Nieruchomości

238 356 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 780 zł1 580 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie działkę budowlaną o powierzchni 1580m2, która położona jest w miejscowości Okrągła Łąka w Gminie Sadlinki. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł950 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana. Doskonała lokalizacja, tylko 10km do Metra Ursynów oraz 7 km od p+r Aleja Krakowska, 2km Do Centrum Handlowego (Lidl, dino itp), 1,5 km do Szkoły Podstawowej, przedszkola. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł2 386 m² 142,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Starym Toruniu , na pograniczu z Rozgartami. Lokalizacja - Stary Toruń, ul. Cedrowa; - z odległością do.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł160 m² 68,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:909 m²

Do wynajęcia wyjątkowy, wolnostojący dom w nowoczesnym stylu loftowym o powierzchni 160m2, położony w otoczeniu natury, z pięknymi, niczym niezakłóconymi widokami. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł62 m² 12 854,84 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Nowa niższa cena 797.000 zł! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego, w pełni rozkładowego mieszkania w sercu Wrocławia przy ulicy Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł3 700 m² 229 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Lublińcu, o powierzchni 3700m. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Cena podlega negocjacji. Możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł38 m² 78,92 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Feng shui w tym mieszkaniu sprawia, że wszystkie testy świecą się na zielono, a releasy idą gładko! Biuro Nieruchomości vavelia ma wyłączną przyjemność prezentacji oferty wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Osłowo

Osłowo,kujawsko-pomorskie

99 000 zł3 130 m² 31,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Osłowo, gmina Jeżewo, powiat świecki. Działka o powierzchni 3130 m2. Dla nieruchomości zostały Wydane Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł241 m² 2 697,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 610 m²

Zarezerwowano do 30.06.2026 Na sprzedaż dom jednorodzinny położony przy ulicy Sikorskiego w Wykrotach. Budynek usytuowany na dużej, atrakcyjnej działce o powierzchni 3610 m2. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł59,40 m² 3 350,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie pod siebie bez kompromisów? Ta nieruchomość to idealna baza pod własną wizję zarówno dla rodziny, inwestora, jak i klienta, który chce.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł33,01 m² 49,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kawalerka na wynajem bez czynszu | Czechowice-Dziedzice, ul. Michałowicza. Szukasz mieszkania bez dodatkowych opłat? Ta oferta to strzał w punkt! Nowoczesna, bezczynszowa kawalerka. Dostępna od:.

Szczegóły ogłoszenia

1 329 000 zł122,55 m² 10 844,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny, komfortowy dom w zabudowie szeregowej, białystok Przestronny, funkcjonalny i słoneczny dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł245 m² 8 122,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

*** piękny dom*** cicha okolica ***stan idealny ***umeblowany***do wprowadzenia***tylko 8 km od białegostoku*** Zapraszamy serdecznie na bezpłatną prezentację wolno stojącego domu zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł30 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Tylko w Biurze Premium Nieruchomości! Oferta na wyłączność! Cena do negocjacji. Zapraszamy na prezentację nieruchomości położonej w klimatycznym miejscu w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł1 005 m² 366,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 10,05 ar położoną w miejscowości Radziszów. Działka jest płaska, o regularnym prostokątnym kształcie. Położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł52 m² 35,58 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (791x911x899) for more information. Do wynajęcia 3 - pokojowe mieszkanie położone przy ul. Pięknej 69/71 w Łodzi. Lokal znajduje się na 8. piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł23 832 m² 33,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę rolną położoną pomiędzy miejscowościami: niechorze i Rewal. Działka o powierzchni 2,38 ha zlokalizowana jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

4 830 zł41,43 m² 116,58 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł100 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia pokoje dla pracowników-kondygnacja ok.100mkw w domu, w dzielnicy Dziesiąta maksymalnie dla 9osób. Rozkład pomieszczeń: pokój 3 osobowy z tarasem i widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

304 000 zł48,46 m² 6 273,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Szukasz mieszkania z balkonem, z dobrym dostępem do komunikacji oraz infrastruktury? Zapoznaj się z poniższą ofertą, dostępną tylko w naszym biurze! Oferujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

