Nieruchomości

238 303 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

900 000 zł300 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Wyjątkowa nieruchomość zabudowana domem mieszkalnym na działce o powierzchni ok 1600 m2, w kształcie rombu w pobliżu Narwiańskiego Parku Narodowego. Nieruchomość położona we wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 308 zł62,91 m² 9 288 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 135 m² 748,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka pod lasem - Gdynia Chwarzno- wiczlino! lokalizacja: chwarzno-Wiczlino to idealne miejsce dla osób chcących odpocząć od codziennego zgiełku, ale jednocześnie ceniących sobie dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł65,50 m² 11 374,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe dwupoziomowe mieszkanie 3- pokojowe w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 63,80 m2 zlokalizowane w centrum Rzeszowa tuż przy ul. Marii Konopnickiej. Dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 428 471 zł144,29 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 144,29 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²20 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na wynajem lokal w Limanowej o powierzchni 20 m 2 Lokal usytuowany jest na I piętrze i składa się z jednego pomieszczenia o średnich wymiarach 4 m na 5.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²30,40 m² 760 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy na poziomie - 1 w budynku mieszkalnym przy ulicy Andersa 8 w Iławie. Wejście do lokalu z zewnątrz, ilość pomieszczeń w lokalu - 2, media w budynku -.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł46,30 m² 6 155,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Zarzecze! Na powierzchnię mieszkania składają się dwa duże pokoje, osobna kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Mieszkanie rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny apartament - typu studio Z widokiem na zieleń, obok ratusza! tylko teraz! opis apartamentu: atrakcyjny W pełni wyposażone apartament typu studio - kawalerka o pow. 39m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

| zbudowane w 2007 przez Spółdzielnię Mieszkaniową Grunwald. Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, poznań, grunwald, ul. Grunwaldzka 224 Znakomite położenie komunikacyjne: 150 m od budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

686 000 zł34,10 m² 20 117,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż kawalerka z oddzielną kuchnią w prestiżowej dzielnicy Warszawy Śródmieście, przy ul. Al. Wyzwolenia jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł99,04 m² 9 985,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Numer oferty w biurze 91-161 Dom w stanie deweloperskim to nieruchomość, która jest gotowa do wykończenia przez nabywcę, ale nie jest jeszcze w pełni wykończona. Budynek ma wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł2 660 m² 67,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka 2658 m2 w malowniczej miejscowości lubiaszów stary powiat piotrkowski województwo łódzkie. Tereny parku krajobrazowego ,cicha okolica .Blisko tereny leśne. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

331 000 zł43 m² 7 697,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Klimatyczna kawalerka w zabytkowej kamienicy | centrum Łodzi | ul. Nawrot Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka w samym sercu Łódź , przy ul. Nawrot 72. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł44 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: dwustronne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem na os, szydłówek, idealne do zamieszkania lub pod inwestycje. Oferujemy mieszkanie o powierzchni 44 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł80 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 812 m²

nieruchomości Lublin *** Do wynajęcia budynek wolnostojący położony w 1 pasie zabudowy przy asfalcie. Ocieplony, na dachu blacha. Częściowo ogrodzony siatką, przed budynkiem kostka. 1. Ogólne.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł108 m² 3 518,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Poszukujesz wyjątkowego mieszkania w sercu toruńskiej Starówki? A może myślisz o inwestycji w nieruchomość o niebanalnym charakterze? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł165 m² 4 236,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:739 m²

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż dom w Płouszowicach Kolonii ( przy Dąbrowicy ) gm.Jastków. III linia zabudowy od Nałęczowskiej- przed obwodnicą.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł11 600 m² 25,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Na sprzedaż atrakcyjne gospodarstwo położone w miejscowości Chodlik, w województwie lubelskim, w spokojnej i zielonej okolicy o wyjątkowych walorach przyrodniczych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł3 536 m² 25,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Jeśli poszukujesz działki wśród natury, gdzie czas płynie swoim spokojnym rytmem to zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą. Cisza, błogi spokój, sielski klimat. To z całą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 900 zł196,33 m² 2 271,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dwa domy w jednej cenie - Twój azyl w Trzcianne! Podlaskie Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w stanie surowym, położony w cichej i malowniczej miejscowości Trzcianne,.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł65 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1958

