Nieruchomości

238 333 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

166,67 zł/m²18 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Proponuję do wynajęcia lokal na działalność. Lokal składa się z pomieszczenia, które ma dwa wejścia. Idealny na gabinet ,sklep, kancelarię ,ciche usługi Można korzystać z części.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł202,24 m² 3 209,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:384 m²

"Nieruchomości Apartament" Julitta Stec   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Do sprzedania zadbany dom w zabudowie szeregowej w miejscowości Góra, powiat górowski. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł657 m² 1 095,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow. 657m2 położona na poznańskich Krzyżownikach szer. z przodu 20m2 z tyłu 14m,ulica utwardzona kostką brukową, media w drodze przy działce prąd, woda,gaz.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²121 m² 3 025 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa lokalizacja dla biznesu związanego Z wnętrzami Galeria wnętrz | Showroomy | Lokale usługowe | Sale konferencyjne. Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu lokali handlowo-usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

907 000 zł61,40 m² 14 771,99 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł762 m² 551,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w jednej z najbardziej strategicznych lokalizacji w Białej Podlaskiej przy ul. Warszawskiej. Nieruchomość wyróżnia się doskonałą ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

1 793 800 zł9 919 m² 180,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wspaniała działka budowlana o powierzchni 91 arów położona jest w unikatowym miejscu w Międzybrodziu Bialskim w rejonie Nowego Świata. Zgodnie z miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

847 000 zł45,60 m² 18 574,56 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa, ekskluzywna oferta na rynku pierwotnym, bez pcc! Prezentujemy nowoczesne, jasne i funkcjonalne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na warszawskich zielonych Bielanach. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 383 m² 108,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlano - inwestycyjna w Starczanowie koło Nekli. Powierzchnia: 1383m2 Front: 41m Bok: 38 m Możliwość zabudowy handlowo - usługowej, mieszkalnej lub mieszanej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł215 m² 5 581,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Tylko u Nas! dla Biura Nieruchomości! Biuro Nieruchomości Lokum prezentuje ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej z 1987 roku, usytuowanego na osiedlu Czarnym w Jeleniej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

576 030 zł5 486 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży teren usługowy o pow. 54,86 a usytuowany na terenach produkcyjno-usługowych, blisko ciągów komunikacyjnych i dróg szybkiego ruchu. Opis dodatkowy: teren.

Szczegóły ogłoszenia

39 600 €8 800 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 8 800 m2, możliwość wynajęcia od 5 000m2 do 37 000m2, w nowoczesnym centrum logistycznym, stary Konik. Standard: odporność ogniowa powyżej 4 000 mj/m2.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł200 m² 2 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż funkcjonalny 2 -kondygnajcyjny dom położony na 18arowej działce. Doskonałe miejsce dla ludzi chcących mieszkać w spokojnym, zacisznym miejscu, równocześnie ze świetnym połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

62 000 zł1 131 m² 54,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka zgodnie z uchwałą Rady Gminy bierzwnik znajduje się w obszarze oznaczonym terenem 3mn,U przeznaczonym na cele zabudowy mieszkalnej z dopuszczeniem usług .Zabudowa wolnostojąca,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł137,35 m² 9 828,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 505 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom mieszkalny jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Powązki w gminie Leszno. Położenie: miejscowość: powązki, gmina: leszno , powiat: warszawski.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł2 800 m² 0,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę działki na wynajem/ dzierżawę zlokalizowaną w Chęcinach na ul. Henryka Sienkiewicza 2 przy drodze nr.762. Działka o powierzchni 2800m2 jest ogrodzona ,.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł150 m² 4 926,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Dom W świetnej lokalizacji - dąbrowa tarnowska /blisko centrum/ gotowy do zamieszkania. Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny położony w jednej z najlepszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł180 m² 9 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 946 m²

Szukasz dużego domu dla dużej rodziny ewentualnie pod inwestycje ta nieruchomość jest idealna dla ciebie Budynek mieszkalny piętrowy na wysokim podpiwniczeniu 180m2 posadowiony na działce 1946m2.

