Nieruchomości

238 370 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie blisko centrum miasta i parku wygodne W super układzie W pełni wyposażone! Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - Marta Wojtasik tel   Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł350 m² 4 142,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż oferuję budynek użytkowy po byłej piekarni, położony w miejscowości Stepniczka, w bezpośrednim sąsiedztwie Stepnicy - dynamicznie rozwijającej się gminy położonej nad.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł3 700 m² 33,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka wśród zabudowań w miejscowości Lubienia gm. Popielów. Nieruchomość w kształcie prostokąta. Posiada dostęp do drogi publicznej z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł1 500 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Izabelin, gm. Juchnowiec Kościelny 1500 m2 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m , położona w malowniczej miejscowości Izabelin, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł145,36 m² 5 709,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Nowa inwestycja, atrakcyjna lokalizacja blisko mariny, media z sieci, mniej niż 6000pln/m2! Nowoczesne osiedle położone w jednej z najatrakcyjniejszych części Serocka, zaledwie 600m od.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł133,41 m² 7 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 165 m²

Szukasz domu z panoramicznym widokiem na jezioro oraz góry? Ta oferta spełni twoje oczekiwania! Dom mieszkalny całoroczny o powierzchni netto 133,41 m2 znajduje się na jednej z najwyżej.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł45,20 m² 8 296 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Tarnów, ul. Waryńskiego. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 45,2 m, zlokalizowane na 1 piętrze w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł133,14 m² 1 945,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Marzy Ci się dom z dawnymi, zabytkowymi meblami a może chciałbyś przyjeżdżać na wakacje w urokliwe miejsce blisko jeziora aby odpocząć od codzienności? Jeśli tak to mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł63 m² 13 174,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość znajduje sie na ulicy Meander na ostatnim 10 piętrze. Budynek zadbany, po remoncie klatek schodowych, wymianie elektryki i podłóg i wind. Mieszkanie składa się z: - trzech.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł360 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:640 m²

Dom 360 m 6 pokoi Stary Wilanów ogród garaż 2 auta blisko British School Do wynajęcia elegancki i przestronny dom o powierzchni 360 m , położony w prestiżowej części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

47,37 zł/m²200,53 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia warsztat dwustanowiskowy, posiadający dwa kanały 5m do obsługi tir. Warsztat ma wysokość 4m i dwie bramy wjazdowe o wymiarach 4x3,5m. Najemcy zostaną również udostępnione.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł2 134 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malowniczo położona działka nad samym brzegiem Zalewu Wiślanego tuż obok Suchacza, dokładnie na początku Pęklewa przy ulicy Cegielnianej. Na sprzedaż trzy działki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł520 m² 3 211,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:901 m²

Obiekt z dużym potencjałem, o pow. 520 m2 usytuowany na parterze, z dużymi witrynami, przy głównej drodze w mieście - ul. Armii Krajowej, a zarazem drodze krajowej nr 57.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł3 838 m² 104,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ta działka inwestycyjna o powierzchni 38 arów otwiera przed Tobą konkretne i szerokie możliwości zagospodarowania! Położona w Żabnie, z dostępem do drogi publicznej poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł20,50 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia przytulna i zadbaną kawalerka na pierwszym piętrze bloku przy Alei Majowej. Mieszkanie składa się z pokoju, aneksu kuchennego oraz łazienki. Lokal w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

17,36 zł/m²230,46 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem prezentujemy wyjątkowy lokal użytkowy, idealny pod kawiarnię, bistro, nowoczesną jadłodajnię lub restaurację tematyczną. Lokal przeszedł odświeżenie i jest gotowy do aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł64 m² 9 359,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

64 m | 3 pokoje | parter | kamienica ul. Czorsztyńska | Szczecin 2 piwnice + część strychu Spółdzielcze własnościowe | zakup także dla obcokrajowców Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł939 m² 186,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości ekodom prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 939 m2, zlokalizowanej w miejscowości Koszęcin, pow. lubliniecki, woj. śląskie. Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł495 m² 7 070,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 619 m²

Oferta class którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno - prawnym. Nowo powstały budynek usługowo - handlowy w Przyłękach. Na trzech kondygnacjach mamy 450 m2.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł70 m² 6 357,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 70 m , usytuowane na drugim piętrze kamienicy w samym centrum Bydgoszczy. Lokal charakteryzuje się funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł580 m² 2 068,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta - działka (nr 849) o powierzchni 580 m2 , położona przy ulicy Brackiej 25 na Osiedlu Mickiewicza, bardzo blisko od centrum Białegostoku. Zlokalizowana w cichej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł87,20 m² 6 869,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

"Nieruchomości Apartament" Anna Krawiec   Promocja 599 000 zł! oraz podatku pcc! To już II etap inwestycji domów w zabudowie szeregowej. Cena dotyczy segmentu zewnętrznego.

