Nieruchomości

238 371 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

920 000 zł150 m² 6 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:416 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w spokojnej części Trzebiatowa. Powierzchnia dom 150 m2 Działka 416 m2 W skład domu wchodzą: -parter salon z wyjściem na taras, kuchnia, toaleta, korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł48,61 m² 5 328,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjnie położone mieszkanie, dwupokojowe, w zielonej okolicy Śródmieścia, blisko lasu, w spokojnym miejscu, składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Gryfice,zachodniopomorskie

157 400 zł1 574 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę przy wylocie z Gryfic niedaleko nowej zabudowy o powierzchni 1574 m2 przy drodze utwardzonej w widokiem na las. Działka jest w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł799 m² 1 251,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z domem w atrakcyjnej lokalizacji Pruszkowa W ofercie znajduje się działka 799 m2 wraz z domem do remontu 144,32 m2 w rejonie o przeznaczeniu usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł74,50 m² 7 919 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Oferujemy Państwu na sprzedaż lokal usługowy o pow. 74,5 m zlokalizowany w zachodniej dzielnicy Kołobrzegu, zaledwie 600 od morza i 1,5 km do centrum miasta. Nieruchomość z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł3 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3000 m , położona w miejscowości Borsukówka, gmina Dobrzyniewo-Duże, w spokojnej, zielonej okolicy z wydanymi warunkami. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł133 m² 8 646,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nieruchomość Dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w technologii szkieletowej, o powierzchni całkowitej 131m2. Na parterze znajduje się wiatrołap, przestronny korytarz, salon (22,10m2),.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł3 519 m² 70,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działke o powierzchni 0,3519 ha położona w miejscowośći Cieszanów , działka bardzo dobrze utrzymana w super lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł50,30 m² 3 876,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Cena mieszkania z garażem, budynkiem gospodarczym, ogródkiem 195 000 zł Rabat! Przedstawiamy państwu ofertę przytulnego i funkcjonalnego mieszkanie o powierzchni 50,30 m w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²28 m² 840 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy w centrum Mysłowic lokalizacja: ulica Wojska Polskiego znajduje się blisko ścisłego centrum miasta co zapewnia łatwą widoczność i łatwy dostęp do klientów.

Szczegóły ogłoszenia

761 980 zł40,26 m² 18 926,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Funkcjonalne i ustawne 2 pokoje | Balkon | Garaż | Zielona okolica [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Cena przed promocją: 799 000 złna sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²400 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 400m2 zlokalizowana w biurowcu Warszawa Praga Południe standard: wykładzina gabinetowy układ pomieszczeń otwierane okna okablowanie telefoniczne okablowanie.

Szczegóły ogłoszenia

180,56 zł/m²36 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy lub biurowy w Centrum Wieliczki: lokal: - 36 m na parterze z łazienką - otwarta przestrzeń - klimatyzacja, rekuperacja, wentylacja mechaniczna -.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 469 m² 204,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową parcelę budowlaną położoną bezpośrednio przy zabytkowym Rynku w Alwerni. Z racji na lokalizację działka ma duży potencjał inwestycyjny. Idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 064 m² 97,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Gruszewnia (powiat kłobucki). Nr działki: 212/2, obręb:.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł450 m² 4 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Sprzedam "dom z duszą" usytuowany w Zduńskiej Woli koło Łodzi, 30 min trasą S8 do centrum Łodzi. Dom o powierzchni 450m2 składa się z: dwóch salonów z kominkami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

717 332 zł52,36 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

545 375 zł43,63 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1826

Mieszkanie z charakterem I duże okna z widokiem na ulicę Garbary | Odrestaurowana kamienica Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,63 m , położone w kameralnej, kompleksowo.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 371 m² 149,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacja oferty Przestronna działka pod budowę domu w Zalesianach, gm. Turośń Kościelna Przestrzeń i doskonała lokalizacja Przedstawiamy ofertę działki budowlanej o powierzchni 1371.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 000 zł6 075,02 m² 1 119,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 296 m²