Szczegóły ogłoszenia

279 999 zł887 m² 315,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Niestępowo - działka budowlana 887 m , przy lesie nr działki - 185/24 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o powierzchni 927 m , położonej w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Wałcz

Wałcz,zachodniopomorskie

720 000 zł96 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej - Wałcz, ulica Chrząstkowo Na sprzedaż dwupoziomowy, podpiwniczony dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł41,78 m² 9 932,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania piękne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 41,78 m2 wraz z przynależnym ogródkiem. Lokal usytuowany jest na parterze nowego budynku mieszkalnego na osiedlu Piast.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł920 m² 119,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gostyń, gmina Świerzno, powiat kamieński. Do sprzedania dwie sąsiadujące ze sobą działki z wydanymi, obowiązującymi warunkami zabudowy. Działka 82/2, pow. 920 m2, udział w działce.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł3 743 m² 184,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Emilia pasikowska-janyga Agent prowadzący   Działka budowlana inwestycyjna | 3743 m | pozwolenie na budowę | świetna lokalizacja Międzyrzecze, ul. Żubrów / Gromadzka (gm. Bojszowy).

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł1 093 m² 272,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1093 m , położoną w pierwszej linii zabudowy, przy ul. Pogodnej w Bilczy (gmina Morawica), zaledwie 10 km od granic Kielc. Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą

Świniary,świętokrzyskie

385 000 zł130 m² 2 961,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny Lokalizacja: świniary, gm. Solec, powiat: buski, woj. Świętokrzyskie; dz. nr ewid.: 1016 Identyfikator.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł83,10 m² 3 910,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Tylko u nas! Komfortowe mieszkanie o powierzchni 83,10 m po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 83,10 m . Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

91 500 zł1 330 m² 68,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 2 działek budowlanych o powierzchni o powierzchni 1330 m2, położonych w miejscowości Suszki, oddalonej od Bolesławca o 10 km. Działki budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł148,05 m² 2 019,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż lokal mieszkalny, do remontu, o powierzchni użytkowej 73,8 m , położony na parterze domu dwulokalowego w miejscowości Bystra Krakowska przy ulicy Szczyrkowskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł88,19 m² 6 338,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie znajduje się w Zamościu, znane ze swojego pięknego, renesansowego Starego Miasta, które jest wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa unesco. Lokalizacja mieszkania zapewnia łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł101 m² 2 861,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu dom wolnostojący o powierzchni 101 m , usytuowany na działce o powierzchni 239 m , wybudowany w 2013 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł47,30 m² 13 002,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Do sprzedania mieszkanie w zabytkowej kamienicy o powierzchni 47,3m2 położone w Centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze niskiego budynku mieszkalnego. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

132 500 zł852 m² 155,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Kruszwicy równoległa do ul. Cichej. Działka ma regularny kształt prostokąta o wymiarach 25x35m Najważniejsze atuty działki: lokalizacja na terenie miasta.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł482 m² 1 141,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działkę w centrum Legnicy przy ul. Korczaka. Działka o powierzchni 482mkw, przeznaczona w miejscowym planie pod zabudowę wielorodzinną. Działka posiada zatwierdzony.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł400 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 655 m²

Sprzedam bardzo ładny dom Rezydencję w Mazańcowicach blisko Bielska-Białej. Dom z szybkim i łatwym dojazdem do centrum Bielska oraz trasy S-52. Rezydencja wykończona w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

3 064 000 zł5 443 m² 562,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta inwestycyjna - działki usługowe z pozwoleniami na budowę Tychy, zwierzyniec Na sprzedaż dwie działki usługowe położone w Tychach, w dzielnicy Zwierzyniec, w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł63,81 m² 7 820,09 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993