Neo Nieruchomości prezentuje klimatyczne mieszkanie w centrum Częstochowy Na sprzedaż przestronne mieszkanie na parterze w niskim bloku , po niedawnym remoncie - wymienione instalacje elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł168,90 m² 5 322,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Royal Broker przedstawia państwu lokal usługowo-handlowy na sprzedaż o powierzchni 168,9 m2 znajdujący się na drugim piętrze w Centrum Handlowym Respan w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł153 m² 6 013,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Grodzisk Mazowiecki nietypowy dom w zabudowie bliźniaczej blisko centrum miasta - na sprzedaż. Dom o powierzchni 153m2 posadowiony na działce 460 m2 na spokojnym zamkniętym osiedlu. Do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł32 m² 17 031,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32 m , z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Stefana Okrzei w Gdyni (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł230 m² 1 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:754 m²

Szukasz domu w atrakcyjnej lokalizacji z szybkim dostępem do większych miast? Ta nieruchomość może Cię zainteresować. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł35,05 m² 14 122,68 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 35,05 m , obejmujące: przedpokój, pokój, salon, łazienkę oraz balkon. Lokal znajduje się na nowoczesnym osiedlu zlokalizowanym w samym.

Szczegóły ogłoszenia

1 018 000 zł34 806 m² 29,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu na sprzedaż kompleks nieruchomości zabudowanych położonych w Zawadzie, woj. lubelskie, powiat zamojski, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł75,11 m² 10 637,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Masz dość ciasnych bloków i braku zieleni? Marzysz o własnym domu z ogrodem, ale odstraszają Cię kosmiczne ceny? Mamy Idealne Rozwiązanie! Prezentujemy wyjątkową alternatywę dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 050 zł477,10 m² 2 096,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego, zlokalizowanego w Częstochowie w dzielnicy Dźbów. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł260 m² 69,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:685 m²

Dom wolnostojący 7 pokoi, 260 m , konstancja/bielawa, ogród 685 m , przy American School of Warsaw Nieruchomość wykończona została z dbałością o detale, przy użyciu wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł77 m² 8 441,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie w Karpaczu na Osiedlu Skalnym Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży klimatycznego, dwupoziomowego mieszkania położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł60,82 m² 7 809,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na osiedlu Bydgoskie Przedmieście. Lokal o powierzchni 60,82 m2 znajduje się na czwartym piętrze w bloku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł1 698 m² 1 177,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| działka gruntu położona w kompleksie wielu działek budowlanych z wewnętrzną drogą dojazdową, z których większość ma kształt prostokąta lub do niego zbliżony. Teren jest objęty.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł172,77 m² 2 367,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Wolnostojący dom na dużej działce 2700m2, w miejscowości Piątkowo, gmina Lisewo. Idealny punkt wylotowy, w kierunku Chełmna, grudziądza, szybki dojazd na autostradę A1 w Lisewie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

68,25 zł/m²102,56 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia elegancki lokal biurowy w nowoczesnym stylu położony na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy ruchliwej ulicy. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia doskonałą widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł150 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia budynek ekspedycji kolejowej, wyposażony w instalacje elektryczną, wodno-kanalizacyjną, bez ogrzewania. Powierzchnia budynku do najmu wynosi 150 m2. W otoczeniu nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²40 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale handlowe drugim piętrze w budynku dwupiętrowym w Sosnowcu - dzielnica Pogoń o powierzchni: 33m2, 41 m2, 31m2, 30m2, 40m2, 28m2, oraz dwa pokoje przechodnie.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł75 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

A gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady? Ale te Bieszczady jakoś tak trochę za daleko. Może by tak odpocząć bliżej, w małym domku pod lasem? Tą ofertą otwieramy takie.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł13 342 m² 157,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka - 13.342 m2 Magazyny hale produkcyjne - 3.000 m2 Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjną nieruchomość położoną w Parku Przemysłowym w strefie Nowoczesnych Technologii.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł44 m² 14 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu. Mieszkanie znajduje się w gdańskiej dzielnicy Śródmieście. Dzielnica ta przechodzi od kilku lat gruntowną rewitalizację. Położenie.