Nieruchomości

238 521 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

891 100 zł133 m² 6 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 133m2 zlokalizowany przy Alei Woj. Polskiego w kompleksie lokali w słynnym zielonogórskim mrowisku. Proponowany lokal jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł63,20 m² 5 047,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze kamienicy w samym centrum Kożuchowa. Lokal jest gotowy do zamieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

56,41 zł/m²39 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal Jasne Błonia Na wynajem 3 pokoje o powierzchni łącznej około 30 m2 + powierzchnia wspólna na parterze w poniemieckiej kamienicy 30 m od Jasnych Błoni. Budynek w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

6 980 000 zł1 976,24 m² 3 531,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:2 142 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w Przeźmierowie przy ul. Poznańskiej, bezpośrednio przy dk92, zabudowana obiektem bankietowo - hotelowym. Charakterystyka obiektu Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł70 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Na sprzedaż: duża działka z dwoma domami letniskowymi w sąsiedniej miejscowości Radawy czyli Surmaczówka. Zapraszam do zakupu wyjątkowej nieruchomości położonej na malowniczej działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 610 000 zł52 200 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 5,22 ha, położona w miejscowości Krzemienica w gminie Czarna, powiat Łańcucki zaledwie 12 minut od granicy Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł72 m² 65,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy trzypokojowy apartament z dwoma balkonami w nowym budynku na Woli Justowskiej [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł200 m² 1 295 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:188 m²

Na sprzedaż: obiekt po byłej kotłowni centrum Żar, ul. Browarna Na sprzedaż obiekt po byłej kotłowni, zlokalizowany w ścisłym centrum Żar, przy ul. Browarnej. Nieruchomość o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 256 zł81,12 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 81,12 m . Lokal składa się z 3 pokoi i znajduje się na 1. piętrze w niewielkim, trzykondygnacyjnym budynku z windą. Kameralna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

28,95 zł/m²76 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 76m2 w centrum Ostrołęki przy ul. Kilińskiego. Idealna lokalizacja, parking przed i za budynkiem. Lokal idealnie nadaje się na biuro, sklep,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46 m² 10 847,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie Grójec, ul. Kochanowskiego 13 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części miasta Grójec, przy ul. Kochanowskiego 13. Lokal znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 761 zł62,28 m² 11 653,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy na prezentację mieszkań pokazowych (zdjęcia). Mieszkania oferowane są w stanie deweloperskim do wykończenia. Opis mieszkania: trzy pokojowy apartament w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł52,62 m² 9 977,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie do własnej aranżacji z balkonem, położone na wrocławskich Gajowicach. Mieszkanie znajduje się w czteropiętrowym bloku na parterze w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł225 m² 1 106,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam budynek w Czchowie przy ul. Sądeckiej. Obiekt o pow. użytkowej 225 m2, parterowy, częściowo podpiwniczony, wybudowany w latach 60- tych, rozbudowany w 70-tych, gruntowny.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²162 m² 3 240 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiot wynajmu: kilka pomieszczeń biurowych (8 pokoi o pow. łącznej 162m2), do wynajęcia łącznie lub pojedyńczo, w następującej konfiguracji: a) to pokój o pow. 25m2; b) to pokój.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł4 180 m² 215,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę z dużym potencjałem inwestycyjnym zlokalizowaną w doskonałym miejscu w Kotorzu Małym! Nieruchomość liczy 0,4180 ha i jest niezabudowana. Położona jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 070 000 zł88,50 m² 23 389,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

WYJĄTKOWA OFERTA - KAMERALNA INWESTYCJA W CICHEJ I SPOKOJNEJ OKOLICY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł108,39 m² 8 570,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Polecamy nowy ostatni gotowy dom z ogródkiem w Komornikach 108m2 w cenie 929 000 zł promocja z 969 000 zł! Nowoczesny dom w stylu skandynawskim w spokojnej części Komornik,.

