Nieruchomości

238 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Działka

Kaszów,małopolskie

2 800 000 zł4 642 m² 603,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4642 m (46,42 ara), położona w miejscowości Kaszów, gmina Liszki. Nieruchomość zlokalizowana jest w drugiej linii zabudowy, co.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł106 m² 3 915,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:665 m²

Na sprzedaż 1/2 domu w spokojnej dzielnicy Reska. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 253 m² 103 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Leńcze o powierzchni 12,53 ara. Cała powierzchnia działki oznaczona jest w mpzp teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bogucin

Bogucin,kujawsko-pomorskie

890 000 zł215 m² 4 139,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny według projektu aps 100 Archi-Projekt, wybudowany w 2012 roku. Nieruchomość położona jest w miejscowości Bogucin, zaledwie 7 km.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł48,10 m² 6 424,12 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecamy funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż! Nieruchomość zlokalizowana w bloku - pierwsze piętro na Winiarach. Na powierzchnię 48,10m2 składają się: - 2 pokoje, - salon, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł3 466 m² 5,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam ofertę najmu działki.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł22 146 m² 16,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową działką 2,2146 ha z widokiem na jezioro. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu natury i spokojnej okolicy, idealnej do.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

-! rezerwacja!- divo nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronny, trzykondygnacyjny dom o powierzchni ok. 160 m , położony na działce 900 m w zielonej i spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

264 000 €42,75 m² 6 175,44 €/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

OD 264 000,00 eur, hiszpania Inwestycja oferuje luksusowe apartamenty w standardzie pod klucz, wybudowane na solidnej konstrukcji z żelbetu z pełną izolacją termiczną i akustyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Wrzosów

Koszalin,zachodniopomorskie

1 082 000 zł5 410 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ever nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż działkę w Koszalinie! Gotowy projekt na budowę 16 domów w zabudowie szeregowej w I etapie inwestycji! Projekt do wglądu!.

Szczegóły ogłoszenia

65,45 zł/m²110 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 110 m 2 po generalnym remoncie- lubin. Lokalizacja: ul. Armii Krajowej. Nieruchomość położona na parterze przy ulicy o dużym natężeniu ruchu samochodów oraz pieszych. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 556 zł44,83 m² 15 850 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Gdańsk Siedlce! Bez prowizji i podatku pcc! Szukasz przytulnego mieszkania blisko centrum Gdańska? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Na sprzedaż jasne.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł5 364 m² 52,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o przeznaczeniu mieszkalno-usługowym, idealna dla firmy. Usytuowana nieopodal trasy S8, na obrzeżach miasta Rawy Mazowieckiej. Cena ofertowa wynosi 280 000 pln, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom, ul. Akacjowa

Mielenko,zachodniopomorskie

1 050 000 zł105,10 m² 9 990,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Akacjowa przystań - oferta inna niż wszystkie! Willowe osiedle nad morzem. Domy położne w pierwszej linii brzegowej morza! Inwestycja oddana do użytku w 2023 roku. Nowopowstałe domy.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł700 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomość stanowiącą działki ewidencyjne nr 28/1; 28/2; 28/3; 31/1; 31/2 i 31/3 o łącznej powierzchni 1,0737ha.

Szczegóły ogłoszenia

19 990 000 zł2 700 m² 7 403,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Budynek w pełni skomercjalizowany z długimi terminami umów z Najemcami. Duży potencjał inwestycyjny w przyszłości. Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem magazynowo-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 078 zł38,49 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Adres: ul. Szkolna 9/2, kowalewo Pomorskie Powierzchnia uż.: 38,49 m2 Liczba pokoi: 2 Liczba pomieszczeń: 4 Cena: 28 PLN/m2 - Atuty nieruchomości - Centralne położenie nieruchomości, - Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 €9 000 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowa o powierzchni ok. 9 000 m2 w Bielsku-Białej. Jest możliwość wydzielenia mniejszego modułu (ok. 4000 mkw.) Powierzchnia spełnia najwyższe standardy.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł100 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przepiękny lokal położony w Centrum Lublina na ostatnim piętrze, możliwość dowolnej adaptacji, wyremontowany, klimatyzowany, położony w atrakcyjnum miejscuo w wyjściem na Plac.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 260 620 zł125,59 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Atuty: 0% prowizji od kupującego wysoki standard wykończenia budynku spokojna, kameralna okolica bliskość rezerwatu Kacze Łęgi i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego tylko 10 minut samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł230 m² 4 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom z potencjałem wraz z lokalem usługowym zlokalizowany w Lubinie oś. Polne dom wybudowany w latach 80 tych z przebudową w latach 1996 r , stan na dzień.

