Nieruchomości

238 302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

60 zł/m²78,20 m² 4 692 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokale handlowo-usługowe w nowoczesnym, zmodernizowanym budynku Dworca Kolejowego w Szczecin Dąbie.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł500 m² 8 159,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:527 m²

***lokal Komercyjny w idealnym stanie gotowy do prowadzenia działalności:*** Wyposażenie: -klimatyzacja -wentylacja -monitoring -alarm -system kontroli dostępu do wejście (wejścia na kartę).

Szczegóły ogłoszenia

14,44 zł/m²450 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia zakład produkcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł56,97 m² 13 147,27 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na kameralnym, zamkniętym osiedlu Tarasy Dionizosa, gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów. Położone w zacisznej części Białołęki, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

407 892 zł35,78 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł3 800 m² 44,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 38 arów, położona w malowniczej miejscowości Uciekajka, w otoczeniu jezior i lasów - idealna propozycja dla osób szukających miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

14 145 000 zł1 578,02 m² 8 963,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| na sprzedaż budynek biurowy o pow. użytkowej 1300,89 m2 (o pow. całkowitej 1578,02 m2), usytuowany na działce o powierzchni 1087 m2 , przy ul. Łopuszańskiej w dzielnicy Włochy.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł2 500 m² 108 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w pierwszej i drugiej linii zabudowy w Lublinie o powierzchni 2500 m2. z udziałem w drodze. - dostępne są dwie działki! Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia na ul Malczewskiego. Dostępne od zaraz! Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone na IV piętrze. Nieruchomość o powierzchni 50 m2 składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł18 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na Włączność! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu przestronny garaż murowany o powierzchni 18 m , usytuowany w komfortowej zabudowie szeregowej przy ulicy Matejki w Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł15 139 m² 36,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mazury, jezioro, las, cisza - miej swoje miejsce wypoczynku. Na sprzedaż działka rekreacyjna o metrażu 15 139m2 z domkiem i stawem w Głuchowie koło Wielbarku. Lokalizacja: głuch.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł4 060 m² 36,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż lokalizacja Kuźnica Zbąska k/ Wolsztyn (gmina Rakoniewice, powiat Grodzisk Wlkp., woj wielkopolskie). Działka o numerze ew. 91/5 obręb Kuźnica Zbąska, gmina Rakoniewice.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł87 m² 5 390,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 210 m²

Ten dom daje możliwości; możliwości wypoczynku na świeżym powietrzu, możliwości spacerów po lesie, jazdy rowerowej w otoczeniu przyrody oraz korzystania z uroków dwóch jezior: powidzkiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł449,49 m² 2 447,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedmiotem sprzedaży jest obiekt usługowy zlokalizowany przy głównej ulicy w Daleszewie na trasie między Szczecinem a Gryfinem. Bardzo dogodny dojazd i dobra lokalizacja. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 1000m2 w Skierdach malowniczej okolicy. Blisko lasu. Media: prąd, gaz. Wymiary działki: 23,31 x 42,89 (w metrach). Jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Zamieszczona oferta.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł90 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ochota | Ulica Białobrzeska | 90 m2 | 3 pokoje | Miejsce postojowe | Komórka lokatorska | Zwierzolubne : Dla kogo? - Dla rodziny z dziećmi. - dla właścicieli zwierząt. : rozkład: powierzchnia 90.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł1 502 m² 91,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dwie działki położne przy drodze asfaltowej w pobliżu jeziora. Na powierzchnię 1502m2 składają się dwie działki objęte mpzp symbol mnu1 - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł33,95 m² 5 567,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Centrum miasta i natura na wyciągnięcie ręki funkcjonalne M2 Więcborku z niskim czynszem! 189 000zł Szukasz kompaktowego mieszkania w kamienicy, które łączy życie w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł6 450 m² 116,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy na prezentację dwóch działek umiejscowionych obok siebie w Michałowicach, tj. budowlano-usługowej z wjazdem wykonanym bezpośrednio z drogi krajowej dk7 i -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Żurawica,świętokrzyskie

469 000 zł160 m² 2 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Dom Z ogromnym potencjałem + działka W cenie Żurawica | 6,5 km od Sandomierza | Cena: 469 000 zł Żurawica to malownicza, spokojna miejscowość położona zaledwie 6,5 km od historycznego.

