł53 600 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Dla inwestora cena : 150 zł/m2 Atrakcyjny teren o pow. 5.36 ha, w przepięknej lokalizacji w Santocku, gmina Kłodawa, 10 km od Gorzowa Wlkp. W planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 100 m² 3 181,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Prowizja 0% Bielsko-Biała. Pensjonat. Nowa winda. Oferuję pensjonat zlokalizowany u zbiegu ulic Żywieckiej i Górskiej przy wjeździe do dzielnicy Straconka. Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

2 031 500 zł23 900 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie duże działki pod inwestycje budowlane położone na przedmieściach miasta Mońki - Hornostaje Osada. Działki w kształcie prostokątów (o wymiarach ok: 35 x 200 m i 77 x 230 m),.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 039 m² 480,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1039 m2 w Otominie przy ul. Księżycowej. Lokalizacja: działka znajduje się w miejscowości Otomin (powiat gdański, gmina Kolbudy) tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 010 m² 78,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piła okolice - Żeleźnica Przedmiotem oferty jest urokliwie położona działka budowlana Powierzchnia działki 1010m2 Działka płaska, w kształcie prostokąta Media: prąd (są skrzynki) Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł38 700 m² 49,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna w Sosnówce 38700 m Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 38700 m , położona w malowniczej miejscowości Sosnówka, w gminie Podgórzyn - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia plac, hala, magazyn: - magazyn murowany około 100 m - 1 wysoka brama wjazdowa - pomieszczenie socjalne z łazienką obok hali - dodatkowo do wynajęcia budynki gospodarcze około 200.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł34,42 m² 6 827,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W przypadku tej oferty wynagrodzenia pośrednikowi płaci sprzedający! transakcja sprzedaży kameralnego mieszkania, do remontu, typu M-3 o pow. 34,42mkw. w bardzo dobrej lokalizacji - Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

279 000 zł30,84 m² 9 046,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka z garażem położona przy ul. Floriana Szarego w Szczecinie- dzielnica Podjuchy. Przedmiotem oferty jest jednopokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze.