Nieruchomości

238 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 150 000 zł415 m² 2 771,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość z przeznaczeniem na kwatery pracownicze Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w Pawlikowicach, idealna pod kwatery pracownicze lub działalność noclegową. Obiekt składa się.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w zacisznym miejscu Osowca. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania. Dostępne media woda, gaz i prąd. Wygodny i sprawny dojazd od S8. Dobre połączenie do Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł51,25 m² 9 951,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami, oddzielną kuchnią, zlokalizowane w Rzeszowie w okolicy ulic Dąbrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł90 m² 4 998,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 941 m²

Oferujemy na sprzedaż domek drewniany, zalesionej działce, położony w miejscowości Trzebieradz, 7 km od Pobierowa. Działka o powierzchni 1941 m2, zalesiona lasem mieszanym. Prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł46 m² 13 673,91 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferta dostęna tylko U nas! idealne miejce do zamieszkania lub pod inwestycję! mieszkanie: usytuowane na pierwszym piętrze o powierzchni 46 m2, na którą składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o kształcie pięknego prostokąta [42x47]. Płaska. Zabudnowa mr, zagrodowa z dopuszczeniem mieszkalnej. 2000mkw; czwarta linia zabudowy media - gaz i prąd - skrzynki w granicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 215 m² 2 880,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

:link do strony Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

4 214 €980 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 980m2, warszawa Praga-Północ. Standard: wysokość wnętrza w świetle 8 m ogrzewanie rampa manewr tir możliwość wynajęcia biura 24 godzinna ochrona atuty: bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

5 119 000 zł13 864 m² 369,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - wyjątkowa działka z widokiem na Karkonosze! Marzysz o własnym domu w otoczeniu górskich krajobrazów? A może szukasz gruntu inwestycyjnego z dużym potencjałem?.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł33,26 m² 21 347 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 33,26 m2, zlokalizowane przy ul. Braniborskiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako pewna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 441 zł44,59 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

| z adzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   oferta bezpośrednia brak opłat za pośrednictwo -0% 2- pokojow E Z tarasem W apartamentowcu!.

Szczegóły ogłoszenia

39,14 zł/m²17,50 m² 685 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Lokal w doskonałej lokalizacji, centrum Opola. - dostęp do budynku 24/7 - Toalety na każdym piętrze- części wspólne regularnie sprzątane - Orange światłowód szybki internet (umowa we własnym.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł29 m² 12 758,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Ciche mieszkanie 29 M2 +komórka lokatorska na poziomie 0. Umeblowane i wyposażone ,gotowe do wprowadzenia. Ogrzewanie elektryczne+ kominek Okna od podwórka ,mieszkanie ciche. Idealne na wynajem lub do.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł63 m² 11 571,43 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Gdańsk Przymorze, 4 pokoje, piękny widok! Idealna propozycja dla inwestora szukającego mieszkania pod wynajem dla studentów (20 minut pieszo do Uniwersytetu Gdańskiego) lub dla rodziny z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

599 760 zł23,80 m² 25 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Przytulne mieszkanie blisko łazienek królewskich Kamienica | Blisko parku | Kameralny budynek | Doskonała lokalizacja | Wysoki standard ***** rozkład pomieszczeń: * Pokój z aneksem kuchennym, *.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł49 m² 118,37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atuty: 2 funkcjonalne pokoje z oddzielną sypialnią i przestronnym salonem Panoramiczny, bezpośredni widok na Żuraw oraz Motławę Wysoki standard wykończenia oraz pojemne zabudowy i szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Kopnica

Kopnica,zachodniopomorskie

149 000 zł3 000 m² 49,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 5 km od morza, 2,5 km od jeziora Wicie Teren o powierzchni 3 000 mkw., położony na wzniesieniu, z malowniczym widokiem na otaczające pola. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł83,92 m² 9 413,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

dostępnych jest kilka budynkówkupujący nie płaci prowizjibrak podatku pcc Oferujemy Państwu domy położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu, przy cichej asfaltowej ulicy. Stad wszędzie jest blisko;.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 500 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę jednorodzinną, mpzp, zielątkowo, gm.SUCHY LAS bardzo ładnie położona działka w miejscowości Zielątkowo, gm Suchy Las. Dobry dojazd mało uczęszczaną drogą. Media : woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

949 000 zł100 m² 9 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:405 m²

Dom wolnostojący parterowy, podpiwniczony o powierzchni mieszkalnej 100m2, wybudowany na działce o pow. 405m2, położony w `bydgoszczy na osiedlu Piaski. Oferta na wyłączność dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł40 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:533 m²

