Nieruchomości

239 022 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

440 000 zł13 000 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka położona w miejscowości należącej do gminy Cisna. Położenie w terenie spokojnym, odizolowanym od otoczenia. Droga dojazdowa trawiasta. Teren dziewiczy, porośnięty.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł150 m² 6 593,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:974 m²

Umowa przedwstępna oferta biura nieruchomości - więcej zdjęć na stronie esnieruchomosci. Budynek mieszkalny, wolnostojący, podpiwniczony, o łącznej powierzchni użytkowej ok. 107 m ( oddany.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 60.00 m2. Lokalizacja:Na Ostatnim Groszu. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł2 765 m² 92,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje Państwu nieruchomość gruntową położoną w malowniczej miejscowości Gruszków , w gminie Mysłakowice (woj. dolnośląskie, powiat karkonoski) -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Trzcianka,wielkopolskie

2 299 000 zł337,82 m² 6 805,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 808 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 337,82 m 2. Oferta bezpośrednia -.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²105 m² 7 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa na parterze budynku biurowego w Białołęce. Lokal: biuro o powierzchni 105 m2 Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowej przestrzeni magazynowej (o modułach 40.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 093 050 zł62,46 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł280 m² 5 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

0% Prowizji od Kupującego! Oferta tylko u nas w biurze. Stylowy, wolnostojący dom, posadowiony na pięknej działce o powierzchni 3000 mkw, zlokalizowany w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł27,66 m² 6 688,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka z oddzielną kuchnią w Kudowa-Zdrój, położona zaledwie 3 minuty jazdy od Parku Zdrojowego (budynek po termomodernizacji, nowe okna, parter, dodatkowa komórka lokatorska,.

Szczegóły ogłoszenia

1 915 000 zł97,95 m² 19 550,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Luksusowy Apartament 98 m | Kompleks Bellmar | 3 Sypialnie & 3 Łazienki Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w sercu jednego z najbardziej pożądanych kurortów nad polskim.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł37,52 m² 4 237,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Mieszkanie 2 - pokojowe o pow. 37,52 m 2. Mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

589 997 zł38 m² 15 526,24 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w Gdańsku przy ul. Obrońców Wybrzeża, w charakterystycznym falowcu, w dzielnicy Przymorze.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł145 m² 31,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia przestronny magazyn zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Poznania - Górczyn. Ta murowana hala o powierzchni około 150 m stanowi idealne.

Szczegóły ogłoszenia

422 000 zł1 196 m² 352,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1196 m2 w Kozerach Nowych koło Grodziska Maz. Działka ogrodzona, przy gminnej drodze asfaltowej. Działka w kształcie zbliżonym do kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Stargard,zachodniopomorskie

152 750 zł611 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki zaledwie 2 min drogi od osiedla Pyrzyckiego w Stargardzie. W pełni uzbrojona! W cenie otrzymujesz: ogrodzenie z 3 stron droga wew.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł37 800 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż trzy działki inwestycyjne o łącznej powierzchni: 3,7800 Ha Miejscowość Kiełkowo, gmina Siedlec, powiat wolsztyński. Przeznaczenie - budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 475 zł39,25 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brb nieruchomości z przyjemnością prezentuje mieszkanie w nowoczesnym bloku, który łączący w sobie elegancję i funkcjonalność. Komfortowe mieszkanie o powierzchni 39,25 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

756 662 zł47,89 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł37,82 m² 79,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie idealne do zamieszkania - Szklarska Poręba, osiedle Podgórze Jeśli szukasz spokojnego, wygodnego miejsca do zamieszkania w górach - to mieszkanie może być właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł122,11 m² 10 072,89 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Idealna inwestycja z dużym potencjałem dochodu i wzrostem wartości! Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł300 m² 5 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:865 m²

Wyjątkowy dom W opławcu - zieleń, przestrzeń I komfort Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej urokliwych i spokojnych części Bydgoszczy -.

Szczegóły ogłoszenia

63 000 zł900 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Polecamy do sprzedaży działki budowlane zlokalizowane kilka kilometrów od Łabiszyna Zlokalizowane przy scianie lasu, z dobrym dojazdem drogą asfaltową. Prad i wodociąg w drodze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 000 zł44 m² 16 136,36 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Mieszkanie w nowoczesnym, 8-piętrowym budynku o podwyższonym standardzie, powstającym na Bródnie. Inwestycja będzie gotowa już.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł108,48 m² 10 601,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:565 m²

Prezentujemy Państwu nowoczesne domy wolnostojące w stanie deweloperskim położone w cichej i spokojnej okolicy Łomianek Dolnych. Podatek pcc 0%! bez prowizji dla strony kupującej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł55,31 m² 12 637,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł208 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy do sprzedaży dom z potencjałem o powierzchni 216 m2 zlokalizowany w centrum Wieliczki. Dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany na działce o wielkości 15 arów. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł3 044 m² 58,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka siedliskowa, krzemienica, gm. Redzikowo, 178.000, - PLN Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o numerze ewidencyjnym 120/4, o powierzchni 3044 m2, blisko morza we wsi.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł55,07 m² 5 066,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,07 mkw, położone na parterze bloku 4-piętrowego, w Centrum Włocławka, z balkonem, dwustronne, składające się z trzech ustawnych pokoi - 15,40.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²102,23 m² 8 178 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Nowy Lokal usługowo-handlowy z witrynami o powierzchni 102,23m2. Nowy Apartamentowiec! Przeznaczenie: sklep / Biuro / Usługi / Przychodnia Zdrowia / Lokal z witrynami położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł51,40 m² 14 202,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie w Krakowie - dzielnica Łagiewniki-Borek Fałęcki, przy ulicy Stefana Ziobrowskiego. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to zadbane, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²146,50 m² 2 198 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości wynajęcia lokalu zlokalizowanego w Tłuszczu przy ul. Warszawskiej 4. Przedmiotowy lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł1 027 m² 662 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta na wyłączność Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1027 m2 w Gąskach w odległości 1,5 km do morza. Do latarni morskiej w linii prostej około 800m2. Do działki.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł9 313 m² 0,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka do wynajęcia 9 313 m , Nowy Konik, gm. Halinów Na wynajem działka o powierzchni 9 313 m , położona w miejscowości Nowy Konik (gmina Halinów), z dogodnym dojazdem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

93,48 zł/m²46 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia od 1 kwietnia lokal usługowy położony w Zamieniu, gmina Lesznowola. Lokal o powierzchni 46 m2 składa się z dwóch pomieszczeń oraz małej kuchni i toalety. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł59,55 m² 6 213,27 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z pięknymi widokami na panoramę miasta i góry to mam dla Ciebie świetną propozycję! Trzypokojowe mieszkanie w Nysie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł3 701 m² 349,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zaczernie Gmina Trzebownisko 37ar Tylko u nas Oferta na wyłączność Możliwość zrobienia WZ pod własną inwestycję Działka sąsiaduje z lotniskiem Rzeszów Jasionka.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²150 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Oferujemy Państwu do wynajęcia dużą powierzchnię biurową na piętrze rozbudowanego budynku w zabudowie bliźniaczej. Lokal w tej chwili składa się z otwartej powierzchni tzw."open.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 230 m² 207,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w gminie Głusk , obręb Wilczopole Kolonia Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w gminie Głusk, miejscowość Wilczopole Kolonia. Najważniejsze cechy: - usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł348,44 m² 1 291,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Zapraszamy nowa, dobra cena wyjątkowa propozycja inwestycyjna, klimatyczny, z zachowaniem przedwojennej architektury budynek W otulinie drzew I tarasowo ułożonych stawów.