Nieruchomości

238 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

975 000 zł57,76 m² 16 880,19 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,76 m , zlokalizowane przy ul. Ogrodowej w Warszawie. Nieruchomość usytuowana jest na 5 piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł147 m² 7 210,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Kupujący nie płaci prowiji Nowy, funkcjonalny i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Baninie. Spacer wirtualny: Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

291 650 zł1 535 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana w cichej, spokojnej okolicy, położona wśród pól i lasów. Wyjątkowo urokliwe miejsce dla miłośników ciszy, spokoju i ładnych widoków. Teren objęty miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku z windą w Krakowie w dzielnicy Łobzów. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 660 zł36,19 m² 15 050,01 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł33,50 m² 17 880,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przytulna kawalerka na zielonym Mokotowie idealna na start lub pod inwestycję! Na sprzedaż jasna, cicha i niezwykle ustawna kawalerka o powierzchni 33,5 m , położona w sercu zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł103 m² 7 572,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Willa Z klimatem! Pół domu dzielone w poziomie. Lokalizacja: dalsze okolice Centrum, w zasięgu sklepy i usługi. Rozkład : do dyspozycji całe piętro o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

200 460 zł3 084 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka o powierzchni 3084 m2 w miejscowości Krzywnica k. Starej Dąbrowy. Teren sąsiaduje z lasem oraz rzeką Krąpiel. Mamy też dostęp do małego.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł12 m² 3 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż miejsce postojowe w garażu. Budynek wyposażony w windę. Stan prawny: udział w nieruchomości Miesięczny koszt: 175zł Opłata roczna za użytkowanie wieczyste: 200zł.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł130 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 130 m , położony na działce o powierzchni 7 arów w miejscowości Żegiestów, w gminie Muszyna. Nieruchomość przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł114 m² 6 096,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż dom w Brzeziu, gmina Szczerców, powiat bełchatowski. Przestrzeń Funkcjonalność Potencjał Biuro epj Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł80 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować dom o powierzchni 80m2 położony w Laskowicach pod Korczewem. Działka na której stoi posesja jest położona z dala od sąsiadów. Cisza, spokój, zapach.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł41,27 m² 48,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w sercu Białegostoku! Oferujemy przestronne 2 - pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią , położone na parterze w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł51 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowy w pełni umeblowany dom wolnostojący o powierzchni 51m2 w miejscowości Cigacice w okolicy Sulechowa w bliskiej odległości od S3. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł163 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 659 m²

Wyobraź sobie poranek z kawą w przeszklonym ogrodzie zimowym, śpiew ptaków i widok na własny, zadbany ogród pełen zieleni To miejsce, w którym naprawdę można odpocząć. Na.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł37,21 m² 7 793,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje Państwu przytulne mieszkanie w Centrum Jeleniej Góry w kameralnej kamienicy ulica Piłsudskiego. Mieszkanie położone w ścisłym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł13 000 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka położona w miejscowości należącej do gminy Cisna. Położenie w terenie spokojnym, odizolowanym od otoczenia. Droga dojazdowa trawiasta. Teren dziewiczy, porośnięty.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł150 m² 6 593,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:974 m²

Umowa przedwstępna oferta biura nieruchomości - więcej zdjęć na stronie esnieruchomosci. Budynek mieszkalny, wolnostojący, podpiwniczony, o łącznej powierzchni użytkowej ok. 107 m ( oddany.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 60.00 m2. Lokalizacja:Na Ostatnim Groszu. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł2 765 m² 92,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje Państwu nieruchomość gruntową położoną w malowniczej miejscowości Gruszków , w gminie Mysłakowice (woj. dolnośląskie, powiat karkonoski) -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Trzcianka,wielkopolskie

2 299 000 zł337,82 m² 6 805,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 808 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 337,82 m 2. Oferta bezpośrednia -.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²105 m² 7 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa na parterze budynku biurowego w Białołęce. Lokal: biuro o powierzchni 105 m2 Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowej przestrzeni magazynowej (o modułach 40.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 093 050 zł62,46 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł280 m² 5 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

0% Prowizji od Kupującego! Oferta tylko u nas w biurze. Stylowy, wolnostojący dom, posadowiony na pięknej działce o powierzchni 3000 mkw, zlokalizowany w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł27,66 m² 6 688,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka z oddzielną kuchnią w Kudowa-Zdrój, położona zaledwie 3 minuty jazdy od Parku Zdrojowego (budynek po termomodernizacji, nowe okna, parter, dodatkowa komórka lokatorska,.

Szczegóły ogłoszenia

1 915 000 zł97,95 m² 19 550,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Luksusowy Apartament 98 m | Kompleks Bellmar | 3 Sypialnie & 3 Łazienki Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w sercu jednego z najbardziej pożądanych kurortów nad polskim.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł37,52 m² 4 237,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Mieszkanie 2 - pokojowe o pow. 37,52 m 2. Mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

589 997 zł38 m² 15 526,24 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w Gdańsku przy ul. Obrońców Wybrzeża, w charakterystycznym falowcu, w dzielnicy Przymorze.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł145 m² 31,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia przestronny magazyn zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Poznania - Górczyn. Ta murowana hala o powierzchni około 150 m stanowi idealne.

Szczegóły ogłoszenia

422 000 zł1 196 m² 352,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1196 m2 w Kozerach Nowych koło Grodziska Maz. Działka ogrodzona, przy gminnej drodze asfaltowej. Działka w kształcie zbliżonym do kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Stargard,zachodniopomorskie

152 750 zł611 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki zaledwie 2 min drogi od osiedla Pyrzyckiego w Stargardzie. W pełni uzbrojona! W cenie otrzymujesz: ogrodzenie z 3 stron droga wew.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł37 800 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż trzy działki inwestycyjne o łącznej powierzchni: 3,7800 Ha Miejscowość Kiełkowo, gmina Siedlec, powiat wolsztyński. Przeznaczenie - budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 475 zł39,25 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brb nieruchomości z przyjemnością prezentuje mieszkanie w nowoczesnym bloku, który łączący w sobie elegancję i funkcjonalność. Komfortowe mieszkanie o powierzchni 39,25 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

756 662 zł47,89 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł37,82 m² 79,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2