Bielsko-biała Centrum Reprezentacyjny Obiekt Handlowo - Usługowo - Biurowy, salon Sprzedaży z windą, własnym dziedzińcem i parkingiem. Oferuję do kupna wolnostojący reprezentacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł37,99 m² 2 500,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 7 zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł64,27 m² 17 737,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bemowo to nowoczesna i świetnie zaplanowana część Warszawy, która z roku na rok zyskuje na popularności. Dzielnica wyróżnia się kameralną zabudową, dużą ilością zieleni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 300 000 zł93,74 m² 35 203,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Apartament przy nowoczesnej Marine jachtowej Atuty: własna marina i miejsca cumownicze park krajobrazowy oraz rezerwat przyrody Ptasi Raj i Mewia Łacha w okolicy możliwość dowolnej.

Szczegóły ogłoszenia

80,03 zł/m²131,20 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal użytkowy do wynajęcia - poziom -1, centrum LIM - aleje jerozolimskie 65/79 lok. 22 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu handlowego na poziomie -1 w prestiżowym Centrum LIM.

Szczegóły ogłoszenia

274 200 zł2 285 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na zasadach wyłączności Położenie : Proponujemy do sprzedaży działkę gruntu o statusie budowlanej położoną w Pabianicach pomiędzy ul. Zielną a Wodną. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 000 zł75 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Ogromna działka pod zabudowę jedno i wielorodzinną Wiele możliwości inwestycyjnych! Na sprzedaż 5 działek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 123 m² 203,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1.123 m2 położona w Wilczu gm. Osielsko. Grunt jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - zabudowa jednorodzinna wolnostojąca.

Szczegóły ogłoszenia

249 999 zł1 027 m² 243,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Piękna działka w Żarnowcu - 1027 m pod Twój dom lub biznes! tylko U nas! Marzysz o miejscu, gdzie możesz odpocząć w lesie, nad jeziorem lub. na plaży? Ta działka to idealny.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł72,43 m² 13 792,63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Cesja Przedstawiam Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,43 m2, znajdujące się na 1 piętrze 5-piętrowego budynku z 2025 roku budowy przy ulicy Antoniewska, 6a, na osiedlu "mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł28,34 m² 4 763,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu na sprzedaż nieruchomość lokalową położoną w miejscowości Śrem ul. Zachodnia 27, na którą składa się prawo.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł285 m² 40,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

:link do strony :KONTAKT DO AGENTA Andrzej Dmochowski   :DANE BIURA AKCES Nieruchomości Ursynów Aleja.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł180 m² 3 494,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Nasze biuro nie pobiera prowizji od kupującego Biuro Nieruchomości intrata prezentuje na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w zacisznej, zielonej i doskonale skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

294 224 zł2 072 m² 142 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Stare Kupiski przy ul. Pogodnej o powierzchni 2072m2. Działka w kształcie prostokąta o płaskim ukształtowaniu położona na nowo powstającym.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł1 170 m² 100,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** Myślisz o budowie? Czas działać! *** Jeśli myślisz o budowie domu w Nędzy, ta działka może Cię naprawdę zainteresować. Ma wygodne wymiary, jest duża i ustawna. Do tego.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł5 576 m² 10,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna w Gorzycach Gorzyce wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim, w gminie Nowy Żmigród. Na sprzedaż działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Rączna,małopolskie

1 010 000 zł104,24 m² 9 689,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Osiedle 7 domów jednorodzinnych w Rącznej (kaszów) - komfort, spokój i zieleń! Na sprzedaż oferujemy domy w nowo powstającym kameralnym osiedlu 7 domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 149 m² 129,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam do zaoferowania atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Wola Morawicka, w gminie Morawica. Powierzchnie działek: 1149 m (nr   m (nr   m (nr.

Szczegóły ogłoszenia

211 000 zł1 384 m² 152,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agentka prowadząca:jolanta zabielska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Działka budowlane Czarków koło Pszczyny ul. Kościelna 25 ( województwo śląskie , powiat pszczyński.