Nieruchomości

238 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

776 986 zł48,26 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł67 m² 12 671,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na sprzedaż - 67 m | 2 sypialnie | balkon | garaż I winda. Zadzwoń i umów się na prezentację. Monika cichoń tel.   Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł174,88 m² 7 548,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:438 m²

Dom na sprzedaż przy Puszczy Bukowej | Idealny na cele mieszkalne oraz inwestycyjne Nieruchomość wolnostojąca, posadowiona na działce narożnej, w pięknym i cichym położeniu stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

3 210 zł340 m² 9,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną przestrzeń magazynową zlokalizowaną w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Kilińskiego. Powierzchnia: * magazyn zewnętrzny (wiata i plac): 270 m (cena.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł100,40 m² 3 774,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Czy można mieć dom jak z obrazu ? Można. 6 min spacerem do Jeziora Kamień. Jeśli ktoś z Państwa poszukuje miejsca do odpoczynku od codziennego zgiełku, malownicza miejscowość Kamień jest.

Szczegóły ogłoszenia

73,94 zł/m²28,40 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia w centrum Opola. Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 28,40 m, położony na 2. piętrze w budynku zlokalizowanym w ścisłym centrum Opola. Idealny na biuro.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł113 m² 132,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Śródmieście _ centrum Mieszkanie 4-pokojowe na wynajem w ścisłym centrum, tuż przy Uniwersytecie Muzycznym im F. Chopina. Zaledwie 450m do stacji Metro Nowy Świat-Uniwersytet W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł134,30 m² 11 161,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni ok. 134 m, usytuowany na dużej działce o powierzchni ok. 1200 m, w bardzo atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

192 210 zł19 221 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania tania działka (10pln za m2 ) Nieruchomość położona ok. 21 km od Białegostoku. Media :prąd i telekomunikacja w drodze. Wymiary : 53mx327mx116mx415m Dojazd drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł1 500 m² 293,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mamy do zaproponowania urokliwą zalesioną działkę 1500 m2 położoną w miejscowości Siestrzeń, gmina Nadarzyn. Działka ogrodzona dojazd do działki drogą utwardzoną. Media woda i prąd na.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł46,16 m² 10 398,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie 2 pokojowe przy parku Teatralnym - 550 m od plaży Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji blisko Centrum miasta w niskiej zabudowie. Idealna lokalizacja przy parku Teatralnym - do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 794 zł39,37 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc bez prowizji W ofercie mieszkania od 26 m2 - 90 m2 doradztwo kredytowe termin zakończenia inwestycji - III kwartał 2025 Biuro Nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł146 m² 4 102,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom bliźniak z Garażem stan deweloperski, 146 m Nowa Wieś Lęborska - lokalizacja: nowa Wieś Lęborska osiedle na stoku. Cicha okolica, blisko centrum Cena: 599 000 zł Dostępny jest.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 501 m² 239,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana z widokiem na jezioro oraz morze. Jest położona na wzniesieniu, z widokiem na morze i jezioro Kopań, w odległości 500 m od jeziora i 2 km od morza.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł37,70 m² 15 782,49 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Ceramicznej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 2003 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

578 200 zł59 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Udział w nieruchomości - dwa dwupokojowe mieszkania o łącznej powierzchni około 59m2 położone w Lublinie przy ulicy Probostwo. Mieszkania usytuowane są na parterze, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 319 500 zł105,56 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dobra komunikacja z każdą częścią miasta, cicha i spokojna okolica. Kuchnia z oknem i aneksem, wysokość pomieszczeń 2.65m, okna aluminiowe, ogrzewanie gazowe, ogródek 118m 2.

Szczegóły ogłoszenia

589 972 zł49,37 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie Z tarasem I ogródkiem! Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o pow. 49,37 m , zlokalizowanego na parterze nowego budynku z windą. Lokal posiada jeden.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²45 m² 3 825 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 45 m2 zlokalizowany przy ul. Panoramicznej w Rzeszowie. Oferowany lokal znajdują się na parterze. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

70,97 zł/m²15,50 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków- prądnik Biały rejon ul. Jasnogórska Lokal biurowy o powierzchni ok.15,5 m 2, położony na drugim pietrze/2 piętrowego budynku biuroweg o . Lokalizacja Oferujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

2 649 000 zł360 m² 7 358,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom 360 m z ogrodem |wysoki standard | Zielona okolica | Ołtaszyn-Partynice Cena 2 649 000 zł do lekkiej negocjacji. Na sprzedaż przestronny dom narożny w zabudowie szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł78,50 m² 5 719,75 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność przestawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego położonego w Świętochłowicach przy ul. Jodłowej 39 na 11/11 pietrze w windą. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Łokacz Mały,wielkopolskie

29 000 zł512 m² 56,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ogródek działkowy na sprzedaż Łokacz Mały k. Krzyża Wielkopolskiego. Na sprzedaż udział 1/6 w działce o powierzchni około 512 m (cała działka 3100 m2), położonej.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł6 800 m² 661,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka: na sprzedaż nieruchomość położona w Chwaszczynie (gmina Żukowo) miejscowości położonej 20 km od Gdańska. Dzięki niedalekiej odległości dojazd z miejscowości Chwaszczyno do.

Szczegóły ogłoszenia

94 zł/m²17 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 17m2 i 20m2, położone na I piętrze, w budynku z windą przy ul. Długosza w Nowym Sączu. Do dyspozycji Najemcy: dwa gabinety, poczekalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Płozy

Płozy,warmińsko-mazurskie

109 000 zł1 488 m² 73,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Płozach koło Szczytna o pow. 1488 m2. Działka znajduje się w dobrej lokalizacji - na początku miejscowości, bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł54 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem | Saska Kępa, ul. Wersalska 7 | 54 m Na wynajem rozkładowe mieszkanie położone na parterze kameralnego budynku w starej części Saskiej Kępy, przy ul. Wersalskiej 7.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Zakopane,małopolskie

2 999 000 zł171 m² 17 538 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:527 m²

Biuro sprzedaży inwestora O tych luksusowych domach rozpisują się najbardziej prestiżowe magazyny architektoniczne jak whitemad, amazing Architecture. Butikowa, nowatorska inwestycja premium to domy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 800 zł69,50 m² 6 126,62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja Ostrów Park Janków Przygodzki Prezentujemy wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 69,5 m , zlokalizowane na piętrze nowoczesnego budynku typu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł59,05 m² 9 314,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem w Tarnowie, świetnie skomunikowane z centrum miasta i wjazdem na autostradę. Nieruchomość jest w trakcie prac wykończeniowych. -.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł70 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3