Nieruchomości

238 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

110 000 zł1 500 m² 73,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w otoczeniu zieleni. Działka w cichej i spokojnej okolicy , w otoczeniu zieleni i lasów w miejscowości Kozia Woda, gmina Ładzice woj. Łódzkie, pow.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł45,60 m² 7 872,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Zapraszamy Państwa na prezentację atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania sytuowanego na I piętrze w kamienicy zlokalizowanej w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł50 m² 17 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w atrakcyjnej lokalizacji pomiędzy stacjami metra Wierzbno i Racławicka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł286 m² 2 080,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży, atrakcyjnie zlokalizowany, budynek usługowo-mieszkalny, położony w centrum Głogówka. Budynek trzykondygnacyjny, dach spadzisty kryty dachówką. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

639 000 zł76,50 m² 8 352,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe w budynku z cegły z 1992r. w samym Centrum miasta. Ścisłe Centrum niedaleko ul. Krzywoustego/piastów w jednej z mniej ruchliwych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł37,78 m² 12 043,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż : 2 - pokojowe mieszkanie w Piasecznie ul. Kusocińskiego nieruchomość: mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 37,78m2. IV piętro. Bez windy. Dla wysportowanych! Rozkład mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł34 m² 14 558,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 34m2, 2 piętro w bloku z końca lat 60-tych. Mieszkanie zlokalizowane w cichej okolicy w Śródmieściu Wrocławia. Bardzo dobrze skomunikowane,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł8 304 m² 313,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna | teren mn3 | potencjał pod kameralne osiedle 8 304 m | mpzp - zabudowa jednorodzinna | Podział na ok. 6 działek | Niska intensywność zabudowy | Segment premium ***** parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł46,12 m² 10 169,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje w samym sercu Szczecina na ulicy Jana Pawła II - aleja fontann Nieruchomość znajduje się na ostatnim piętrze w wyremontowanej kamienicy i ma 49m2 powierzchni w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł43,40 m² 13 709,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w nowym budynku z 2024 roku przy ulicy Artyleryjskiej w Kołobrzegu. Główne atuty nieruchomości nowe budownictwo 2024 rok duży balkon ponad 12.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł31,10 m² 18 938,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie po generalnym remoncie Praga-Południe, ul. Dwernickiego Na sprzedaż jasne i ciche mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 31,1 m , położone na 3. piętrze w zadbanej, kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

7 300 000 zł2 150 m² 3 395,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestycyjna oferta w Centrum Katowic - Kamienica do rewitalizacji przy ul. Gliwickiej :dla kogo? Dla szukających oferty do realizacji projektu inwestycyjnego. :Atuty: sprzedaż z pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

48,51 zł/m²134 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 134mkw, zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Ptasim w Katowicach. Idealny pod kancelarię prawną, biuro projektowe i szeroko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 847 zł47,51 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa oferta mieszkania W stanie deweloperskim W naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 47,51m2, położonego na nowoczesnym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

296 000 zł1 163 m² 254,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

| działka budowlana o powierzchni 1163 m2, znajdująca się w Gortatowie gmina Swarzędz. Działka trapezowa, skrajna. Objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego jako Tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł1 480 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni około 1500 m , położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Rzeszotary, zaledwie 5 km od Legnicy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł36,05 m² 61,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowe i wykończone mieszkanie o powierzchni 36,05m2, usytuowane w nowym bloku z windą przy ulicy Marii Juchacz \\tylko U nas\\ mieszkanie dostępne od stycznia 2026r. -.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł3 748 m² 185,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3748m2 w Szczecinie - dzielnica Wielgowo.Działka w kształcie prostokąta.Możliwość zabudowy np.hala magazynowa,produkcyjna.Media w drodze ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł148 m² 7 426 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Krzywaczka-nowy dom parterowy, garaż 2-stanowiskowy, duża działka 10,4 a biuro sprzedaży dewelopera, bez prowizji przestawiamy do sprzedaży ładny dom parterowy o powierzchni 148 m2.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł94,10 m² 6 046,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:748 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą. Sprzedawana nieruchomość to idealne miejsce dla osób ceniących wypoczynek poza miastem oraz lubiących aktywnie spędzać swój wolny czas.

Szczegóły ogłoszenia

34 zł/m²150 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowy o pow. 170 m2 zlokalizowany na parterze budynku, z witryną i bezpośrednim wejście z ulicy. Okazja - 34 zł/m2 - parter Lokalizacja: konin, zatorze ul.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł26 m² 6 115,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   Otoczenie nieruchomości: kawalerka zlokalizowana na łódzkich Bałutach, na osiedlu Doły. Doskonale skomunikowana z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł570 m² 2 105,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Atuty: dojazd do nieruchomości drogą asfaltową, do trasy s7 ( kierunek Gdańsk- warszawa) 9.8 km, odegłość do Gdańska 48km, Plaża Stegna Morska w odgłości 11 km, Krynica Morska 31 km,.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł949 m² 152,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Tylko u Nas, oferta na wyłączność. W bardzo dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną na Błędowie. Powierzchnia działki wynosi 949 mkw. Działka w kształcie trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł35 100 m² 5,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Klamry, gmina Chełmno, powiat chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 3,51.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł75 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 75 m w dzielnicy Krowodrza. Przeznaczenie: lokal stanowi idealną przestrzeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł90 m² 144,44 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 90 m , usytuowany w wyjątkowej lokalizacji nad rzeką, w centrum Wrocławia. Budynek zapewnia całodobową ochronę,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł3 700 m² 79,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży działkę rolną o pow. około 3700 m2 - dopuszczona zabudowa związana z prowadzoną działalnością rolniczą [ działka w trakcie wydzielania, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł15 000 m² 5,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka orna o powierzchni 1,46 ha w miejscowości Krzątka, gmina Majdan Królewski, powiat Kolbuszowa. Działka częściowo zalesiona, z łąką, idealna do zagospodarowania pod.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł5 335 m² 103,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w Tomaszowie Maz. o powierzchni użytkowej 5335 m 2 , położona 5,4 km od centrum Tomaszowa Maz. - ostatnia działka w granicy miasta. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł250 m² 1 116 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 019 m²

Firma Galicja Nieruchomości prezentuje Państwu ofertę na wyłączność domu w miejscowości Kuryłówka w powiecie Leżajskim w województwie Podkarpackim. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 570 zł46,25 m² 8 704,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecamy Nowe mieszkanie na Osiedle w Garbach w gminie Swarzędz :) 46,25m2 2 pokoje z tarasem od południa pokój z aneksem kuchennym 25,88m2 sypialnia 11,29m2 korytarz 4,24m2 łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

55,16 zł/m²852 m² 47 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite nieruchomości 0% prowizji! poleca do wynajmu budynek komercyjny w Warszawie przy ul. Modlińskiej, składający się z biur, magazynu z dwoma bramami roletowymi, antresoli.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł839 m² 101 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8,39 ara położona w Spytkowicach przy ul. Wiślanej, w drugiej linii zabudowy od drogi. Zgodnie z mpzp działka położona w terenie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł37 m² 8 648,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pok., Kazimierza Wielkiego, 3 piętro w Giżycku. W sprzedaży bardzo ładne, zadbane, po remoncie mieszkanie w bloku, w idealnej lokalizacji dla osób, które chcą mieć.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł2 900 m² 136,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

D ziałka budowlana o pow. 29 arów w Sygneczowie gm. Wieliczka Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w malowniczej i spokojnej części miejscowości Sygneczów (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł320 m² 968,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej około 320 m , położony w miejscowości Gierszowice, w gminie Olszanka. Budynek posiada dwa niezależne wejścia, co daje.