Nieruchomości

238 572 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

579 893 zł57,83 m² 10 027,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Morąg

Morąg,warmińsko-mazurskie

19 999 zł51 851 m² 0,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do dzierżawy dz. 4/26, obr. Morąg 2 o pow. 51.851 m2. Możliwość wydzierżawienia części działki. Informacje na temat nieruchomości można znaleźć na stronie pkp S.A. -.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł750 m² 2 653,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:905 m²

Centrum Kłecka ulica Domańskiego Na sprzedaż wielofunkcyjny budynek o łącznej powierzchni ok. 750 m , położony w samym centrum Kłecka. To miejsce, które łączy w sobie funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

350 550 zł24,66 m² 14 215,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

3 lokale przy lotnisku idealne zarówno pod najem krótkoterminowy, długoterminowy lub usługi Na sprzedaż apartamenty typu studio - możliwość zakupu w pakiecie lub pojedynczo Zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł52,19 m² 11 400,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Mam Państwu do zaoferowania 3 pokojowe komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m2. Mieszkanie znajduje się na wysoko usytuowanym parterze w 1 piętrowej kamienicy z 1937.

Szczegóły ogłoszenia

122 000 zł891 m² 136,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agentka prowadząca:jolanta zabielska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Działki budowlane Czarków koło Pszczyny ul. Kościelna 29 ( województwo śląskie , powiat pszczyński.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka we wsi w gminie Brańsk. Aktualnie są uzyskiwanie warunki za budowy na dom jednorodzinny. Działka położona bardzo blisko drogi krajowej 66 ale nie w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł38 400 m² 39,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę komercyjną usytuowaną przy drodze krajowej w rejonie Trzebiatowa. Nieruchomość o łącznej powierzchni 38400 m2, w kształcie kwadratu, która posiada.

Szczegóły ogłoszenia

127 500 zł566 m² 225,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Chojnicach! Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Mam do zaoferowania Państwu działki budowlane objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł119,96 m² 4 909,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:577 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w spokojnej części miejscowości Knyszyn (powiat moniecki), w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej oraz terenów zielonych. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł219 m² 3 630,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Dom z widokiem na Tatry w stanie do zamieszkania Obiektem sprzedaży jest dom położony w Odrowążu. Budynek mieści się w spokojnej części miejscowości na wzgórzu. Dookoła cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²164 m² 8 855 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość - lokal usługowo-handlowy w Krasnymstawie (ph Złoty Róg), o powierzchni 164 mkw. Park Handlowy Złoty Róg to nowoczesny obiekt handlowy.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł48,20 m² 8 091,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż apartament po remoncie - typu studio - położony w parku nadmorskim (po drodze do Podczela) z bardzo urokliwą ścieżką prowadzącą na plażę (ok. 500 m). Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł190 m² 6 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Witaj w miejscu, gdzie elegancja spotyka spokój. Ta wyjątkowa, wolnostojąca rezydencja w prestiżowej części Dębicy w zielonej i kameralnej Kępie to idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

64,81 zł/m²54 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 54 m z witryną, usytuowany na pierwszym piętrze jednopiętrowego budynku. Nieruchomość znajduje się w miejscu o bardzo dużym natężeniu.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł1 070 m² 325,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1000 m kw położona w Woli Mrokowskiej w gminie Lesznowola w cichym miejscu. Dojazd do działki drogą gminną asfaltową i 100.

Szczegóły ogłoszenia

1 598 000 zł150 m² 10 653,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Siedlisko Pieńków składa się z trzech budynków , posadowiony na działce 3000 m2 Pierwszy budynek wolnostojący , 4 pokojowy o powierzchnia użytkowej 151 m2. Dodatkowo na działce znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł37,51 m² 17 995,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Prezentowane mieszkanie o powierzchni 37,51 m to propozycja dla osób, które cenią prestiżową lokalizację oraz funkcjonalność przestrzeni. Lokal wyróżnia się ustawnym układem, który daje.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł12 m² 141,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe, które znajduje się na Placu Bohaterów Getta w dzielnicy Podgórze. Umowa na rok oferta na wyłączność - dostępne tylko.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł135 m² 11 259 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

tel.:   . Stoisz przed ważną decyzją, jaką jest zakup domu? Chciałbyś aby dom zapewnił Ci wypoczynek a jednocześnie był niedaleko centrum miasta?.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 430 m² 82,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż ciekawą działkę w otoczeniu terenów zielonych w Rojkowie gm. Zapolice Jeśli marzysz o cichym zakątku i stworzeniu siedliska blisko lasów to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł30,80 m² 5 844,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż lokal usługowy centrum Poznania, ul. Piekary Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 30,8 m , położony w ścisłym centrum Poznań, przy ulicy Piekary. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł840,18 m² 3 332,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 746 m²