Szczegóły ogłoszenia

1 949 000 zł132,17 m² 14 746,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1900

Hot oferta wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w secesyjnej kamienicy z 1900 roku, położone we Wrzeszczu, przy ul. Jaśkowa Dolina. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł72,60 m² 6 198,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy 72,6 m idealny pod usługi/ handel przy ul. Czarnoleskiej. Oferuję do sprzedaży przestronny lokal użytkowy o powierzchni 72,6 m , zlokalizowany na parterze budynku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka

Świebodzice,dolnośląskie

109 000 zł28 m² 3 892,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka 28 m po remoncie - świetna lokalizacja - Świebodzice, ul. Towarowa Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 28 m , położone na II piętrze kamienicy przy ul. Towarowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł5 500 m² 325,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjno-budowlana Walendów (gmina Nadarzyn) jedna z ostatnich przy drodze asfaltowej. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 5500 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł60,07 m² 36,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 900 zł69 m² 6 520,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Czy marzysz o mieszkaniu z widokiem na rzekę, który naprawdę robi wrażenie każdego dnia? Potrzebujesz większej przestrzeni dla rodziny w ścisłym centrum miasta? A może szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł54 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ołtaszyn: odświeżone mieszkanie 54m z balkonem, garderobą i miejscem postojowym [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Odświeżone mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł2 961 m² 65,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej działki budowlanej o powierzchni 2961m2 położonej w malowniczej miejscowości Sokołów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 875 zł32,23 m² 11 352 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł45 m² 4 422,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 253 m²

Agencja homeserwis Ostrowiec >świętokrzyski prezentuje sprzedaż domu murowanego o powierzchni 45 m2 na ogromnej działce 3253 m2 w miejscowości Janik, tuż obok granic Ostrowca. Rok budowy domu.

Szczegóły ogłoszenia

39,93 zł/m²150 m² 5 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia hala (kierunek.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł45 m² 7 311,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Tatary. Okna mieszkania wychodzą na wschód i północ z widokiem na tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł5 914 m² 65,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana z linią brzegową jeziora słupowskiego o powierzchni 5914m2. Wymarzone miejsce dla osób chcących obcować z przyrodą. Na działkę zostały wydane warunki zabudowy ,.

Szczegóły ogłoszenia

55,38 zł/m²260 m² 14 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najlepsza lokalizacja w Rzeszowie - ścisłe centrum, rynek. Lokal o powierzchni 260 mkw usytuowany na parterze około 120 m2 oraz 140 w przyziemu budynku z pięknym widokiem Elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł320 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom wolnostojący Odrano-Wola, blisko Grodziska Mazowieckiego 320 m pow. całk., 292 m pow. użyt. idealny dla dużej rodziny z dwoma niezależnymi wejściami i z możliwością adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł26 381 m² 59,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren inwestycyjny - Słowenkowo, 2,6381 ha | duży potencjał komercyjny Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny położony w miejscowości Słowenkowo (gmina Sławoborze) o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł139,90 m² 1 786,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowego domu z duszą, wybudowanego na początku XX wieku (rok 1900), zlokalizowanego w ścisłym centrum Bytomia Odrzańskiego. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

25,04 zł/m²71,49 m² 1 790 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal handlowo-usługowy o pow. 71,49 m2 usytuowany na piętrze budynku dworca pkp w Lesznie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²270 m² 14 580 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Polecamy do wynajęcia przestronne i nowoczesne powierzchnie biurowe zlokalizowane w kompleksie biurowców. Biurowce Segment A i B oferują nowoczesne i funkcjonalne pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 005 zł40,93 m² 19 790,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą na wyłączność: łomżynska skwer. Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny w sercu Pragi Północ! INWESTYCJA: -.