Szczegóły ogłoszenia

127 500 zł510 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działek położonych w rejonie ulic Stęszewskiej i Strzeleckiej w Czempiniu! Zaledwie kilkaset metrów od centralnego punktu miasta - rynku. Ważne: wg informacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł290 m² 7 896,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:498 m²

Polecam Państwu do zakupu obszerny dom, który obecnie ma wydzielone trzy funkcje, każda z niezależnym wejściem: mieszkalną, usługową i inwestycyjną. Obiekt zbudowany z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 67,47 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w nowym bloku- przy al.Kopisto w Rzeszowie. Nieruchomość o łącznej pow. 40m2 położona jest na 10 piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²122,66 m² 2 453 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: 11 Listopada 88, koprzywnica Powierzchnia uż.: 122,66 m2 Liczba pomieszczeń: 5 Grunt: dz. ewid. nr 1620/7 pow. 600 m2 Cena: 20 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

83 000 zł830 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Idealna propozycja dla osób szukających spokoju w otoczeniu natury, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Bydgoszczy. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł66,14 m² 12 080,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje z dużym ogródkiem | Osiedle Havlovego | do własnej aranżacji Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66,14 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł894 m² 995,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 485 m²

Na sprzedaż oferujemy obiekt produkcyjny w miejscowości Biadki, położonej dogodnie między Krotoszynem a Ostrowem Wielkopolskim. Obiekt jest w pełni wyposażony w infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł78,49 m² 4 076,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie z ogrodem w Kudowie - Zdroju, przy ul. Pstrążnej. Pstrążna dzielnica Kudowy-Zdroju położona w północnej części miasta, w zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

526 000 zł2 632 m² 199,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka 2631 m w Kalonce narożna lokalizacja z potencjałem usługowym! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2631 m , położona w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł678 m² 1 209 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferta na wyłączność Działka inwestycyjna o pow. 678 m2 położona Mielno-Unieście z pozwoleniem na budowę, oraz projektem budowlanym budynku wielorodzinnego składającego się z 8.

Szczegóły ogłoszenia

6 400 000 zł360 m² 17 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 117 m²

Oferta bez prowizji. Polecamy do sprzedaży komfortową willę w prestiżowej lokalizacji. Zamknięte osiedle tuż przy granicy Wrocławia. Znakomita lokalizacja na monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 163 zł40,01 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jako partner sprzedaży posiadamy w ofercie nową inwestycję na mapie Świnoujścia - Sea Breeze przy ulicy Matejki pomiędzy sklepem Lidl a Kaufland W sprzedaży są mieszkania od 25m2 do 120.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł2 286 m² 32,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowa powierzchnia produkcyjno - magazynowo - biurowa położona w Płocku. Magazyn Powierzchnia użytkowa 2025,60m2 (24,42m x 84,82m) Wysokość użytkowa magazynu 10m, wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

350 000 zł1 295 m² 270,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki budowlanej idealnej pod Twój dom Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w spokojnej, rodzinnej okolicy, z dala od głównej drogi, co.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł24 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem - 1 osobie (preferowana pracująca) mieszkanie w ścisłym Centrum Białegostoku przy ul. Akademickiej Ciche centrum, przy uczelni, medycznej, szpitalu, parku Planty. . Idealne dla singla! - 24.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 360 zł5 343 m² 261,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż 4 sąsiadujące działki budowlane w Stryszowie! Przedstawiamy ofertę sprzedaży czterech sąsiadujących ze sobą działek o przeznaczeniu mieszkaniowo-usługowym, położonych.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł307,90 m² 2 679,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym, 2,5 km od plaży w Pogorzelicy. Budynek piętrowy o powierzchni użytkowej 228.6 m2, całkowitej 307,9 m2, powierzchni zabudowy 168,1m2.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł600 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:25 m²

Opis ogólny Do wynajęcia funkcjonalny budynek użytkowy o łącznej powierzchni ok. 600 m , zlokalizowany w Łodzi (radogoszcz). Obiekt składa się z trzech kondygnacji po ok. 200.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 002 m² 149,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży działke gruntu o pow. 3002 m2 (dz. nr 273/85) położoną w obrębie Jeziora Płaskiego, jerzwałd, gm. Zalewo, woj. warmińsko-mazurskie. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł91,68 m² 5 181,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie na sprzedaż dwupoziomowe przestronne mieszkanie na czwartym piętrze, o powierzchni 91,68 m2 przy ulicy Wschodniej w Kwidzynie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł52,55 m² 11 703,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania dwustronnego blisko komunikacji I głównego miasta? atuty: - świeżo po kapitalnym remoncie - mieszkanie dwustronne, dzięki czemu jest dobrze doświetlone i można je.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł104 070 m² 15,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

*** ponad 10 ha W jednym kawałku *** 800M do jeziora hańcza W linii prostej *** możliwość zabudowy *** Absolutna cisza i doskonały spokój, piękne widoki, wyjątkowe walory przyrodnicze.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł102 m² 12 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy modernistycznej o powierzchni 102 m , położone w Gdyni blisko centrum, zaledwie kilka minut od Dworca Głównego,.