Nieruchomości

238 307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Działka Likiec

Likiec,kujawsko-pomorskie

142 800 zł5 100 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 0,51 ha (5100 m2) w miejscowości Likiec w sąsiedztwie lasu, jeziora Łąkie oraz plaży w miejscowości Wólka w cichej i przepięknej okolicy Jeżeli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł10 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam działkę rolną ,w studium w planach miasta Poznania pod zabudowę jednorodzinną o pow. 10000m2 położona na Morasku. Uzbrojenie w drodze głównej, dojazd wyznaczony na planach.

Szczegóły ogłoszenia

35,14 zł/m²18,50 m² 650 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia ustawny lokal użytkowy, idealny na biuro, gabinet lub działalność usługową. Lokalizacja: nieruchomość położona jest przy ul. Kosynierów Gdyńskich w Elblągu,.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł52,30 m² 14 856,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mdp partners prezentuje Komfortowe 3 pokoje | balkon | zielona okolica funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

178 365 zł1 551 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży uzbrojonej działki budowlanej o powierzchni 1551 m , położonej w malowniczej miejscowości Gradowice. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł7 400 m² 60,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż grunt inwestycyjny 7400m2 z wydanymi warunkami zabudowy. Zabudowa usługowa lub magazynowa. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły ogłoszenia

109 900 zł1 099 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł48 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m2 z balkonem, usytuowanego na 4 piętrze. Mieszkanie do odświeżenia. Opiekun oferty Michał Dobrowolski tel.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

12 500 zł1 000 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Hala/magazyn z biurami pod działalność magazynowo/usługowo/produkcyjną zlokalizowany przy w Szczytnie, o pow. 500 m2 wraz z 5 pomieszczeniami biurowymi - pomieszczeniami socjalnymi -.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł61,20 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 199 m²

Dom z dużą działką blisko jezior i lasów! Nieruchomości Apartament przedstawiają dom wolnostojący o pow. użytkowej 61,20 m , z pomieszczeniem gospodarczym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Zakopane

Zakopane,małopolskie

3 500 000 zł202 m² 17 326,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:577 m²

Crystal house S.A. Unikatowe nieruchomości W górach - tatry - pow. Tatrzański - gliczarów górny luksusowa inwestycja Z panoramicznym widokiem na tatry Prezentujemy kompleks czterech eleganckich.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł94 m² 44,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom Z ogrodem dla wymagających Do wynajęcia nie tylko nowy ale również nowoczesny budynek w zabudowie szeregowej o powierzchni 94m2. Parter pokój dzienny z aneksem kuchennym, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia lokal komercyjny o powierzchni 1000 m2 w budynku wolnostojącym (z możliwością najmu aż do 4000m2 ) w miejscowości Kolonia Lesznowola. Standard: lokal 4 poziomowy parter ok.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł3 500 m² 282,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 35 ara i szer. ok.30m. w Morawicy, gm. Liszki, pow. Kraków, woj Małopolskie. Działka płaska, o przeznaczeniu mnu (posiada aktualne pozwolenie na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 855 000 zł1 855 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o pow. 1.855 m2, położona na terenie miejscowości nadmorskiej Mrzeżyno, w odległości 900 m od morza. Przeznaczenie terenu w planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł4 454 m² 103,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja - do sprzedania atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w gminie Kampinos. Działka budowlana, wpisana do Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Dostęp do asfaltowej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł161,50 m² 17 027,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:388 m²

Biskupin | Klimatyczny bliźniak z 1935 r. | 161,5 m | działka 388 m english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje klimatyczny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł139,55 m² 11 458,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Dom szeregowy 140 m | 3 poziomy | garaż na 2 auta | działka 224 m | 15 min do centrum Gdańska Jasny, funkcjonalny dom - idealny dla rodziny lub osób szukających przestrzeni blisko miasta, ale.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł55,50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie przy cichej ulicy, blisko Centrum Warszawy. Umeblowane częściowo i wyposażone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m z przestronnym balkonem. Mieszkanie Dwustronne (płd-zach.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 215 m² 86,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w Grodnie, usytuowana przy ul. Pszenicznej, w doskonałej lokalizacji, 9 km od Chełmży i 19 km od Torunia. Bliskie sąsiedztwo pobliskich jezior ( jezioro Grodzińskie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Szczecin,zachodniopomorskie