Szczegóły ogłoszenia

24,69 zł/m²249,07 m² 6 150 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia reprezentacyjny lokal handlowo-usługowy o pow. 249,07 m2 , zlokalizowany na parterze w budynku handlowo - usługowym wybudowanym w 2022 r. we Włoszczowicach, w gm. Kije.

Szczegóły ogłoszenia

383 000 zł103 m² 3 718,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie | Garaż | Ogródek - niezależne lokale na sprzedaż w nowoczesnym budynku po remoncie! Na sprzedaż trzy niezależne, bezczynszowe lokale mieszkalne , każdy z przypisanym ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

28,57 zł/m²28 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy uwadze Państwa lokal do wynajęcia o pow. 28m2, na drugim piętrze zabytkowej, ale dobrze utrzymanej kamienicy. Przeznaczenie : biurowe lub usługowe. Zapraszamy na prezentację! Kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł82 m² 8 292,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Filomatów w Gdyni, dzielnica Grabówek Dane nieruchomości: - pomieszczenia: duży salon z wyjściem na balkon, 3 sypialnie, oddzielna kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bytom

Bytom,śląskie

33 zł/m²32,15 m² 1 061 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal biurowo- usługowy W bytomiu/ miechowice Do wynajęcia lokal o powierzchni 32,15 m2, usytuowany na II piętrze dwupiętrowego biurowca. Nieruchomość idealnie nadaje się pod prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

130 zł/m²61 m² 7 930 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal pod gastronomię lub inne usługi/sklep w prestiżowej lokalizacji Fabrica Ursus (inwestycja Aurec przy ulicy Dyrekcyjnej na nowym Ursusie) z wejściem od strony foodcourt Powierzchnia 61,22.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 000 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Tokary, gm. Przodkowo. Z rozpoczętą procedurą uzyskania warunków zabudowy! Oferujemy Państwu działki o powierzchniach 1092 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł27,11 m² 5 901,88 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe - 27,11 m2 do generalnego remontu, położone na poddaszu w dzielnicy muzycznej. To idealna propozycja zarówno dla inwestorów, jak i osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

186 000 zł765 m² 243,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę o powierzchni 765 m2 położoną w malowniczej okolicy Borzygniewu przy zalewie Mietkowskim. Działka jest doskonałą propozycją dla osób, które marzą o budowie.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł1 582 m² 281,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność w biurze nieruchomości Lokum. Działka o powierzchni 1582mkw wśród nowej zabudowy jednorodzinnej w miejscowości Kalinówka przy ul. Rumiankowej. Idealnie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

15 800 €4 158 m² 3,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn klasy A o powierzchni ok. 4 158 mkw. położony w Piotrkowie Trybunalskim Magazyn bezpośrednio przy drodze ekspresowej S8 (węzeł Moszczenica) - lokalizacja tuż przy wjeździe na.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł17 701 m² 11,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Piękna, duża działka leśna sitnica (gmina biecz) Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę leśną położoną w miejscowości Sitnica, gmina Biecz, powiat gorlicki. Powierzchnia: 1,77 hakształt:.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł42 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 703 m²

Na sprzedaż urokliwe siedlisko Ostrów, gmina Janów Podlaski Oferuję na sprzedaż urokliwe siedlisko położone w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Ostrów (gmina Janów.

Szczegóły ogłoszenia

26,09 zł/m²46 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 46m w ścisłym centrum Piotrkowa Trybunalskiego. Lokal składa się z sali sprzedażowej oraz toalety. Lokal usytuowany na parterze z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

14,50 €/m²1 076,99 m² 15 616 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do najmu powierzchni biurowej w jednym z najnowocześniejszych biurowców klasy A w Poznaniu, zlokalizowanym w sąsiedztwie jeziora Maltańskiego i Galerii Malty. Budynek.