Gorąco polecam do sprzedaży domek letniskowy na działce o powierzchni 533 m2 w Sapowicach w gminie Stęszew. Powierzchnia budynku to około 40 m2. Nieruchomość ładnie położona na.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł43 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Żyj i zarabiaj na Przymorzu - Twoje dwa pokoje przy ul. Piastowskiej Szukasz miejsca, które pracuje na siebie od pierwszego dnia, a może po prostu chcesz mieć wszędzie blisko? To mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł7 700 m² 77,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka siedliskowo-rolna zlokalizowana w miejscowości Wilków gm. Kocmyrzów-Luborzyca o pow. 77 ara (pow. działki siedliskowej - około 33 ary). Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł59,32 m² 6 726,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie as Nieruchomość nowe apartamenty na Osiedlu ascana park II w Stalowej Woli przy ul. Zamoyskiego. Osiedle ascana park II to jedna z najnowszych inwestycji w mieście, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

31 500 €7 000 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Oferujemy do wynajęcia magazyn klasy A o powierzchni 7 0000 mkw. Do magazynu przynależy biuro gotowe do wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł65,66 m² 10 493,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Podwyższony standard wykończenia! wyjątkowa inwestycja W niezwykle widokowym miejscu! do tego znakomita komunikacja I bardzo spokojna okolica! znajdziesz tu wszystko, czego szukasz Podwyższony.

Szczegóły ogłoszenia

52 500 zł1 500 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dębowiec - do sprzedania cztery działki budowlane z wydaną decyzją o warunkach zabudowy. Działki w kształcie prostokąta o pow. 15a każda. Dojazd drogą polną. Media.

Szczegóły ogłoszenia

26 000 000 zł3 639 m² 7 144,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Hala w Opolu na sprzedaż wraz z funkcjonującą firmą! Lub Zakup inwestycyjny z długoletnim najemcą! Cena do negocjacji w formie indywidualnych rozmów. Wirtualny spacer:.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł8 108 m² 604,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna na sprzedaż Lublin, 81 arów mpzp intensywność zabudowy 2.0 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 8 100 m (81 arów), położona w Lublinie,.

Szczegóły ogłoszenia

42,01 zł/m²214 m² 8 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

Oferowana powierzchnia znajduje się w budynku biurowym zlokalizowanym we wschodniej części Lublina (felin). Lokalizacja zapewnia m.in. szybki dojazd do obwodnicy miasta (s12) oraz łatwą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł140 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom Wolnostojący 140 m | Brzeźno z dodatkową działką w dzierżawie | Działka główna 900 m2 + Działka dodatkowa w dzierżawie: 4909 m2 Cena: 250 000 pln Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł794 m² 250,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka O powierzchni 794m2 W jaworznie - ciężkowice, ul. KS.ANDRZEJA MROCZKA Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 794m2 w Jaworznie, dzielnica Ciężkowice. Wjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł1 430 m² 3 286,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 070 m²

Do sprzedaży budynek usługowo-magazynowy z biurem/showroomem w Milanówku, ok. 40km do centrum Warszawy. Na działce o powierzchni 4070m2 znajduje się ciąg budynków: dwupoziomowy biurowy,.

Szczegóły ogłoszenia

214 500 zł1 650 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w Mysłowicach - Stara Wesoła. Spokojna lokalizacja z szybkim dojazdem Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w zielonej i spokojnej części Mysłowic -.

Szczegóły ogłoszenia

73 000 zł2 189 m² 33,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

*30 min od białegostoku* wz* Działka położona w bliskim sąsiedztwie rzeki Brzozówka, wśród pól, łąk i lasów. Idealna pod rekreację jak i całoroczny budynek. Parametry: - działka.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł104 m² 4 798,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 104 m w kamienicy z 1900 roku - Bartoszyce Na sprzedaż wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 104 m , usytuowane na parterze zabytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

1 490 000 zł600 m² 2 483,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 284 m²

Nieruchomość zlokalizowana w Gryficach (miasto powiatowe w odległości 100 km od Szczecina, 100 km od Koszalina, 25 km od morza). Miejsce idealne pod hurtownię, magazyn z biurem, punkt.

Szczegóły ogłoszenia

64,34 zł/m²357,48 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Obiekt dla wymagającego Klienta - nieruchomość idealna na siedzibę firmy, showroom, nieuciążliwe usługi. Na wynajem prawy segment nowego budynku w wysokim standardzie wykończenia, położony.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł51 m² 5 490,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Tylko w Vista nieruchomości! Mieszkanie na ósmym piętrze w bloku 10 - piętrowym na Podzamczu. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

334 000 zł34,22 m² 9 760,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Promocyjna cena 334.000 ZŁ CENA REGULARNA 359.000 ZŁ RABAT 25.000 ZŁ Oferujemy mieszkanie 2- pokojowe nr F1 o powierzchni 34,22m2 zlokalizowane na parterze w kameralnym budynku realizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 747 zł42,94 m² 11 777,99 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.