730 000 zł107,91 m² 6 764,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Szczecina 4 pokoje z balkonem i dodatkową kawalerką Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 107,91 m2 położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 558 m² 82,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 15,58 ar zlokalizowaną w miejscowości Straszydle. Dojazd do działki zapewnia asfaltowa droga.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł84 m² 60 zł/m²

 

Piętro:13/35

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Aaron - zarządzanie najmem nieruchomości Z nami bezpieczniej już od 1988 roku Zapraszamy do wynajęcia przestronnego 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 83,2 m , położonego na 13.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł41,88 m² 11 437,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Trzypokojowe mieszkanie (41,88 m2) na parterze w bloku z roku na bydgoskim Skrzetusku. Wyobraź sobie miejsce, do którego wchodzisz i od razu czujesz, że to Twój dom. Bez remontów, bez.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 350 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną objętą mpzp gminy Jastków i przeznaczoną pod zabudowę zagrodową. Działka posiada bardzo korzystne wymiary 41m x 33m gdzie front.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 326 m² 98,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1326m2 z aktualnymi warunkami zabudowy, położona w miejscowości Drzewianowo, gm. Mrocza, pow. nakielski, woj Kujawsko-Pomorskie. Oferta Wyłącznie w Naszym Biurze Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł63,30 m² 17 219,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1956

English below, we speak English Na sprzedaż przestronne pięciopokojowe mieszkanie w samym centrum - ul. Rynek 56. Powierzchnia całkowita - 63,30 m2 + piwnica - 10 m2 - Mieszkanie w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

32,26 zł/m²155 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia elegancka, w pełni przygotowana przestrzeń biurowa położona na poddaszu reprezentacyjnej kamienicy przy ulicy Brama Pilzneńska w Tarnowie. Lokal o powierzchni 155.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł11 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa W łebczu - pomiędzy puckiem a władysławowem Kapitalna.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł184 m² 4 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 812 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym oraz dwoma budynkami garażowo-gospodarczymi. Lokalizacja: ślesin, ul. Kościelna położenie w pobliżu Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł43,22 m² 9 694,59 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka W centrum krakowa, ulica pawlikowskiego Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 43,22 m2, znajdujące się na w sutenerze przy ulicy Tadeusza Pawlikowskiego, obok Parku.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł57 m² 12 964,91 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Kraków, nowy Prokocim ul. Jana Kurczaba 3-pokojowe przestronne mieszkanie z dużym salonem oraz osobną kuchnią przy ulicy Jana Kurczaba Oferta na wyłączność tylko u nas! We speak English. If.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł2 000 m² 385 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - 2 działki budowlane po 10 ar - Kłaj, blisko Niepołomice Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o łącznej powierzchni 20 ar, podzielona na dwie działki po 10 ar każda, położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 948 000 zł124,35 m² 15 665,46 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta - możliwość połączenia dwóch mieszkań | ok. 124 m | balkony | 2 miejsca postojowe Do sprzedaży dwa sąsiadujące ze sobą mieszkania 3-pokojowe , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł560 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:1 780 m²

Mam przyjemność zaproponować Państwu duży pensjonat składający się z 3 budynków. Główny budynek składa się z trzech kondygnacji. Część mieszkalna, z której korzystają.

Szczegóły ogłoszenia

163 000 zł1 262 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w Szczepanowie! Media: woda i kanalizacja przy głównej drodze (ok. 100 metrów), na działce jest prąd (skrzynka energetyczna) Działki położone z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 134 m² 110,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w odległości ok. 7 km od Goleniowa. Wydane warunki zabudowy na budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej wraz z infrastrukturą techniczną. W otoczeniu działki.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł219 m² 13 196,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Luksusowy i wyjątkowy dom jednorodzinny na sprzedaż, bezrzecze, blisko Szczecina Prezentujemy na sprzedaż elegancki, luksusowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 219 m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł35,14 m² 9 647,13 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Przedstawiam Państwu jednopokojowe mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Lublina, na Czechowie. Usytuowane jest na ostatnim piętrze siedmiopiętrowego bloku i ma powierzchnię 35,14 mkw. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł218 m² 3 967,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż oferujemy wolnostojący, parterowy budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 140 m (powierzchnia całkowita 218 m ), usytuowany na działce o powierzchni ok. 6,5 ara,.

Szczegóły ogłoszenia

3 840 000 zł77 m² 49 870,13 zł/m²

 

Piętro:17/44

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przestronny apartament z widokiem na panoramę Warszawy w budynku Cosmopolitan english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaoferować elegancki.