Nieruchomość z potencjałem hotelowym, inwestycyjnym i rezydencjonalnym. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Zawoja, u podnóża Babiej Góry jednego.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł5 800 m² 8,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Numer oferty w biurze 6754 Polecamy do sprzedaży działkę leśno-rolną o powierzchni 5.800m2 w kształcie długiego prostokąta o szerokości 13m z miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

627 000 zł1 278 m² 490,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1278 m , położona w jednej z najlepszych lokalizacji na osiedlu. Nieruchomość narożna, płaska i dobrze nasłoneczniona,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Tychy

Tychy,śląskie

65 zł/m²52 m² 3 380 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tychy, mega prestiżowe miejsce na działalność, biurową, usługową czy handlową. Pięknie wykończone lofty częściowo wynajęte przez wymagających najemców z możliwością dodatkowego.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł10 000 m² 27,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka siedliskowa O pow. 1ha zabrodzie, gm. Szydłowo Malowniczo położona działka w sąsiedztwie rzeki Piławy, granicząca z lasem. Idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

4 działki objęte mpzp w Kruszynie Krajeńskim Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez prowizji. Oferta na wyłączność Przedstawiam 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł98,56 m² 8 015,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Nadma, połowa bliźniaka, stan deweloperski, 4 pokoje, ogródek około 130m2, dwa miejsca postojowe. Tylko U nas - Biuro sprzedaży dewelopera - bez podatku P.C.C i bez prowizji OPIS INWESTYCJI:.

Szczegóły ogłoszenia

352 320 zł2 936 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 0,29 ha. Działka o wymiarach 30x98 m z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej. Podstawowe informacje: powierzchnia: 0,2936 ha ( 2936m ) Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł51,10 m² 18 101,76 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokojowe mieszkanie blisko Wawelu, wisły z dwoma loggiami z doskonałym widokiem! Tych z Państwa którzy znają Kraków zapewne wiedza ,że otoczenie historycznych obiektów; kossakówka,.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł1 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość na wynajem: hala przemysłowa o powierzchni wynoszącej około 1.000 m2, położona przy ul. Długiej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł14,88 m² 16 801,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal użytkowy zlokalizowany w Ustroniu Jaszowcu przy ul. Wczasowej 90, idealny pod inwestycję, wyposażony pod wynajem krótkoterminowy (z powodzeniem tak funkcjonował). Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Powiat wołomiński gmina Klembów miejscowość Michałów woj. mazowieckie. Odległość ok 4 km od miejscowości gminnej Klembów i ok. 10 km od Wołomina i Radzymina. Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł1 600 m² 240,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 16 arów i wymiarach 25/64m. położona w Czułowie , gmina Liszki, pow. Krakowski, woj. Małopolskie. Działka płaska położona atrakcyjnym, widokowym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł71,64 m² 10 120,04 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 71,62 mkw z przestronnym tarasem o powierzchni 16 mkw znajdujące się w miejscowości Mędłów, gmina Żórawina. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

458 900 zł35,70 m² 12 854,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim na Łostowicach w Gdańsku: nieruchomość: mieszkanie o funkcjonalnym układzie, znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł1 200 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania ładnie położona działka w czwartej linii zabudowy od ulicy Akacjowej, powierzchnia 1200mkw wymiary 22x55 wzdłuż drogi wewnętrznej z wjazdem od północy. Media ok 60 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 000 zł136 m² 5 477,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Mam Państwu do zaoferowania wyjątkowe miejsce. Miejsce, które może stanowić azyl do życia, pracy i odpoczynku, dając idealną przestrzeń na wszystkie te sfery. Państwa przyszły dom. Całe nowo.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł971 m² 123,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż słoneczna działka budowlana 971 m spokojna okolica, 5 km od Zgorzelca Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 971 m , położona w miejscowości Studniska.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł28,50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka 28 m w Parku Leszczyńskiego nowoczesny styl, wyjątkowa lokalizacja! lokalizacja Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 28 m położona w jednej z najbardziej.