535 500 zł85,82 m² 6 239,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty: łukasz Duracz tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się przy ul. Kopernika, w rewitalizowanej części Starego Polesia, jednej z najbardziej klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł744 m² 133,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z widokiem w Świnnej, ul. Miodowa Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 744 m , położona w miejscowości Świnna (powiat żywiecki), przy ulicy Miodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 080 802 zł60,38 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:5/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł46,07 m² 5 535,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej w Rybniku, dzielnica Chwałowice. Stan mieszkania pozwala zaaranżować go według własnych indywidualnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

3 333 000 zł465 m² 7 167,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 209 m²

Żagań, dom, 465m2, obiekt z działką inwestycyjną, sprzedam, cena 3 333 000 zł. Do sprzedaży przestronny piętrowy dom usytuowany na zagospodarowanej działce w Żaganiu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 226 m² 240,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana - Grudziądz, strzemięcin, ul. Jackowskiego Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 44/9 , obręb 108 , o powierzchni 1226 m , położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł36,26 m² 44,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | parter | niskie koszty | Słupsk Zatorze Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,26 m , położone na parterze w spokojnej części osiedla Zatorze przy ulicy Jana.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Teofilów | kaczeńcowa | nowe osiedle | art teo | pierwszy najem Biuro Sulma Real Estate proponuje na wynajem stylowe 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na nowopowstcałym osiedlu Art Teo, na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 239 000 zł4 204 m² 294,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania dwie działki po ok. 2100 m2 w pełni uzbrojone z planem zagospodarowania. - procent zabudowy wynosi 25% i 9,5 m w kalenicy ( bardzo dobry jak na morze). - działki nr.

Szczegóły ogłoszenia

63 zł/m²47,50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 47,5 m2 z balkonem w centrum Radzymina. Kamienica położona w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym, o dwa kroki od linii autobusowej, blisko krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł14 260 m² 87,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Mysłowice - Wesoła, ul. Graniczna | na granicy dzielnic Wesoła i Morgi Duża działka rolno - budowlana położona w spokojnej zachodniej części miasta, tuż przy granicy z Katowicami.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł74 m² 7 837,84 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m2 przy ulicy Starzyńskiego. To jedna z najlepiej zagospodarowanych części Rzeszowa (osiedle Baranówka),.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł25 m² 120 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu na wynajem śliczną, nową kawalerkę w nowoczesnym apartamentowcu. Budynek znajduje się blisko centrum, restauracji, teatru, w pobliżu znajduje się przystanek tramwajowy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł900 m² 3 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:1 649 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży działającego biznesu - wyjątkowy dom o powierzchni 900 m na działce 1649 m - idealny dla inwestorów i przedsiębiorców!.

Szczegóły ogłoszenia

425 815 zł65,51 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania M4, położonego przy ul. Kolonia Stella o powierzchni 65,51 m2. Lokal mieszkalny usytuowany jest na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 792 zł36,62 m² 13 374,99 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

! wysokie rabaty do zgarnięcia! *** *** *** kupujący nie płaci pcc *** posiadamy wszystkie lokale dostępne W inwestycji! zadzwoń I umów się na spotkanie! Oferujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł142,21 m² 9 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesny dom łączony garażami w stanie deweloperskim - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m dom nr.1 lok. 1 przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 900 zł164,40 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom - 1/2 bliźniaka w bardzo ładnej bryle budynku w miejscowość Kozerki. Przestronny i bardzo funkcjonalny, przestronny budynek o powierzchni ok. 165 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 177 000 zł13 593 m² 160,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Pieńki Zarębskie malownicza działka siedliskowa, w przepięknej spokojnej okolicy - na sprzedaż. Działka o powierzchni 13.600 m2 i wymiarach 44x108x202x71. Dojazd do nieruchomości drogą.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł100 m² 6 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż komfortowa połówka domu (lewa strona) przy ulicy Kamieńskiej w Jeleńskiej Hucie (koło Szemuda) Mam przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę na rynku nieruchomości na sprzedaż.