Szczegóły ogłoszenia

104,17 zł/m²72 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy do wynajęcia jasny i przestronny lokal o powierzchni 72 m , zlokalizowany na drugim piętrze klimatycznej kamienicy przy Skwerze Oleandrów, w samym sercu Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł1 200 m² 128,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o pow. 1200 m2 w przepięknej lokalizacji przy ul. Zielona Dolina w Jeninie, gmina Bogdaniec, 8 km do centrum Gorzowa Wlkp. Działka z malowniczym widokiem na las.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł55,46 m² 7 194,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Domowe nieruchomości paulina jasińska mają przyjemność przedstawić Państwu: na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w kamienicy samego serca miasta Przeworsk, przy ulicy Rynek 2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł82 m² 31,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, słoneczne czteropokojowe mieszkanie (82m2) na drugim piętrze przy ul. Leszczyńskiego w Bydgoszczy. Mieszkanie dostępne od zaraz. Składa się z salonu wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 288 000 zł111 m² 11 603,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż unikatowe mieszkanie czteropokojowe położone w przedwojennej kamienicy, w jednej z najpiękniejszych wrocławskich lokalizacji, w sercu wrocławskich Krzyków (ul. Wandy);.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł991 m² 322,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pełne uroku okolice dla ceniących spokój, wrażliwych na przyrodę i kochających zwierzęta. Smardzewice to wieś położona w województwie łódzkim nad rzeką Pilicą - 7 km od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

396 000 zł1 163 m² 340,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1163 m , położona w miejscowości Niwy, gm. Osielsko. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1163 m , położona w miejscowości Niwy, gm.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł61 m² 11 393,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący na działce o powierzchni 4300 m2 w miejscowości Łubno gmina Wiskitki powiat Żyrardowski. Teren objęty mpzp z przeznaczeniem pod tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł73,37 m² 7 905,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowe , przestronne 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Rzeszów Dworzysko ul. Łanowa. Opis nieruchomości: - pow. 73,37m2 - ilość pokoi: 4 - balkon - przestronny salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł998 m² 55,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Poszukujesz działki z warunkami zabudowy w miejscu spokojnym i cichym z dala od ruchliwych ulic? Świetnie się składa! W naszym biurze pojawiła się oferta działki.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł35,20 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To mieszkanie to prawdziwa perełka, szczególnie ze względu na widok, który jest jednym z największych atutów mieszkania. Zadbane 2 pokoje Z panoramą karkonoszy przy ul. Komedy Trzcińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł67,85 m² 21 075,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gaudium Nieruchomości prezentuje nowoczesny apartament w inwestycji porto - mieszkanie w trakcie wykończenia. Zostanie oddane w pełni gotowe do zamieszkania zgodnie z projektem, bez.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł46,92 m² 5 498,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Zobacz film: Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Rudzie Śląskiej - Bykowina, ul. Pordzika. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł100,86 m² 5 344,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 100,86 m2, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej cześci Wałbrzycha. Na powierzchnię 100,86 m2 składa się: 1.

Szczegóły ogłoszenia

14 871 300 zł99 142 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny pod hale I magazyny O powierzchni około 10 ha Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni całkowitej około 10 ha, teren posiada dostęp do drogi asfaltowej, 700.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 3000 m Brzeziny, gmina Morawica (pow. kielecki) Cena: 300 000 zł Powierzchnia: 3000 m Wymiary: ok. 30 m 100 m (regularny kształt, prostokątny).

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł66,91 m² 10 745,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfortowe, dobrze skomunikowanego mieszkania położonego przy ul. Czeremchowej w Poznaniu. Lokal znajduje się w budynku z 2016 roku, powierzchnia 66,91 m . To przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Szczuka,kujawsko-pomorskie

2 100 000 zł50 000 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działkę nad jeziorem Cielęta w miejscowości Szczuka koło Brodnicy sprzedam. Działka położona jest na opadającym w stronę jeziora i pobliskich stawów stoku o różnych kącie.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł10 231 m² 487,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy świetny teren dla dewelopera, inwestora, zabudowa mieszkaniowa lub usługowa ( mn/u) ( 14 segmentów w zabudowie 2 lokalowej ) Atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,0123 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

281 064 zł28,68 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Klimczak Nieruchomości jako jedyne biuro sprzedaży dewelopera pik invest w ramach wyłącznego zlecenia ma przyjemność zaprezentować nowoczesne nieruchomości w standardzie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł47,90 m² 13 465,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

2 pokoje | dwustronne | balkon | gotowe do wprowadzenia mdp Partners przedstawia: na sprzedaż - funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 47,9 m , położone na 1. piętrze w zadbanym,.